0

@ProMILs "Ta sama Ministra Kultury, gdy to jej nie spodoba się jakiś dziennikarz i rzuci wiązanką wulgaryzmów: no trzeba twardy być, a nie mientki, ja się nie wstydzę!"

Ktoś ci wymyślił ten kontekst czy sam jesteś taki kreatywny? xD

2

@Dari0G mnie po prostu śmieszy, że ktoś szafuje słowem "zgnilizna" do osób, które przeklinają w rozmowie prywatnej

0

@Faro wcale nie ustawiane wcale

1

@Dari0G baba sobie przeklina gadając z ziomkami a ty już o jakiejś zgniliźnie piszesz, niezła odklejka XD

1

@Darek_Maruszczak

"Barça Atlètic spadła z ligi i dla mnie, choć gra w Barçy to przywilej, pozostanie w rezerwach, a do tego po spadku do niższej klasy rozgrywkowej, było to jak pociąg, którego nie mogłem przegapić."

To zdanie nie ma sensu

2

@Coveta nie zmyślaj tylko przyznaj się do błędu

0

@Batys tutaj masz zwięźle opisany schemat działania

https://www.infokatowice.pl/2026/01/11/sluzba-sasiedzka-na-spotted-uwaga-na-fejk-ktory-krazy-po-miastach-slaska-i-nie-tylko

Edit: podpierdalanie było zawsze i zawsze będzie. Tutaj tematem jest jakaś fejkowa zorganizowana akcja służby sąsiedzkiej

0

@Batys to są zwykłe fake konta pod zasięgi, dziwię się, że się na to łapiesz

0

@Batys przecież to jakieś ai grafiki z dupy

1

@patrykppp17 ta kolejka nie jest zależna od żadnych meczów w pucharach więc mniej więcej 3 tygodnie

0

@Elvisek przyznać się do rozmów - to ma sens

6

@norbi77 no może i macali. Ale leczenie kolana nie kończy się na macaniu. Pomacał lewe a później analizował mrt prawego

0

@Coveta niezła odklejka xD

12

@norbi77 raczej nie chodzi o to, że lekarz oglądał złe kolano, tylko może zrobili mu rezonans obydwu a później analizowali nie to co trzeba

0

@Nieznajomy a drożeje? co tu jest głupie?

12

chciałbym mieć takie pojęcie w jakimkolwiek temacie, żeby gasić kmiotów bez użycia chatgpt jak ten pan


1

@tbas to pewnie ten jego syn co rano wstawał i gazety rozwoził

1

@Pedri16Future

bo Zalewski?

0

@allien18 a jak akcje apple spadną o 10% to iphony w sklepie też?

0

@mordini123 po co on tyle gada? Już się nawet Yamal z niego śmieje, że dziadek filozof

11

@Arden bez kamer by mu jebnął

2

@Eklerek Świątek już ma tak zrytą banię przez tą babę, ale sama też ma ciężki charakter, że wątpię w jej odbudowanie po rozstaniu z tą terrorystką, tam pewnie potrzeba lat pracy

0

@BorzyKrzys ale to inne pytanie też odnosiło się raczej reprezentacji, bo co innego miałaby oznaczać ta "głęboka woda"? Chyba, że precyzyjniej odnośnie do tego, czy ma wyjść w pierwszym składzie.

Ogólnie to ten Lewandowski ma te swoje zajawki na pseudo filozoficzne monologi, zamiast powiedzieć krótko, że selekcjoner decyduje a drużyna stanowi jedność i wszyscy wszystkim pomagają, młodzi.czy starzy.

2

@Eklerek ta baba jest psycho terrorystą

5

Ci młodzi zawodnicy, w przeciwieństwie do nas wiedzą bardzo dobrze, czy mają szansę zaistnieć w pierwszej drużynie. Kto grał w jakichś juniorach nawet 3-ligowego klubu wie o czym piszę.

0

@Bobo25 nie muszę się zgadzać z jakimiś anonami z X

0

@Antimadridista_WR ta zdrada też jest już historią

1

@Bobo25 nie ma czegoś takiego jak "przewinienie na rzut karny". Jest po prostu "przewinienie" i bez względu na część boiska to zagranie jest przewinieniem.

0

@Encore to jest identyczne czerwo jak słynny kop Ramosa na Messim

2

@arasz1819 jeszcze leży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?