Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LeoMessi1994 Xavi, Iniesta, Kroos, Zidane, Modrić, Pirlo, Beckham.
0
@Cvzx A nie Low?
0
@Comentateiro do grudnia.
1
@norbi77 Niby dorosły człowiek...
1
@norbi77 Jeszcze Robert Battinson, Sergio Busquets, bodaj Rodri.
1
@ViscaelBarca2007 UFC z Adele Era się wyświetla.
0
This is the end...
Hold your breath and count to ten...
Feel the earth move and then...
Hear my heart burst again...
1
@mkord Jak by robił to z wysoką częstotliwością jak Kounde, to nie byłoby problemu. Im mniej próbujesz, tym mniejsza szansa sukcesu.
2
Idealna kobieta nie istn...
https://www.instagram.com/reel/DCCLiOUJC3p/?igsh=MTFoNXlxa3Vvb2lkZg==
5
@Xirrus Pena ma więcej czystych kont od Marca w tym sezonie. XD
0
Tam jeszcze nie ma kwasów?
https://www.instagram.com/reel/DCCZhEbuEqx/?igsh=MWc4dmw3cDk5NXBqcQ==
1
And the Oscar goes to...
https://www.instagram.com/reel/DCAlWQboMxp/?igsh=d2swcHh0cTZ2MTFr
0
@cinero1996 Żeby takie 30 glli zrobić, to ze 3 kolejne sezony z samymi ogórami conajmniej.
0
Jaki ten Feyenoord to porażka jest...
0
Dobrze Atalanta, teraz Stuttgart i btts odhaczony.
0
@clyde De Jong jedyny dobry sezon jaki zagrał, to w 22/23, pod wodzą Xaviego.
1
Olmo gra jak Bellingham w zeszłym sezonie. Jak gra, to życióweczkę. Wszystko wychodzi. Czemu on jeszcze na ławce?
0
Trzeba na nowo odkurzyć tego masterpiece'a.
1
@norbi77 Nie przyglądam, aż tak mu uwagi, ale parę razy jak otrzymał piłkę, którą mógł szybko oddać w miejsce, które oddał ostatecznie, to zatrzymał na sekundę i dopiero po tej seskundzie oddał w to miejsce, które powinien.
0
@kanver_ Tapindowski wrócił mówisz? :D
0
Nie no, Feyenoord niech lepiej to wygra, żeby tak z Salzburgiem przegrać, który nic nie wygrał... Zwłaszcza po wygraniu z Gironą i Benficą, w dodatku na wyjeździe.
0
Kurwa Feyenoord.
0
Dzisiaj strzela, ale jak potrzebowałem jego bramek w weekend, to miał mnie w dupie.
0
W Monachium postanowili złożyć broń i nie strzelać dzisiaj.
0
Tym razem nie ma spalonego.
0
Chyba dzisiaj nie postrzelają chłopaki. Zagrałem over 2.5 naszych.
0
@Bocheno1 A to pardon, nigdy się z tym nie spotkałem.
2
Chłop w słupek strzelił, piłka wróciła do niego i spalony. XD
5
Pada gol dla rywali? To nic, ja na czilku siedzę i mówię spalony. Kilka sekund mija - sędzia gwiżdże spalonego. I tak się żyje.
0
@Fido66 10+ lat już.