Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Dziewczyny zawsze pytają, dlaczego dorośli mężczyźni nadal grają w gry wideo. Cóż, z tego samego powodu nie wychodzą z domu bez makijażu: to miła, mała odskocznia od rzeczywistości
1
@robsesh No to są fakty. Młodzież u nas za szybko dostaje topowe kwoty w kontraktach i jak mają agentów, jak Mendes... Samemu mozna sobie odpowiedzieć co się może wydarzyć. Wystarczy przypomnieć jak Messiemu często przedłużano kontrakt, ale to tylko przykład.
2
@AFA Jak piszę o naszych Katalońskich ultrasach, to mam na myśli zawsze boixos nois, a nie trybunę odpowiedzialną za jakikolwiek doping.
4
Na co komu ultrasi?
https://www.instagram.com/reel/DDoj0MztZ3z/?igsh=MTkyaHhuNXV5ODYwcA==
4
@Solcio czyli tak samo, jak dotychczas?
20
Nauczycielka: Jeśli jest 5 ptaków na płocie i strzelisz do jednego z broni palnej, ile zostanie wtedy ptakòw na płocie?
Uczeć: Zero, ponieważ pozostałe cztery odlecą.
N: Poprawna odpowiedź to 4, ale podoba mi się sposób w jaki myślisz.
U: 3 kobiety jedzą lody. Jedna z nich ssie, druga gryzie, a trzecia liże. Która z nich jest w małżeństwie?
N: Ta, ktòra ssie.
U: Ta, która ma obrączkę, ale podoba mi się sposób, w który Pani myśli.
2
Trochę czarnego humoru komuś się nie spodobało i poszedł na makowca widzę.
1
@Popitek12 Tailor the opener to her profile.
1
@Pedri16Future Ja tam czekam tylko i wyłącznie na Batmana od Reevesa.
1
Jutro trailer do supermana.
2
@Czajka90 mogli z Realem dać show.
0
"I am a father, a son, a serial killer."
1
Nie no, nasi klubowi lekarze oraz sztab trenerski zamiast zdjąć młodego co wołał o zmianę, to dali mu coś na tą kostkę o uznali, że sa radę dograć. Brawo, brawo. Miało nie być ryzykowania zdrowiem piłkarzy, a dalej jest.
0
@Hindus Ronaldo przynajmniej faktycznie zapracował na to miano pod każdym względem piłkarskim jak i mentalnym, a Vinicius, to xd.
0
@ShawnC Mówię o prawdziwych ultrasach, a nie trybunie dopingowej. :P Boixos Nois
0
Ciekawe, czy jak wygra jakiś kompletnie nowy ziomek wybory na prezydenta naszego klubu, to przywróci prawdziwych ultrasów. Fajnie by było zobaczyć w końcu taki prawdziwy doping w każdym meczu domowym.
0
@ketrab321 dwa ròżne profile. Torre nie jest tak potrzebny + jak już ma wejść, to rywalizuje z Casado, Gavim, Frenkiem i Pedrim. Fermin jak wchodzi to zawsze jako atakujący.
6
@Bzyczekk A po co?
2
@ShawnC Dodajmy fakt sam w sobie, że Garcia tak tragicznie nie zagrał i tylko ten rożny Leganes jest jedyną rysą na koncie Garcii za ten mecz. Wiedziałem, że różnica będzie w ocenach, ale nie tak duża. XD
0
@PatrykBarca To sobie możesz jeszcze poczekać do przyszłego sezonu. Raz, że wypadł na rok, dwa że nawet presezonu nie odbył z drużyną, bo się rehabilitował. A też nie wiadomo, czy wróci do dawnej formy patrząc na to, że operowano mu nogę w tak młodym wieku i może nie uzyskać tej samej sprawności co kiedyś, co może się przełożyć na formę indywidualną.
1
@Messibestplayerintheworld PSG. :>
0
Simeone w końcu stworzył potwora. 11 wygranych z rzędu. W skrócie 'to jest ten sezon'. :D
0
Stay humble, stay humble.
0
@Marcelinho99 wszystko może jednak nie, bo to co zostawił poprzednik cały czas jakiś wpływ na to ma, ale duża większość już tak.
2
@budel17 @adi7adi8 @Beztroskii Kiedyś to byli ultrasi.
9
@tbas sztab medyczny? Top.
0
@Kinginiesta wczoraj tak, ale chodzi mi o ogółem cały sezon.
1
@Pablozeusz No Flick w drugim sezonie z jakimś leszczem odpadał z DFB. XD
Wcale mnie nie zdziwi, jak szybko odpadniemy w CDR. co do tematu - mamy bramkarza o słabyvh warunkach fizycznych oraz powolnie rozwijającego się. Poprawia się, ale daleko mu od poziomu, na ktòry aspirujemy. Obrona jest niedoświadczona (Balde i Cubarsi), a także mocno polegamy na pressingu oraz graniu wysoko. Spadek formy fizycznej = spadek ogólnej formy, gorsza koncentracja, wytrzymałość, gra piłką itd.
1
@Herato Narazie Balde po znakomitym 22/23 przypomina bardziej Semedo, niż chociażby Sergiego Roberto.
1
@D10SLEO według transfermarkt ma 33% rozegranych minut. Super piłkarz. Dwa mecze ze względu na problemy zdrowotne stracił i przesiedział na ławie, nie zagrał w 2 na początku ze względu na rejestrację oraz opuścił 4 mecze ze względu na kontuzję. 536 minut rozegranych (nie policzony mecz z Leganes jeszcze). Niedość, że problemy ze zdrowiem miał, to jeszcze dużo było wątpliwości z jego formą za czasów gry w Lipsku. A my oddaliśmy Gundogana, przy którym młodzi pomocnicy jak Gavi, Fermin, Pedri, czy Torre mogli wiele się nauczyć. Zwłaszcza Gavi, bo Gundo ma przeszłość z kontuzjami i mógłby mu dużo w tym pomóc w celu powrotu do formy.