Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trzeba w końcu zrobić coś z sobą, zamiast marnować życie. Wykonałem kolejny krok ku temu. Czy było warto, czas pokaże.
0
@MichuZ44 Nie jesteś na to gotowy.
0
@tbas mógł nie palić.
1
Dzisiaj Pena lub Astralaga od pierwszej, a Szczęsny ławeczka.
0
Na La Rambli panuje pesymizm co do rejestracji, ale w biurach klubowych FC Barcelony jest optymistyczne spojrzenie na całą sytuacje. Ogòłem, zwłaszcza u Laporty i Deco panuje optymizm co do sytuacji i wierzą, że drogą sądową dojdą do swego i nie dobiją gwoździa do własnej trumny. [Gepard Rumeru]
0
@Filipem polityk pewnie.
0
To już wiecie czego dzisiaj nie grać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15156938#comment-15156938
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15157509#comment-15157515
0
@Gall kompromitacje zaczęły się za Lucho, gdy dwa razy dostał bombę, najpierw w Paryżu, a potem w Turyniu.
2
@vangoor ten co dymał Inter śpiąc, albo Madryt bez Messiego i z. Co w UCL zaszedł najdalej po finale w 2015 roku.
3
A pamiętacie Pana Trenera Ernesto Maestro Valverde?
0
@Azazel_Pazuzu Z poprzednią czerwoną z Valencią gdzie przyłożył gościowi, to anulowali mu. XD
1
A pamiętacie jak Lewy się podrapał po nosie i dostał 3 mecze? Vini tego nie zrobił, więc anulują pewnie. Oprócz tego pamiętajcie, jak naszym Robercikiem rzucali i kopali w zeszłym sezonie, kartek za to nie było, a biedny 'Ja tylko chcę grać w piłkę' zaatakował rywala i dostał czerwo. Jak pokażą z Madrytu jakieś nagranie z Lewym... ja sam bym wtedy tą kartkę anulował. Jeszcze publiczne przeprosiny i złota piłka dla Juniora.
0
@Szakalaka12369 Kurde no chłopie w łep się uderz, albo w ścianę pobiegnij, jak piszesz to na poważnie. W meczu nie jedna taka sytuacja jest po akcji, jak ktoś podbiega do zawodnika po akcji i klepie go po plecach. Każdy normalny piłkarz w takiej sytuacji zawsze śmieszkuje lub to po prostu ignoruje i gra dalej, a Vinicius kończy to agresją.
0
@cules100pro 'Trzymajcie mnie, bo mu za...'
2
@FCB17 prowokacje? Jakie prowokacje? Jeżeli takie klepnięcie w plecy po alcji to prowokacja, to zaraz jakikolwiek kontakt z murz... Viniciusem będzie zakazany, bo a to rasizm, albo prowokacja.
1
Dzisiaj Barbastro strzela pierwszą bramkę.
2
@supraomnes1 Terry jak kopał Sancheza, to wyleciał za czerwo. Jak Ferran z Saviciem robili zapasy, to obaj polecieli, ale jak Vinicius atakuje bez piłki piłkarza, albo popycha/uderza bramkarza również bez piłki, to jest niewinny. No, ale co się dziwić, skoro wszyscy są przeciw niemu i rasizm?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Jaka debata? Tego, że nie masz bladego pojęcia o piłce nożnej? Tu nie było żadnej debaty przecież.
1
Ale wyłożyli patelnie chłopaki. XDDDDDDDDDDDDDD
0
Rudiger firmówka przy rożnym.
0
@partymaker Ale za to w 10 z Monaco również.
1
@barcelonaLM Po prostu go pchnął/szturchnął, tylko ręce poszły na wysokość szyi, a nie tułowia. :D
1
@July_6_BcN Wstał i wybrał przemoc.
3
Się cymbał zagotował. XD
1
Przynajmniej nie jest nudno w naszym klubie.
0
Ponoć zabranie Jowitki na siłownię jest jak inwrstycja w bitcoina w 2010. To prawda?
0
@Darek_Maruszczak A czy Romero puszczał to nagranie?
0
@wpwelement dobrze, że to był Dzień Niewiniątek.
0
@EnCePina Za wcześnie dla Pique.
0
"Welcome to America!"