5

Trzeba w końcu zrobić coś z sobą, zamiast marnować życie. Wykonałem kolejny krok ku temu. Czy było warto, czas pokaże.

0

@MichuZ44 Nie jesteś na to gotowy.

0

@tbas mógł nie palić.

1

Dzisiaj Pena lub Astralaga od pierwszej, a Szczęsny ławeczka.

0

Na La Rambli panuje pesymizm co do rejestracji, ale w biurach klubowych FC Barcelony jest optymistyczne spojrzenie na całą sytuacje. Ogòłem, zwłaszcza u Laporty i Deco panuje optymizm co do sytuacji i wierzą, że drogą sądową dojdą do swego i nie dobiją gwoździa do własnej trumny. [Gepard Rumeru]

0

@Filipem polityk pewnie.

0

@Gall kompromitacje zaczęły się za Lucho, gdy dwa razy dostał bombę, najpierw w Paryżu, a potem w Turyniu.

2

@vangoor ten co dymał Inter śpiąc, albo Madryt bez Messiego i z. Co w UCL zaszedł najdalej po finale w 2015 roku.

3

A pamiętacie Pana Trenera Ernesto Maestro Valverde?

0

@Azazel_Pazuzu Z poprzednią czerwoną z Valencią gdzie przyłożył gościowi, to anulowali mu. XD

1

A pamiętacie jak Lewy się podrapał po nosie i dostał 3 mecze? Vini tego nie zrobił, więc anulują pewnie. Oprócz tego pamiętajcie, jak naszym Robercikiem rzucali i kopali w zeszłym sezonie, kartek za to nie było, a biedny 'Ja tylko chcę grać w piłkę' zaatakował rywala i dostał czerwo. Jak pokażą z Madrytu jakieś nagranie z Lewym... ja sam bym wtedy tą kartkę anulował. Jeszcze publiczne przeprosiny i złota piłka dla Juniora.

0

@Szakalaka12369 Kurde no chłopie w łep się uderz, albo w ścianę pobiegnij, jak piszesz to na poważnie. W meczu nie jedna taka sytuacja jest po akcji, jak ktoś podbiega do zawodnika po akcji i klepie go po plecach. Każdy normalny piłkarz w takiej sytuacji zawsze śmieszkuje lub to po prostu ignoruje i gra dalej, a Vinicius kończy to agresją.

0

@cules100pro 'Trzymajcie mnie, bo mu za...'

2

@FCB17 prowokacje? Jakie prowokacje? Jeżeli takie klepnięcie w plecy po alcji to prowokacja, to zaraz jakikolwiek kontakt z murz... Viniciusem będzie zakazany, bo a to rasizm, albo prowokacja.

1

Dzisiaj Barbastro strzela pierwszą bramkę.

2

@supraomnes1 Terry jak kopał Sancheza, to wyleciał za czerwo. Jak Ferran z Saviciem robili zapasy, to obaj polecieli, ale jak Vinicius atakuje bez piłki piłkarza, albo popycha/uderza bramkarza również bez piłki, to jest niewinny. No, ale co się dziwić, skoro wszyscy są przeciw niemu i rasizm?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Jaka debata? Tego, że nie masz bladego pojęcia o piłce nożnej? Tu nie było żadnej debaty przecież.

1

Ale wyłożyli patelnie chłopaki. XDDDDDDDDDDDDDD

0

Rudiger firmówka przy rożnym.

0

@partymaker Ale za to w 10 z Monaco również.

1

@barcelonaLM Po prostu go pchnął/szturchnął, tylko ręce poszły na wysokość szyi, a nie tułowia. :D

1

@July_6_BcN Wstał i wybrał przemoc.

3

Się cymbał zagotował. XD

1

Przynajmniej nie jest nudno w naszym klubie.

0

Ponoć zabranie Jowitki na siłownię jest jak inwrstycja w bitcoina w 2010. To prawda?

0

@Darek_Maruszczak A czy Romero puszczał to nagranie?

0

@wpwelement dobrze, że to był Dzień Niewiniątek.

0

@EnCePina Za wcześnie dla Pique.

0

"Welcome to America!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?