0

Jedyne co zabierze gola, to mikro kontakt Ferrana, inaczej prawie w finale jesteśmy!

2

Raphinha jedyne co robi, to te wyjścia za linię. Martin nie ma żadnego wsparcia, jak jest pressowany.

3

Upadał przed polem karnym, ale ciało wylądowało w polu karnym - werdykt? Karny.


2

Przypomnę, że Realowi w La Lidze odgwizdali karnego za 'podobną' sytuację z Endrickiem.

1

Wiem, że nic ciekawego nie zrobił w tym meczu dla was, ale tak tylko mimo wszystko przypomnę - Pedri najlepszy pomocnik oraz w sumie piłkarze aktualnie na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma oczym. Wszystko idzie przez niego, nie ma może tych ostatnich podań przed strzałem za wielu, ale jego podania są na tyle kluczowe dla tempa akcji, a do tego steruje każdym jak orkiestrą.

0

Typowy Olmo dzisiaj. Gra jedno wielkie G i strzela gola.

0

Wracamy! Wracamy! Garcia!

1

Z Olmo każdy za rączkę, krzyczą gdzie podać do niego, co zrobić. Do zmiany.

3

@Faro No Bayern, Benfica, Real, Atletico, Borussia to ogórki. Masz rację. W sumie nawet tydzień temu dwa gole dzięki niemu były jak @mekston napisał. :D

1

@norbi77 No mnie też. Yamal wygrał tam pozycję, zastawił sobie piłkę, a gość mu przez nogi w piłkę i co? Czysto? Od kiedy przez nogi wejścia kończą się bez faulu?

2

No fajnie, tu karny, ale jak w drugą stronę była ręka, to cisza i nic nie było.

5

6 maja dla Barcy wydarzyły się wielkie rzeczy w sezonie, gdy rozgrywała tego dnia mecz UCL w 21 wieku.

7

Prezes LL - Jestem kibicem Realu.
Prezes FIFA - Jestem kibicem Interu.

I tak się to toczy koło.

1

Faktycznie, taki podobny sposób gry do Neymara, ale ma ten sam balans zdecydowanie co Leo. Zawsze jak mija balansem to tak identycznie do Leo to wygląda mimo wszystko.
https://www.instagram.com/reel/DJSE31Ag32G/?utm_source=ig_web_copy_link

0

Inter od powrotu po przerwie reprezentacyjnej - 4 wygra, 4 remisy, 3 przegrane.

0

@Gacek5 w sensie Zieliński, czy Zalewski? ;p

0

@ViscaelBarca2007 Wychodzi Euro.

4

No w końcu! Harry Kane w końcu z pucharem! Stało się!

1

Jeszcze nie koniec! Bayer wyrównał! Ale muszą wygrać, aby były nadzieje.

3

Harry Kane 3 minuty od pierwszego trofeum w karierze.

0

@Cvzx Ciekawe, czy bandaże na rączkach będą?

1

Bayer chyba nie chce robić sobie złudnych nadziei.

7

@Gibbon_FCB Iniesta łamie te akcję do środka i 1-0, Barcelona obejmuje prowadzenie! W 10 minucie, Xavi, Xavi pokonuje Ikera Casillasa.

0

Zgadnij kto to:
- W 10 minucie pokonał Ikera Casillasa
- Mistrz Świata
- Mistrz Europy
- Zdobył Ligę Mistrzów
- Grał w Barcelonie

6

Garcia w pole karne, Raphinha... Yamal, Yamal przed pole karne, czy to jest ta akcja? Taaak, to jest ta akcja! Tak to jest Pedri! Tak to jest Barca! Tak to jest ten cud!

0

@directedbyfcb Zaraz kilku z nich pożegnasz i spowrotem budowanie składu. Jak brać rezerwowych, to piłkarzy z potencjałem na przyszłość, aby w krótkim czasie się rozwinęli wśród lepszego kolegi na jego pozycji.
W pomocy potrzeba nam transferu na zapas ze względu na to, że Fermin to idealny zadaniowiec z ławki, Olmo szkladnka i niewiadomo co będzie z Bernalem - zapewne czeka go podobna przygoda co Gaviego -.
Pedro, Inigo i Lewy zaraz emerytura, a zmiennika dla tego ostatniego nie masz. Ferran może obskoczyć każdą pozycję z ławki, Raphinha oba skrzydła. Potrzeba nam lewo skrzydłowego, ale pytanie, czy do podstawy, czy na zmiennika Raphy oraz 9. A no i bramkarz.
A co do Kounde, to patrząc na jego zdrowie - nie potrzeba mu zmiennika. Eric, czy Araujo sporadycznie mogą go odciążyć.

1

Jak tutaj gola nie strzelili chłopaki nawet jednego? O rewanżu już nawet nie chcę wam przypominać.


0

@Kgorecki2500 Nie no, dubbing. Tragedia.

0

To było pewne. Już sobie przy 3-0 nawet powiedziałem, że zaraz pewnie strzelą, poczują coś i druga wejdzie i się na tym skończy.

0

Real się nacieszy pichichi po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?