1

Paryż, Niemcy i Real w półfinale. No nie ma komu kibicować tutaj...

0

@Hajny A to nie był główny powód wielu kontr w pierwszym meczu?

0

Jude jak CR - będzie czekał na piątego karnego.

0

City i Real jeszcze miały jedną lub dwie zmiany.

0

Bellingham skurcze.

3

Ten Alvarez z piłką gra jak kloc jakiś.

2

@M.a.t.i26651 W sensie Marc jak Łunin?

0

@cogy blisko było.

1

Eskorta od arbitra. XD

4

Vinicius się spłakał?

1

Jakby Real grał w 10 jak my, to by skończyli jak my.

2

Jude klasa przyjęcie. A Walker ładnie zawalił.

0

@Faro szacunek do następnego słabego występu. XD

0

Sean Strickland. Co sądzicie o nim?

0

@mientusek1407 Wiesz, ja też bym chciał tego w ramach rewanżu, ale obaj wiemy, że w najbliższym czasie jest to niemożliwe, chyba że Paryż się wyłoży.

0

@Who_you_mam Tryplet mogą obronić.

0

@Firestone kółeczka? A nie były to bączki czasem?

0

W ogóle, Dembele wywalczył karnego złym przyjęciem piłki. XD

2

@Volk 2021 0-3 xd2 z Bayernem, 0-3 z Benfica.
2022 Frankfurt 2-3, Bayern 0-3
2023 0-4 Madryt.

0

@lucca87 Patrząc realnie, to wszystkich nie sprzedaż. Alonso kończy się kontrakt, Fati ma duży kontrakt jak na wiek, a do tego kały zarobek z niego będzie. Dest i Clement raczej realni, Romeu w sumie też. Ale dalej - finansowo nie da to wiele.

1

@lucca87 Z finansowego punktu, to Holendra powinno się pożegnać. Największe zarobki, wysoki zarobek z samej sprzedaży.

0

Przecież Xavi odchodzi. XD

2

@Fake69 przy straconym golu, to nie on popełnił błąd, tylko Lewandowski, który został w polu karnym i wyszedł do 16 metra najdalej kryjąc powietrze.

0

@kigani zobacz sobie powtórkę, a nie we mnie ciśniesz. Nawet Gundo powiedział podobnie.

1

"Piękny gol na otarcie łez można powiedzieć..."

0

@sebo939 Do tego zawalił przy golu na 2-1, bo nawet nie wyszedł z pola karnego. Wczoraj do spółki z Araujo i Cancelo zawalił ten mecz. Miał 2 sytuacje, w których mógł strzelać, ale też wyłożyć partnerom + zawalił bramkę. A do tego zbytnio się nie angażował w pomoc partnerom w obronie wczoraj...

7

Ciekawi mnie co miał w głowie Lewy nie podając do Torresa. Do tego momentu miał już dwie dobre zwalone sytuacje + jedną nieudaną główkę.

0

@kigani Jak De Jong? De Jong za krycie wtedy nie odpowiadał. Przy narożniku było 2 piłkarzy PSG + 1 Cancelo od nas. Doskoczył Cancelo, Frenkie podniegł po rozpoczęciu z rożnego. To jest gol jednego z piłkarzy w polu karnym. PSG miało 6 zawodnikôw tam. Gundo można też obwinić, ale on doskoczył, aby wyrównać sytuację w bocznej strefie gdzie było 3v2. Lewy wyszedł z pola karnego spóźniony i nie doskoczył do strzelca o ile w ogóle można to nazwać doskokiem.

0

Gdyby Lewy miał coś w tej główce, to kończyłby mecz z dwoma asystami.

1

Wiecie co jest zabawne? Że pierwszy rożny PSG rozegrało dokładnie tak samo, ale wtedy poszła wrzuta na długi. Dwa identyczne błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?