Real_Madryt_Forever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już od bardzo dawna wyznawałem tezę, że w Barcelonie potrzebne są duże zmiany personalne a co za tym również idzie pewne modyfikacje w taktyce. Piłkarze Barcelony stali się zakładnikami własnego stylu. Bardzo potrzebne jest czasami mieć plan B na mecze, w których rywal ma dobrze rozpracowanych piłkarzy Blaugrany.
Oto moje pozostałe spostrzeżenia dotyczące Barcy i meczu:
1. Od początku podejrzewałem, że Tata Martino to nie jest trenerem odpowiednim dls takiego giganta światowego futbolu jak FC Barcelona. On pochodzi z Ameryki południowej i nie ma doświadczenia w prowadzeniu zespołu europejskiego.
2. Niektórzy zawodnicy Barcelony są wypaleni i tutaj trzeba zmian personalnych.
3. Real był drużyną bardziej zgraną w tym meczu.
4. Tutaj jedyny pocisk w stronę niektórych kibiców FCB. Okazuje się, że transfer "drewnianego" Bale'a spłacił się wczoraj i że jednak Neymar, który nie kosztował dużo mniej, okazał się na tą chwilę większym rozczarowaniem transferowym.
5. Obrazek CR7 pocieszającego Leo jest po prostu najwspanialszym widokiem z wczorajszego meczu. Najlepsi piłkarze na świecie pogadali sobie razem. Jestem przekonany, że Cristiano pocieszał Leo, żeby się nie poddawał i powiedział że porażki się zdarzają każdemu, bo to nieodłączny element sportu. Wspaniały gest !
6. Sędzia - ten pan zasługuje na osobny punkt moich refleksji. Najlepszy sędzia w El Clasico, jakiego mi przyszło oglądać... Nie patyczkował się z piłkarzami, nie pozwolił na aktorstwo, czy jakie innego typu zagrania ! WIELKIE BRAWA !FC Barcelona nie powinna się poddawać, do boju !
0
Prawda jest taka o Cristiano Ronaldo, że prawie wszyscy kibice FCB na niego najeżdżają i się z niego śmieją. Ale ten gość ma klasę i widać to na tym zdjęciu. No i bardzo często pomaga dzieciom, które są bardzo chore ( poprzez fundację i finansowanie operacji ).
Chociaż sam nie lubiłem kiedyś CR7 to gość jest naprawdę świetnym człowiekiem, oby więcej takich piłkarzy/ludzi.
0
Boski Kapitanie, uważam że masz mega kompleks i ból d....
0
Masz dużo racji w tym co piszesz. Jednak sprzedaż Messiego chyba nie jest możliwa... :)
0
Kapitanie, kiedy wkońcu przestaniesz mieć kompleks Realu Madryt ? Każdy twój post to jakiś pocisk w stronę środowiska Los Blancos...
0
Gdzieś wyczytałem, że Messi przebiegł tylko 1 km więcej niż Pinto. Czy ktoś to może potwierdzić ? To nie jest jakaś pomyłka czasem ? Nie wydaje mi się to być możliwe, żeby zawodnik z pola miał zbliżony "przebieg" do bramkarza...
Wydaje mi się, że Tata nie trafił tym razem z taktyką, a Diego Simeone widać ma Barcelonę już rozpracowaną. Niesamowity trener.
0
Dajcie spokój kibicowi Atletico, mało tutaj takich. Nawet jak jest kontrowersyjny, to zawsze miła odmiana od kibiców - prowokatorów Realu Madryt. :)
2
Przykro mi N20, ale nie zgadzam się z Tobą w kwestii, że Atletico miało więcej szczęścia. Wczoraj to ewidentnie FC Barcelonie sprzyjał los, bo po pierwszej połowie to powinien być wynik przynajmniej 3-0.
Atletico po prostu zagrało świetnie i zasłużenie przechodzi do półfinałów Ligi Mistrzów.
Trzeba pogratulować drużynie Diego Simeone, bo na to zasłużyli i tyle w tymacie.
1
Spoko. Czytam na rm.pl tylko wybrane artykuły, więc niestety nie wiem jaka tam jest sytuacja. Jeśli tak się stało, to jest to również bardzo nie w porządku. Mogę Cię tylko przeprosić w imieniu niektórych kibiców Realu Madryt za takie zachowanie stronki sympatyzującej z Realem Madryt.
Jest jeszcze jedno rozwiązanie w sytuacji, w której otrzymałem bana.
Proponuję, by do regulaminu dodano zapis, że nie mogą się rejestrować kibicie innych drużyn nic FC Barcelona. Jeśli taki zapis się pojawi można wtedy z automatu dawać bany i nikt nie miałby pretensji.
No i już nigdy bym się tu nie zarejestrował. :)
1
Wszystko super, stronka ok, system polecenia też jest ok.
Jedyne co mnie irytuje, to banowanie za darmo użytkowników innych klubów. Miałem wcześniej tutaj konto, skomentowałem jeden artykuł. Moja treść nie była wulgarna, nikogo nie obraziłem, przedstawiłem swój punkt widzenia i dostałem permanentnego bana.
Szkoda, że obowiązuje tutaj cenzura jak w czasach komunistycznych i rzucanie bana za inne poglądy.
Wielka szkoda...
0
Weź się ogarnij chłopcze. Jeżeli twoim źródłem informacji jest fejs, to ja ci współczuję... hehe :)
0
Ciesze się, że mogłem pomóc :)
0
Hehe, prawie jak Ramos :)
0
Powrót Aguero to jest dobra wiadomość dla "The Citizens"
0
Ależ ty masz wielki kompleks - masakra. Twoje podejście do innych drużyn grających w BBVA to najzwyczajniejszy brak szacunku...
0
Za to ty tu jesteś wybitnym przedstawicielem gimbazy :)
0
Wiadomo było, że w takim tempie Atletico takiego meczu nie może grać przez pełne 90 minut, ale i tak duże brawa im się należą za ambicję i wolę walki.
0
U mnie jest wszystko ok. Wogóle muszę przyznać, że ta nowa wersja strona jest bardzo fajna...
Brawa dla programistów. Nowy system komentarzy też jest świetny :)
0
0
Super, że wspominasz o pomyłkach sędziowskich na korzyść Los Blancos...
Ciekaw jestem, czy jesteś w stanie napisać pomyłki sędziego na korzyść Atletico ?
Nie spinam i nie prowokuje, ale zastanów się trochę, zanim coś dziwnego napiszesz. Karny mógł być spokojnie zagwizdany dla Atletico.
0
A co w tym nicku jest prowokacyjne ? To tylko nick. Poza tym nikogo tu nie prowokuje, a wręcz wymagam kulturalnej dyskusji.
0
Właśnie o tej sytuacji myślałem...
0
Przydałoby się trochę obiektywizmu.
Sędzia mylił się w obie strony. Karnego można było gwizdnąć spokojnie.
Z drugiej strony, Costa powinien wylecieć za faul na Lopezie i tam parę żółtych też nie było danych dla Atletico. W drugiej połowie gwizdnięto spalonego, chociaż go nie było...
Ogólnie dobry meczyk :)
0