Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz dla kobiety terapia, współczucie, pomoc dla faceta gałąź i sznur
15
@LAMC_10 oby grał jak najwięcej xd
2
@Chaoss Niech się cieszą że nie rządzi AfD bo wtedy na lekkim glebowaniu by się nie skończyło.
0
@Gaucho 3 dni picia to takie minimum
2
@Spider_Man jakbym był starym kawalerem to pewnie bym wstał xd
4
Mimo wszystko za 100 mln bym go puścił śmiało, te kontuzje troche dobijają sprawe, mlodszy nie będzie
1
@MateS jak Argentyna wygra Mundial to Messi na bank złota piłka
3
Już tam Guardiola rączki zaciera na przejęcie reprezentacji Hiszpanii
2
@Zoker spermiarze co wyście zrobili z tym krajem
2
@xVENUMx nic w nim nie ma i 1400zl XD
8
Co by nie mówić Cucu charakterem idealnie pasuje do prześcieradeł
3
@LAMC_10 wreszcie Mati z rigczem
1
Mourinho dostaje tych co chce, lekko sie cykam ale licze po cichu ze szwagry coś jeszcze ugotują
6
Jeremy Sochan pozamiatał nagrode sportowca roku w Polsce, nikt nawet nie był blisko tytulu mistrza NBA
3
Rozdać majątek miliarderów na głodujące dzieci, to za 20 lat będzie 4x więcej głodujących dzieci xD
1
Na wsiach zabitych dechami to norma, dzieci rodza dzieci a potem wstyd przed wsią i trzeba szybko działać...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/dramat-w-sulistrowej-15-latka-po-porodzie-w-szpitalu-dziecka-nie-ma/efj6c4q
3
Kanał Sportowy pozdrawia Mariuszy z Brajton
3
@Barca_bwo No nie, aż tak to nie
7
Gorzej niż w cyrku XD
5
@shinthps btw dziewczyna ma z tego co mówiła 15 lat xd
3
@gumaz polki uciekać na zachód polacy ginąc w okopach, kukoldystan w pełnej krasie
26
Spokojnie Kanada, jeszcze dwie tercje macie
3
70letni dzeko na luzie pojechał sobie na mundial a nasi na spokojnie wakacje od dwóch miesięcy
5
Fajna sprawa ze mamy tylu chłopaków którzy mimo lepszych finansowo ofert woleli zostać, takich cenić należy podwojnie
4
Duma z nas wszystkich że ogladamy od 4 rano takie mundialowe widowiska
3
Widzę, że łatwo zapomnieć o naszych sukcesach podczas wielkich turniejów, dlatego pozwolę sobie przypomnieć, że Pan trener Probierz był najlepiej ubranym selekcjonerem pierwszej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy w 2024 roku, kiedy to rozgromiliśmy Holandię 1-2
0
Wincyj miejsc dla afryki! I dla oceanii! I dla azji! A was, europejczycy, dymać.
1
Gdyby nie Szwecja, prowadzilibysmy juz z RPA 1:0