0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz dla kobiety terapia, współczucie, pomoc dla faceta gałąź i sznur

15

@LAMC_10 oby grał jak najwięcej xd

2

@Chaoss Niech się cieszą że nie rządzi AfD bo wtedy na lekkim glebowaniu by się nie skończyło.

0

@Gaucho 3 dni picia to takie minimum

2

@Spider_Man jakbym był starym kawalerem to pewnie bym wstał xd

4

Mimo wszystko za 100 mln bym go puścił śmiało, te kontuzje troche dobijają sprawe, mlodszy nie będzie

1

@MateS jak Argentyna wygra Mundial to Messi na bank złota piłka

3

Już tam Guardiola rączki zaciera na przejęcie reprezentacji Hiszpanii

2

@Zoker spermiarze co wyście zrobili z tym krajem

2

@xVENUMx nic w nim nie ma i 1400zl XD

8

Co by nie mówić Cucu charakterem idealnie pasuje do prześcieradeł

3

@LAMC_10 wreszcie Mati z rigczem

1

Mourinho dostaje tych co chce, lekko sie cykam ale licze po cichu ze szwagry coś jeszcze ugotują

6

Jeremy Sochan pozamiatał nagrode sportowca roku w Polsce, nikt nawet nie był blisko tytulu mistrza NBA

3

Rozdać majątek miliarderów na głodujące dzieci, to za 20 lat będzie 4x więcej głodujących dzieci xD

1

Na wsiach zabitych dechami to norma, dzieci rodza dzieci a potem wstyd przed wsią i trzeba szybko działać...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/dramat-w-sulistrowej-15-latka-po-porodzie-w-szpitalu-dziecka-nie-ma/efj6c4q

3

Kanał Sportowy pozdrawia Mariuszy z Brajton

3

@Barca_bwo No nie, aż tak to nie

7

Gorzej niż w cyrku XD

5

@shinthps btw dziewczyna ma z tego co mówiła 15 lat xd

3

@gumaz polki uciekać na zachód polacy ginąc w okopach, kukoldystan w pełnej krasie

26

Spokojnie Kanada, jeszcze dwie tercje macie

3

70letni dzeko na luzie pojechał sobie na mundial a nasi na spokojnie wakacje od dwóch miesięcy

5

Fajna sprawa ze mamy tylu chłopaków którzy mimo lepszych finansowo ofert woleli zostać, takich cenić należy podwojnie

4

Duma z nas wszystkich że ogladamy od 4 rano takie mundialowe widowiska

3

Widzę, że łatwo zapomnieć o naszych sukcesach podczas wielkich turniejów, dlatego pozwolę sobie przypomnieć, że Pan trener Probierz był najlepiej ubranym selekcjonerem pierwszej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy w 2024 roku, kiedy to rozgromiliśmy Holandię 1-2

0

Wincyj miejsc dla afryki! I dla oceanii! I dla azji! A was, europejczycy, dymać.

1

Gdyby nie Szwecja, prowadzilibysmy juz z RPA 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?