RanDiFCB
Dołączył/a: czerwiec 2010
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi chce Messi dostanie
2
Dobrze prawisz, jak słyszę placz odnośnie odejscia neymara to mnie bawi, to nie ronaldinho by za nim plakac, albo juninho rozstajacy sie z lyonem, juz nawet bardziej zal mi bylo jak eto odchodzil, neymar to typ najemnika jest a za chwile moze go nie byc, jak brazylijski ronaldo, obskoczy wszystkich rywali barca i real, teraz psg to i pewnie monaco, inter milan a co tam przeciez jeszcze jest mlody, moze nawet anglia go skusi kiedys
1
Moze i tak ale Liverpool za 80mln wyrwie z 2 takie kluczowe postacie z innych klubow, to nie barca by kupowac drewno za kupe kasy (patrz Gomes)
0
Neymar do sprzedania a w jego miejsce Arda, 222mln do przodu a on sie ogra w pare meczy i bedzie godne zastepstwo, a pieniądze na 2 klasowych piłkarzy
1
Dani alves jest wolnym piłkarzem, wziąć go spowrotem za darmo heh
0
to teraz jezeli koszulki sa z recyklingu będą kosztować 50 zł a nie 500 :P
0
hahaha jako kibic barcy twierdze ze ramos został pokrzywdzony, jak marcelo jest lepszy od ramosa, to ja jestem lepszy od messiego , ps choć nie gram w piłke ;)
0
Wy jesteście żałośni z tym Ardą, on jest perełką do ogrywania się, taki typowy silny walczak a nie jakieś pseudo chłopaczki po 1.60...ja bym mu dawał więcej szans a nie sprzedawał...sprzedaż to największa głupota, tak samo jak pozbycie się niegdyś Yaya Toure którego do tej pory nie mogę przeboleć bo nawet wystawiając się w ofensywe potrafił rozegrać piłe a strzały tez miał niczego sobie
0
Kupić Jamesa Rodrigueza, zmarnowany talent w Realu :D i tak chcą go sprzedać i na pomocnik trafiony, a podobno chcą za niego około 50mln :P
0
już nawet wolałbym wstawić tam turana albo rotować z nim niż patrzeć na żenującą gre Gomesa
0
Sprzedaż Turana to jak odrąbanie głowy kurze znoszącej złote jaja, to jest mega grajek, ale siedząc na ławie to tak naprawde nie moze pokazac swojego potencjału, a słysząc tych dzieciaczków naciskających na jego sprzedaż bo chcą jakiegoś chłoptasia który w fifie w Ultimate Teamie ma wysokie staty to jest nieporozumienie. Wyłączcie PCty i zacznijcie żyć :D Turan musi zostać
0
Połowe tutaj ciamciaków chcących go sprzedać do Chin powinno się wysłać ale raczej do Wietnamu by poszukali swoich małych rozumków, bo lepszy rydz niż nic....
0
jak dla mnie Arda to bardzo dobry grajek, my polacy jesteśmy tacy że jak coś jest dobrze to chwalimy w niebo głosy, a jak jest gorzej to od razu mieszamy z błotem, jak dla mnie nie byłby taki podatny na kontuzje i jego gra byłaby dużo lepsza jakby grał regularnie, ja nadal twierdze ze przyćmiłby neymara jakby grał non stop i miał szanse wystrzelić, a takie dziecinne komentarze sprzedać chinczykom itp są żałosne, tak jak sprzedaż villi, fabregasa itp itd
0
wydaje mi się bardziej prawdopodobne ze gdyby suarez miał przerwe to zakręciliby atakiem tak by Arda mógł grać
13
tak jak się nie wypowiadam w komentarzach to teraz musiałem, Arda jak gra to gra dobrze, zwłaszcza w ataku gra ogień.
Komentarze typu "należałoby go sprzedać" są beznadziejne bo sprzedawanie bardzo dobrych grajków u nas to widzę chleb codzienny.
Nie sądzę zeby coutinho/ veratti był wart pozyskania kosztem Ardy !
Trzeba chyba zamknąć fife i patrzeć realnie na rozgrywki sportowe.
0
nadal mam jego koszulke z reprezentacji holandi :D tyle lat :D
0
bez jaj, zadnego lewandowskiego przestancie jaja takie robic nawet
0
Lewandowskiego zdecydowanie nie ! Przeciez to drewno ! Dostawia nogi jak Inzaghi, to taka podróba Ibry na strzały z dobitek i z bliska, tylko ze ibra potrafi jeszcze kosmicznie strzelić z daleka, nie zapominając o przewrotkach, piętkach itp itd, a lewy to poprostu dostawia nogi,
sam powiedział w wywiadzie "nie strzeliłbym tyle bramek gdyby nie wyśmienici asystujący, których w reprezentacji nie mam" czy jakos tak, w barsie jest potrzebny aktywny kreatywny napastnik a nie decha na dobitki
0
jak ktos pomysli to juz pogra w fife ;)
0
Barcelona - Juventus - Galatasaray - Celtic
0
Śmieszne to jest Hinguain za 40 baniek prawie :D Villa za 2 ;) spoko ;D
0
Agger jest cienki prosze Was, albo luiz albo martinez ;D to co zostalo
0
pax ciebie powinniśmy oddać ;) nie masz stałości nie grasz dobrze ;) zobaczysz ze jak odejdize i bedize gral w kazdym meczu to bedziesz płakał ze go nie ma ;)
0
bo najwieksza glupota byloby oddac Ville ;) ktory jak wchodzi to gra dobrze i strzela bramki ;) a sanchez to nie wypal, a pedro sie wypalil :)
0
sprzedać to alexisa i pedro ! Villa musi zostać!
0
Aktualizacja - 13:55 Agencia News cytuje słowa wiceprezydenta Sanotsu, Odilo Rodriguesa:
Jedna propozycja dla Neymara jest od Barcelony, a pochodzenia drugiej nie mogę ujawnić.
0
Neymar jesli to prawda to kozacko, ter stegen hmm chce do barcy ale dam mu szanse i nie krytykuje :D ale na obrone chcialbym davida luiza ! to jest jedyny moj typ !
0
dajcie sobie spokój :D rooney to by była gorsza patola od chyghrynskiego :D dajcie spokój :D
0
david luiz by sie zdał :D
0
Tito mnie załamuje , mam nadzieje ze przeprowadzi dobre transfery bo jakos ciezko to widze