2

Proponuję raphinhe przeniesc na lewe wahadło, bo strzaly mu dzisiaj nie siedzą, ale dośrodkowania ma udane

0

czy ludzie, którzy chwalili penie, to ci sami, którym podobala sie gra barcy pod xavim?

1

Niech ten Nawacki sie lepiej zajmie swoją akcja "jedz jabłka", jak już ma pisać tak debilne teorie. Dlaczego wy go w ogóle cytujecie?

0

Czasami oglądam sobie zapisy treningów z kanałów youtubowych barcy i mundo deportivo. Na wewnętrznych sparingach Pena wygląda jak kopia Matsa - wyprostowane plecy, lekko ugięte nogi i te ręce rozłożone na boki z dłońmi na wysokości uda. ponadto duża wprawa i pewność w graniu nogami, widać lata klepania tego samego. W pewnym sensie broni się ta decyzja, jeżeli faktycznie w treningu to Pena sprawia wrażenie pewniejszego od Wojtka. ALE (uwaga spoiler) w środę, to nie Kane będzie nam łoił gol za golem, ale: Olise, Gnabry, Sane - bo to są zawodnicy którzy będą sprintem przebijać linię obrony i strzelać z sytuacji 1vs1. Spodziewam się pogromu Barcelony i obnażenia tego ręcznika na bramce, co w sumie będzie dobre dla Szczesnego w dłuższej perspektywie, bo nawet jak zdarzą mu się gorsze mecze, to nikt wtedy nie powie "wracamy do IP".

41

Jakby mu coś poszło w tym kolanie, to koniec sezonu dla barcelony i koniec kariery dla lewego

6

nie no jak? ewidentnie dzieciak symuluje. laporti zrób porządek i zorganizuj jeszcze jakis towarzyski mecz w przerwie zimowej, chlopak ewidentnie potrzebuje wiecej minut. za moich czasów grało się codziennie i nikt nie narzekał. dopiero teraz takie sojowe chłopaczki sobie biegają, co ich podmuch wiatru kontuzjuje

0

Yamal senior już pewnie zaciera ręce. Możemy już odliczać miesiące, zanim zacznie nakłaniać dzieciaka na przeprowadzkę do Arabii, argumentując, że to tam jest przyszłość futbolu.

6

ferran łapie kontuzję w pierwszych minutach i to bez kontaktu. ten chłop się nawet rozgrzać nie potrafi

0

proponuję Nico Williamsa jako "bombę"

2

Wiecie co? Oglądając wczorajszy mecz, gdzie mieliśmy 75% posiadania i 0,83xG, wymienialiśmy podania w środku pola bez pomysłu i zaangażowania, pomyślałem - dobrze, że fermin nie gra, bo by się chłopczyna zmęczył wychodząc na wolne pole i szukając przyśpieszenia. dobrze, że laportuś go oszczędza wysyłając na młodzieżówkę. od grania w środku pola to my mamy erica, który myśli, że funkcja defensywnego pomocnika polega na ustawianiu się jak najbliżej bramkarza i unikaniu piłki jak ognia. wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. visca deco, visca laport!

0

ferran, eric, dominguez, torre, martin do zmiany po pierwszej połowie

0

bekę mam teraz wszystkich, którzy nie wierzyli, że to się stanie

2

ale wy jesteście świadomi, że jak dzieciak teraz wyleci na rok z poważną kontuzją, to wróci do nas ansu fati v2? bo na fcbarcacom ewidentnie panuje kultura wyciskania cytrusów i gdyby sie dalo, to posadzilibyscie lamina na rowerku z dynamo zasilającego cala elektryke na estadi olímpic. proponuje małą autorefleksję, przed pisaniem kolejnych komentarzy

9

jak villareal urządził polowanie na nogi lamina, to getafe będzie próbowało go zamordować. ja bym go posadzil na ławie dla świętego spokoju, bo niewidomy sędzia nie będzie reagowac na agresję.

1

tebas jest analfabetą i myślał, że to ta tiki-taka

0

nie hansi, to nie twoja wina. wszyscy dobrze wiemy, że reprezentacja młodzieżowa hiszpanii to najważniejsza drużyna na świecie. nie ma nic powyżej; to szczyt na który fermin się wspinał bardzo długo i często powtarzał, jak istotnie jest dla niego występowanie w jednej drużynie z takimi tuzami futbolu jak: Iturbe, Huijsen, Cuñat. ja wierzę, że fermin jeszcze wróci do u-21, choćby to miałoby nastąpić za kilka lat, po serii kontuzji, które są przed nim. chwała towarzysz laporta!

1

Brawo Laporta Vivat Deco, teraz pora na Cubarsiego. Co tam mamy dostępnego jeszcze? Skręcenie stawu skokowego, uszkodzenie łąkotki, a może klasycznie naderwanie mięśnia? Ale chwila, powaga; nie ma nic ważniejszego niż kadra młodzieżowa! odmaszerować!

1

No bo przecież Cubarsiemu brakuje dodatkowych minut i ogrania. Mam racje chłopaki? Nie będzie tak, że chłop do końca sezonu będzie grał wszystko jak leci? Nie mówcie mi, że 17latek zaraz wyleci z kontuzją, bo przecież nie macie żadnych dowodów, dosłownie żadnych, aby komukolwiek w jego wieku to się przytrafiło. Ja rozumiem wasz niepokój, ale taki gavi to źle stanął i to jego wina, już nie odwracajcie kota ogonem. liczy się dobro partii, znaczy klubu. cześć i chwała pierwszemu sekretarzowi laporcie

5

@Who_you_mam jak kapitanem jest bramkarz, to wyznacza do dyskusji jednego zawodnika z pola. ogarnij się przed następnym komentarzem, bo jest to niepocieszające

0

https://imgur.com/a/DDpXyKc
Jest tu ktoś z budowlanki? Co sądzimy o tureckim BHP?

0

przypomniały mi się słowa Ćwiąkały: "joao musi sie ogarnąć, bo za jakiś czas obudzi się w lidze tureckiej"

0

brawo robert, brawo barcelona, brawo panie wuefisto, co jak ma grać na bobasy z przewagą jednego gracza, to ustawia swoich zawodników tak, ze na siebie wpadają, nie wiedza na jakich pozycjach mają się ustawić, a bramki to jedynie ze stałych fragmentów sobie mogą strzelić.

1

a tak z innych spostrzeżeń, to Roque jest leszczem nie wartym tych pieniędzy i Xavi wie to już od pierwszych treningów

3

niech ten wuefista sie pakuje

15

no to za kilka lat dowiemy się ile pieniędzy wziął za ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?