RajskiKokos
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szukając jakichkolwiek pozytywów - możemy skupić sie całkowicie na lidze i liczyć że Real i atletico wymęczą się w lm. Finał obstawiam Real - bayern mimo wszystko
0
Zluzujcie kutangi. Abramowicz pewnie odpalił kilka milionów odpowiednim osobom i Chelsea wyszła z tego cało, Barcelona zrobi to samo. Korupcja rośnie na korupcji szczególnie w Europie i europejskiej piłce. Nie mowię że kompletnie nie ma sprawiedliwości ale tak duże kluby same dyktują zasady gry tak naprawdę.
0
a to jeszcze nie zaczęła się ta seria ?
0
Te zapewnienia Thiago po raz setny, że nie żałuje oraz częste wypowiedzi na temat Barcelony świadczą moim zdaniem, że po prostu tęskni :)
0
Duże uszy, duży talent
0
Szczerze, myślałem że skoro Victor już odchodzi to nie będzie miał żadnej motywacji do dobrej gry i to będzie jego najsłabszy sezon. Okazało się jednak że jest na odwrót, on chce uczynić z tego sezonu ten najlepszy !
0
Ten mecz dobitnie ukazał jak będzie wyglądała gra Barcelony w tym sezonie - będziemy tracić wiele bramek ale też dużo strzelać, pytanie tylko, czego będzie więcej ?
0
Obrońcę można kupić ale tylko na ławę, jakiś młody perspektywiczny talent na zmianę w krytycznej sytuacji bo Bartra to piach niestety. Myślę że Puyol da radę i znów będzie generałem obrony. Ufam Martino tym bardziej że słynie z gry defensywnej.
0
Gdyby to wyszło to zapomniałbym o transferze Villi.
0
Atletico M może nie jest bardzo mocnym klubem ale w ubiegłym sezonie mnie miło zaskoczyli, przez dłuższy czas byli na pozycji wicelidera co naprawdę budzi podziw. Mam nadzieję że powtórzą udany sezon i będą się bić z Realem o drugie miejsce ;)
0
Panie i Panowie ! Tak gra finalista Ligi Mistrzów !
0
Proszę o minusy dla tego komentarza.
0
Mou będzie łatwiej rozmawiać z Barceloną niż z Pepem ;) nawet jeśli Bayern będzie bardziej stanowczo i będzie szybciej prowadził rozmowy to i tak wszystko sprowadza się do decyzji Davida, którego widać że ciągnie do Barcelony
0
Eh Pep, na co ci to było ? Wracaj do domu :)
0
Najlepiej by było gdyby nie został sprzedany a wypożyczony do Interu. Drużyna Nerazzurrich nie ma mocnego składu, ubiegły sezon był dla nich fatalny i nawet młody Montoya byłby dla nich dużym wzmocnieniem.
0
Zarząd zawiódł ostatnimi czasy, popełniał wiele błędów i podejmował głupie decyzje, sądzę jednak że w tej kwestii aż tak nas nie rozczarują. Wydaje mi się że na 100% będziemy mieli nowego obrońce, pytanie tylko jakiego ? Thiago Silva byłby świetny, ale jest też ewentualność że kupią jakiegoś młodego, niedoświadczonego, taniego i zarząd będzie się cieszył z nabytku do póki nie wyjdzie na murawę.
0
W pewien sposób dobrze by zrobiła jego obecność w ataku. Obecnie mamy dwie gwiazdy - neymar i messi i nie można odrzucić faktu że dwie gwiazdy to może być za dużo i że napastnicy nie będą się dogadywać. Gdyby w Barcelonie był Rooney to brzemię spadło by na trzech gwiazdorów i możliwy konflikt Neymar-Messi zanikłby. Oczywiście to tylko gdybanie i zgodzę się z przedmówcami że na chwilę obecną najważniejsza jest obrona i Silva.
0
@Pressinho a w cieniu neymara i messiego nie będzie ? Nie ma mowy o nowym napastniku. Jedyną rzeczą którą zapewne każdy się obawia jeśli chodzi o atak to forma alexisa. Pokazał pod koniec obecnego sezonu że mu zależy i że jego życiowa forma dopiero nadejdzie, jeśli tak będzie w przyszłym sezonie to mamy prawdopodobnie najsilniejszy atak w Europie.
0
W Barcelonie zbyt dużo pozycji jest obsadzonych przez ,, oczywistych'' zawodników np Xavi czy Busqets podczas gdy potrzeba nam zdecydowanej świeżości. Nie mówię tu o wyrzuceniu tych zawodników z tych pozycji i nie kwestionuję ich umiejętności ale czasem widać że potrzeba czegoś nowego. Zdecydowanie częstsze zmiany w pomocy !
0
Ja tam widzę trójkę : Messi, Alexis, Neymar. Zakładając że Alexis będzie w formie a Neymar się przyjmie to będzie naprawdę nieźle. Niby Sanchez często zawodzi ale myślę że jest sens czekać na jego życiową formę.
0
Do Barcelony przylecą z Brazylii nie tylko umiejętności ale i przede wszystkim młody duch, chęć wygrywania, pewność siebie. Neymar to taka trochę gwiazdka (w dobrym tego słowa znaczeniu) ale takiego zawodnika właśnie potrzebujemy.
0
Dlaczego nie 30 lat Pepa w Barcelonie...
0
Silva i Hummels - Barcelona nie do przejścia