0

Lucho chyba na chwilę przypomniał sobie, iż kiedyś w realu grał. Nie wiem jaki mecz w głowie sobie obmyślił, ale totalnie się pomylił, a na tym poziomie nie można się za długo uczyć. Wiadomo było, że tam gdzie CR7 będą szły ataki. Dlaczego zatem do pomocy biednemu Alvesowi nie wstawił Rakiticia, nie od dziś wiadomo przecież że Xavi bronić nie umie. Dalek Mathieu, równy gość ale postawienie go na lewym skrzydle to jak samobójstwo. Wyłączył dzięki temu Neymara, który bez wsparcia Alby nic nie zrobił. O zdjęciu Suareza, postawieniu na dp na Sergio nie wspomnę. W pomeczowych ocenach proponuję dodać trenera, bo zawiódł na całej linii.

0

Czasami dobrze jest przegrać, aby dowiedzieć się gdzie się jest i jak nie można grać. Lucho dostał już drugą nauczkę, oby w następnych starciach wyciągnął wnioski. Potencjał jest. Suarez Rafinha. Mou najpierw przegrał 5:0 a w pucharze nas taktycznie zniszczył.

4

Pozytyw jest jeden. Nie możemy wygrać wszystkich meczów z realem, więc miejmy nadzieję że wygramy te o puchary, tak jaj oni ostatnio. Takie mecze to detale, jakby Messi na 2 strzelił to byśmy inaczej rozmawiali.

0

Fizycznie piłkarze wyglądali jakby do Madrytu na piechotę szli, a real na sterydach. Trudno może z porażek zostaną wyciągnięte wnioski, a real lepiej grać już nie może.

0

Nie ma to jak być optymistą. Wychodzimy w sześciu czy co ?

0

Po to wchodzi Mathieu aby ich wspierać, a pamiętać trzeba że w kontrze tylko Masche jest w stanie dogonić napastników białych.

0

Go Barca Go !!!!!!!!!!!!

0

Nasza tajna broń w końcu dostępna.

0

Casillas liczę na ciebie iż pokażesz że się do niczego nie nadajesz i wpuścisz ze dwie proste piłki.

1

Z graniem w sobotę to ma rację. Nie po raz pierwszy włodarze ligi się nie popisują. Podobnie było bodajże trzy lata temu, gdzie pomiędzy mecze półfinałowe ligi mistrzów włożyli GD i obie ekipy były na rewanże wypompowane.

0

Może nie jest gwiazdą, ale w PD chyba są drużyny, na tle których mógłby pokazać że jest wartościowy.

0

Pomysł z Rakiticiem na dp to bzdura. Jest Mascherano, no i Bartra by sobie pograł.

2

Teraz CR7 przejął jego rolę, vide mecz z Bułgarami.

0

Pewnie florek zamieszał, przy losowaniu LM mu się udaje, przy losowaniu PK już nie. NIe wszędzie ma dojścia.

2

Lepiej trudne mecze grać w dwumeczu, zwłaszcza że ostatnio biali fuksa mają.

1

Widać, że pobyt u nas mu służy.

0

Co by nie mówić jest nie do wy...

0

Prosta taktyka na początek meczu to zagrać trochę bardziej defensywnie i liczyć na szybkie kontry. Biali prawie zawsze na początku nas naciskają wysoko i puszczają kontry. Może pozwolić im trochę pograć i samemu ich skontrować.

0

Wystawianie nieogranego Suareza to duże ryzyko, ale prawdę mówiąc lepszy taki zawodnik niż robiący wiatr Pedro i prawie nic nie wnoszący ostatnio Munir.

3

Villa to świetny zawodnik, ale do nas przyszedł za późno, poza tym nie grał na takiej pozycji jak powinien. Jak ktoś pamięta bramki z Realem czy Manchesterem, a nie łatwo o nich zapomnieć, to pamięta że strzelał je jako środkowy napastnik, a nie jako skrzydłowy.

0

Akurat w meczu z PSG to środkowi stoperzy niewiele zawinili. Przy pierwszej bramce, PSG miało dużo szczęścia że piłka trafiła pod nogi, druga to Rakitic do spółki z bramkarzem, a trzecia to boczni obrońcy.

1

Poczekamy do GD i zobaczymy. VeB

0

A może na Suareza trzeba było skombinować kasę, a za Pedro to może byśmy wzięli tyle, ile by na bilet lotniczy dla Luisa starczyło.

2

Lepiej mieć maszynkę do golenia w nazwie niż coś z kebabem związanego.

0

Walory ofensywne to każdy gracz Barcy ma. Strach pomyśleć co by było jakby wszyscy grali pod bramką przeciwnika. Ktoś tyły zabezpieczać musi.

0

Ma pozycję to strzela, czasami wpadnie, czasami nie. Obejrzyj mecz z Chelsea z 2009 a zobaczysz, że czasami warto z dużego palca przymierzyć.

2

Co za bzdury. Nie wiem co pismaki oczekują, abyśmy na wyjeździe ładowali pięć bramek drużynie, która ma nie gorszych piłkarzy niż my ? Nawet w erze Guardioli nie zawsze takie mecze wygrywaliśmy, a przy mniejszym farcie PSG przy wrzutkach to my byśmy mieli trzy punkty.

1

Przy zdrowym Adriano to najpewniej wskoczy na trybuny.

0

Nie ma Suareza. Jak on się zgra to wtedy zobaczymy na co nas tak naprawdę stać.

0

Mathieu jak na razie co mecz to dużo błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?