0

Neymar i Paco są przeciwieństwami, pierwszy nawet za dużo biega, drugi prawie w ogóle, a w sumie każdy nie daje tego, czego się od niego oczekuje.

0

Paco póki co to tylko daje tyle, że gramy w 11 jak nie ma Luisa, a i to chyba za dużo powiedziane.

1

Problem w tym, że na rynku jest strasznie mało kreatywnych pomocników. Profil dla Barcy, to ktoś niewysokiego wzrostu, tak aby był zwinny, potrafił dryblować i atakować linię obrony złożoną z 7 - 9 murarzy.

0

Nie jest to pewnie odkrywcze, ale bramkarz, pierwsza i druga linia porównywalne, siła Barcy tkwi w MSN i ona robi prawdziwą różnicę.

4

Mats jest świetnym bramkarzem. Nie wiem po co tak ryzykuje, trochę pokory by się przydało i nic więcej.
Czasami lepiej wybić 40 m w przód niż ryzykować stratę skutkującą bramką.

0

Nie ma co robić pożywki dla mediów, zwłaszcza tych z Madrytu.
Ktoś powinien jednak powiedzieć Stegenowi, iż lepiej jest wybić piłkę na aut, aniżeli podejmować zbędne ryzyko.

0

W LM musimy grać najmocniejszym składem. Tam nie ma miejsca na potknięcia, a awans z drugiego miejsca grozi spotkaniem z mocnym przeciwnikiem, a tych do finału (vide przykład RM) lepiej unikać.

2

Roberto musi poprawić grę w obronie, zwłaszcza wślizgi. Dani w pojedynkach jeden na jeden przewidywał ruchy drugiej strony.
Przyjdzie to z czasem, do tego trzeba doświadczenia.

0

Neymar jeszcze kontraktu nie przedłużył i zawsze zdanie zmienić może.

1

Na wyjeździe gramy dobrze ponieważ przeciwnik ma więcej animuszu i atakuje a my mamy wolne przestrzenie

19

Widać u niego ciąg na bramkę, ma bardzo dobre otwierające podania. Wystawianie go na piwocie zabij jego umiejętności, ale cóż gra się gdzie trzeba. Rakieta jest zagrożona.

42

Rotowanie składem ? Nie po to wydaliśmy około 120 mln na powiedzmy rezerwowych, aby w każdym meczu zwłaszcza ze średniakami grać once de gala. Jak się nie sprawdzą sprzedać.

1

Ciekawy jestem Gomes w środku pola w ofensywnej roli.

0

Liczę na debiut Gomesa wchodzącego za Andresa. Denis grał dużo i niewiele pokazał. Czas dać szansę komuś innemu.

2

Denis na razie gra słabo. Czas Gomesa nadchodzi.

0

Pierwszą jedenastkę mamy najlepsza na świecie, a tylko nią ciężko wszystko wygrać.

6

Marlon jest perspektywiczny. On będzie tym piątym obrońcą, który będzie w Barca B się ogrywał i nie marudził, że grzeje ławę.

2

Jeśli ktoś wymaga aby piłkarze byli w formie od początku sierpnia i na koniec maja gdzie walczy się o tytuły to gratuluję

0

Dobry ruch. Wypożyczenie, zobaczenie jak gra, a nie kupowanie kota w worku jak Douglasa, a kwota transferu podobna.

0

Miał szanse w zeszłym sezonie dużo grać to kontuzja zniszczyła cały sezon. W tym faktycznie minuty będą dzielono i nie każdemu wystarczy, ale cóż Messi itp. gra bo jest dobry. Jak Rafinha pokaże klasę swoje będzie grał, jak nie to po tym sezonie trzeb będzie pomyśleć co dalej.

1

Jeśli żaden nie zaakceptuje roli zmiennika, to niestety trzeba dokonać wyboru. Bravo jest świetny ale czas nie stoi w miejscu.

0

W PSG mistrza i puchar kraju i co jeszcze tam mają będzie mia co roku. W LM z rozstawienia będą zawsze grali. Barcelona mu tego nie gwarantuje. To tak na marginesie tytułów klubowych.

0

Szukanie konkretnych winnych nie ma absolutnie sensu. Każdy członek zarządu z samego faktu zasiadania w organie kierującym Barcą jest winien z założenia. Teraz najważniejsze to zakończyć sprawę i mieć ją za sobą i zadbać o czystą głowę Neymara.

30

Szczerze nie ma co płakać. To co miał najlepsze oddał Barcelonie, lepszy i młodszy już nie będzie, a w końcu kogoś na jego miejsce kupić trzeba. Nie można też zapominać o zwolnieniu dość dużej pensji dla niego, którą na dwóch graczy przeznaczyć spokojnie można.

0

Biorąc pod uwagę nową kwotę z praw telewizyjnych w PL, takie kontrakty to jedyna szansa na utrzymanie się w ścisłym topie.
VeB

0

Obrona wczoraj nie zagrała rewelacyjnie, nie ma się co oszukiwać. Brakowi skuteczności Depo zawdzięczamy brak straconej bramki.

0

Ten wyjazd będzie kluczowy. Potem mecz z Gijon u siebie i gramy co tydzień, więc na odpoczynek trochę czasu będzie.

3

Jak się jest w formie to się nie strzela w bramkarza.

1

Trzeba za tydzień wygrać. Potem gramy u siebie i co tydzień, więc będzie można poprawić prawie wszystko.

0

W następnym meczu para Bartra Masche oj będzie się działo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?