RKS1979
Dołączył/a: wrzesień 2011
Piastów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB Dobrze się to mówi jak ktoś inny ma płacić pensję. Obecność Suareza blokuje możliwość sprowadzenia innego napastnika.
0
@Chlebek23391 Wyślij CV do FCB. Semedo jest jeszcze młodym graczem, którego w razie czego można sprzedać.
2
Suarez jest za dobry aby go za nic oddawać, za słaby aby z nim zawojować Europę. Patowa sytuacja.
0
Każdy to tu pisze ile Suarez jest wart. Wart jest tyle ile za niego dają w dzisiejszych czasach czyli jak widać niewiele.
1
Problemem Suarezem jest jego pensja i fakt że jak zostanie to praktycznie przedłuży kontrakt o rok. Uwielbiam jego grę ale blokuje miejsce komuś kto da więcej i jest drogi w utrzymaniu.
1
co ma piernik do wiatraka. Gość jest słaby. Swoje szanse miał.
0
Krytycy. Ciekawe kim ma grać skoro nikogo nie kupiliśmy. Pierwszy mecz trzeba zacząć spokojnie. Młodzie dostaną szansę, sezon jest długi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prezydent ma siac deferyzm ? Każdy klub przez pandemie ma problemy zwłaszcza my którzy szejka nie mamy.
1
Wyślij cv że zrobisz to lepiej.
1
Nowy zarząd przyjdzie i będzie tak samo. Niewidzialna ręka rynku rządzi. Kto się ludzi ten mało wie.
0
Powinien zostać do końca okienka. Jeśli zrezygnuje teraz niczego nie ułatwi. Trzeba patrzeć realistycznie.
6
Chyba nie do końca. Za jego kadencji trochę tytułów zdobyliśmy. Byli gorsi tylko pamięć krótka ale fakt czas na niego.
2
Żal tych komentarzy. Chłop zawsze serce na boisku zostawial. Wina klubu ze nie sprzedał go w glorii chwały.
0
Nie ma co z tym dyskutować,pytanie czy za innych zarządów dobrze sprzedawalismy ?
1
Uważasz że wszystko jest wina negocjujacych i my się na tym kompletnie nie znamy ? Po części słabo sprzedajemy bo robimy to z niechcianymi starymi i z dużą pensja zawodnikami których trzeba było sprzedać wcześniej.
0
Niby fajne tylko pensję płacić trzeba a pieniędzy brak.
1
Spokojnie wie że Barcelona to marzenie dla wielu a on już tu jest. Jak będzie dostawał szansę to po co ma szukać atrakcji.
0
Piszesz o faktach czy życzeniach piłkarzy, a właściwie pismakow ?
1
Nie ma co wieszać psów na zarządzie w oparciu o niesprawdzone informacje. Rakitic odszedł i o płaceniu pensji nie było słychać. Tak więc wyluzujcue. Zarząd jaki by nie był trochę rozumu ma.
1
Zawodnik niechciany z dużą pensja jest mało sprzedawany zwłaszcza teraz. Patrz Bale. Czasami lepiej oddać za pół darmo i nie płacić pensję. To też oszczędność.
0
Messi miesniakiem nie jest a tam grał. Spróbować lepiej niż nie spróbować.
0
W sumie po zakończeniu okna transferowego dobry czas na dymisję i danie szansy nowemu zarządowi.
1
Właśnie po to robi się aneks aby nie liczyć na dobry gest. Tak działa profesjonalny obrót prawny w którym Messi uczestniczy i ja od ponad 20 lat.
5
Trochę niepoważne tłumaczenia. Jak chciał mieć opcję trzeba było aneksowac kontrakt.
0
Wydaje się że limit pecha wyczerpał a ma wielki potencjał no i wiek.
1
Nie to żebym bronił Bartka ale sama możliwość popełnienia to mało zwłaszcza z niegospodarnosci itp.
0
z tego co pamiętam to inwestowalismy sporo w kadrę i trzymaliśmy kolegów Messiego.