0

@DonAndresFCB Dobrze się to mówi jak ktoś inny ma płacić pensję. Obecność Suareza blokuje możliwość sprowadzenia innego napastnika.

0

@Chlebek23391 Wyślij CV do FCB. Semedo jest jeszcze młodym graczem, którego w razie czego można sprzedać.

2

Suarez jest za dobry aby go za nic oddawać, za słaby aby z nim zawojować Europę. Patowa sytuacja.

0

Każdy to tu pisze ile Suarez jest wart. Wart jest tyle ile za niego dają w dzisiejszych czasach czyli jak widać niewiele.

1

Problemem Suarezem jest jego pensja i fakt że jak zostanie to praktycznie przedłuży kontrakt o rok. Uwielbiam jego grę ale blokuje miejsce komuś kto da więcej i jest drogi w utrzymaniu.

1

co ma piernik do wiatraka. Gość jest słaby. Swoje szanse miał.

0

Krytycy. Ciekawe kim ma grać skoro nikogo nie kupiliśmy. Pierwszy mecz trzeba zacząć spokojnie. Młodzie dostaną szansę, sezon jest długi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prezydent ma siac deferyzm ? Każdy klub przez pandemie ma problemy zwłaszcza my którzy szejka nie mamy.

1

Wyślij cv że zrobisz to lepiej.

1

Nowy zarząd przyjdzie i będzie tak samo. Niewidzialna ręka rynku rządzi. Kto się ludzi ten mało wie.

0

Powinien zostać do końca okienka. Jeśli zrezygnuje teraz niczego nie ułatwi. Trzeba patrzeć realistycznie.

6

Chyba nie do końca. Za jego kadencji trochę tytułów zdobyliśmy. Byli gorsi tylko pamięć krótka ale fakt czas na niego.

2

Żal tych komentarzy. Chłop zawsze serce na boisku zostawial. Wina klubu ze nie sprzedał go w glorii chwały.

0

Nie ma co z tym dyskutować,pytanie czy za innych zarządów dobrze sprzedawalismy ?

1

Uważasz że wszystko jest wina negocjujacych i my się na tym kompletnie nie znamy ? Po części słabo sprzedajemy bo robimy to z niechcianymi starymi i z dużą pensja zawodnikami których trzeba było sprzedać wcześniej.

0

Niby fajne tylko pensję płacić trzeba a pieniędzy brak.

1

Spokojnie wie że Barcelona to marzenie dla wielu a on już tu jest. Jak będzie dostawał szansę to po co ma szukać atrakcji.

0

Piszesz o faktach czy życzeniach piłkarzy, a właściwie pismakow ?

1

Nie ma co wieszać psów na zarządzie w oparciu o niesprawdzone informacje. Rakitic odszedł i o płaceniu pensji nie było słychać. Tak więc wyluzujcue. Zarząd jaki by nie był trochę rozumu ma.

1

Zawodnik niechciany z dużą pensja jest mało sprzedawany zwłaszcza teraz. Patrz Bale. Czasami lepiej oddać za pół darmo i nie płacić pensję. To też oszczędność.

0

Messi miesniakiem nie jest a tam grał. Spróbować lepiej niż nie spróbować.

0

W sumie po zakończeniu okna transferowego dobry czas na dymisję i danie szansy nowemu zarządowi.

1

Właśnie po to robi się aneks aby nie liczyć na dobry gest. Tak działa profesjonalny obrót prawny w którym Messi uczestniczy i ja od ponad 20 lat.

5

Trochę niepoważne tłumaczenia. Jak chciał mieć opcję trzeba było aneksowac kontrakt.

0

Wydaje się że limit pecha wyczerpał a ma wielki potencjał no i wiek.

1

Nie to żebym bronił Bartka ale sama możliwość popełnienia to mało zwłaszcza z niegospodarnosci itp.

0

z tego co pamiętam to inwestowalismy sporo w kadrę i trzymaliśmy kolegów Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?