0

Ktoś w to w ogóle wierzył? Naiwniaki...

0

Obstawiam Duelofeu.

0

Tiaa, to pewnie było jedno z wielu "oficjalnych" kont Ronaldinho... Wątpię by Brazylijczyk miał jakiekolwiek pojęcie o wewnętrznych sprawach Barcy, to tylko były piłkarz.

1

Dokładnie tak było, a w następnym sezonie wszystko poszło w zapomnienie.

0

Na reddicie maja często fajne linki do AceStream po angielsku

0

Można by jeszcze mieć nadzieję, że to Vidal zagra na PO, ale raczej na skrzydle, skoro Deulofeu nie powołał.

0

Ehh, pewnie znowu Roberto na prawej obronie...

0

Tia, dostaną szanse w meczach z ogórkami w Pucharze Króla albo pod koniec sezonu w lidze, no bo gdzie by indziej? W ważniejszych meczach musi grać pierwszy garnitur i ważniejsi zmiennicy, bo muszą być w formie i nie przyszli do Barcy by siedzieć na ławie. A potem klasycznie będziesz miał pretensje do zarządu i trenerów, że nie dają szansy młodzieży.

0

Co nie zmienia faktu, że Real ostro sobie narobił biedy, bo pomimo iż do końca sezonu prawie 30 kolejek, to strata 7 punktów w 5 pierwszych kolejek, to mocny przypał. Już na samym początku wykorzystują margines błędu.

0

To ogólnodostępna sonda, nawet niezarejestrowany może zagłosować, więc chyba każdy ma prawo zagłosować w zgodzie z własnym sumieniem.

0

Sprowadzimy go, a potem będziesz najgłośniej jęczał, że nie ogrywamy "naszych perełek" z La Masii...

1

Jakby tak jednak udało się ściągnąć jeszcze tego Coutinho, a do tego jako zmiennika Busquetsa... Fernandinho, to mielibyśmy bardzo dźwięcznie brzmiącą brazylijską pomoc. :D

1

Ale na tej stronie i tak powiedzą, że to wina zarządu, bo to na pewno tylko od nich zależy wybór zawodników, trener wcale nie ma nic do gadania.

0

Tak trzeba było zrobić już wcześniej. Zamiast kupować Paco można było się zainteresować Mario Gomezem, były wtedy jakieś plotki z nim związane. No ale w klubie, podobnie zreszą jak i użytkownicy tej strony, mieli parcie na "młodego i perspektywicznego". No i padło na Paco. Radości w komentarzach było co nie miara, że kolejny 23-latek, a teraz co mówią...? ;)

Żeby nie było, a ja wciąż uważam, że z takich młodziaków wybór Paco był sensownym wyborem, no ale wolałbym jakiegoś "weterana".

0

Uwielbiam te koronne argumenty internetowych pieniaczy. XD

1

Szanuję Twoją cierpliwość do prowadzenia dialogu z betonem. :D Fajnie, że są tu tacy, co nie łykają wszystkiego jak pelikany i nie płyną z prądem. W myśl przysłowia "z prądem płyną tylko śmieci". :)

0

Ja się odnosiłem do tego o zwolnieniu Cavaniego, skąd o tym wiecie jak nie z brukowców?

3

2 lata temu byłeś w śpiączce?

0

No po tym się spalił doszczętnie, w pierwszej połowie grał całkiem całkiem.

0

Tak, łykajcie pelikany wszystko co wam brukowce napiszą...

3

Jak dla mnie Deulofeu to jest właśnie taki Pedro z ostatnich sezonów w Barcy. Dużo pracuje, biega, pressing non stop, ale jak przychodzi do zdziałania czegoś w polu karnym to jest niestety mizeria. No wykapany Pedro.

2

Pique dalej fatalnie, ma u mnie zasłużone 2,5.

Deulofeu trudny do oceny, zasuwał jak samochodzik, starał się, walczył w odbiorze, pressing, cofał się do obrony, czasem tez fajnie poklepał z Semedo albo Messim. Za to jak przychodziło podziałać coś w polu karnym, to tracił głowę. Dam mu 6, za pracowitość.

Denis Suarez za to przez większość meczu niewidoczny jak dla mnie. Oprócz bramki i asysty z rożnego do Paulinho, to tylko pod koniec meczu był bardziej aktywny. Dam mu 6,5, za bramkę i asystę, bo gdyby nie one, to byłoby tylko gołe 5.

Reszta przyzwoicie. Semedo i Paulinho świetnie. Messi wybitnie.

2

W poprzednim meczu Suarez dostał od mnie 1, teraz kandydatem będzie Pique...

0

Dlaczego powinna?

0

W pierwszym sezonie właśnie było tak, że Barca odzyskała pewność przy rożnych, zarówno w swoim polu karnym, jak i przeciwników. Za to Enrique i Unzue byli chwaleni. W następnym sezonach wszystko znowu siadło.

0

Kapitan Tsubasa, znowu się spotykamy! XD

0

"No nie bo Roberto wrócił na stałe do środka"
A ostatni mecz oglądałeś?

0

Może nasi redaktorzy znów coś "pożyczyli" od tych z niebieskiej? Tak jak kiedyś ta afera z jedną okładką... :P

0

"W odróżnieniu od Pana z Twojego avatara - nie masz najwyraźniej zbyt szerokich horyzontów."

Oho, już zaczynają się wycieczki osobiste. No kto by pomyślał, że redaktor serwisu będzie świecił takim przykładem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?