0

Narazie sytuacja jest pogmatwana ale wydaje się, że nie wszystko jest stracone.
Fati.. szkoda, ale pozostaje liczyć, że wróci silniejszy, Messi również początki miał pełne kontuzji.
Z Dembele sytuacja może stanie się bardziej klarowna albo zostanie, a jeśli nie to może uda się na nim coś zarobić.

W pomocy i ataku sytuacja nie wydaje się zła, młodzi nabiorą doświadczenia, Ferran się zgra.

Najmniejszym optymizmem napawa mnie obrona, Alba poza wymachiwaniem rękoma nie wprowadza nic, poza zagrożeniem pod nasza bramka. Pique i Alves młodsi nie będą, a ich danych zmienników póki co nie widać. No i tez kwestia MATSA który w tym sezonie, No cóż.

Jeśli chodzi o klub, Xavi ma potencjał dobrze poprowadzić ta drużyna, a Lapcio i Alemany wydają się robić naprawdę fajna robotę.

0

Może trochę mniejsza presja na Kuleszę, ma jeszcze dużo czasu, a sam selekcjoner będzie miał cała kadrę dopiero przed barażami. Lepiej dobrać i przemyśleć wybór nowego trenera, żeby potem nie było klapy. A wy co uważacie ?

0

Przykry był wczorajszy wieczór.
Obrona kopała się po czole, busi alba i pique powinni zostać po meczu wywiezieni na taczkach. Pedri i Fati kontuzja.

0

Nie było mnie chwilkę, fati kontuzja czy został ściągnięty by nie ryzykować zbyt duża ilością minut ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Nie pasuje mi u Xaviego to, że jego ziomki, alba Busquets Pique i alves ( miał pomagać, a nie grać wszystki mecze) są nietykalne

1

Ten wolny alby to piękne jego podsumowanie dzisiaj

2

Nie oczekujcie wiele od naszej pomocy skoro każda próba wyprowadzenia piłki przez obrońców kończy się ratowaniem naszej bramki.

5

Radosław Majewski w studiu to ekspert taki jak ta nasza obrona

3

Szkoda że nie ma jeszcze z takich dwóch brylancików z LaMasii w stylu Pedri Fati itd. Tylko że do obrony ;)

4

Jak mamy prowadzić grę jak obrona od 30 minut kopie się po czole. Alba osrany krzyczy od 30 minut, Busquets i Pique spóźnieni i wolni.
Każde wyprowadzenie akcji przez nich wyglada jakby miało się skończyć bramka.. ale dla Basków

4

Inne troszkę ultimatum niż Dembele powinni dostać : Busquets Pique i Alba : albo sami odejdą albo wynieść. Dziekujemy za wszystko co daliście temu klubowi ale już starczy, dosyć

2

Z taka obrona to oni na jednej bramce dziś nie skończą, równie co napastnik potrzebny nam klasowy boczny obrońca.

3

Gdyby nie taka padaka w obronie alby i reszty dziadków co mecz, to by naprawdę zle nie było

0

Ile to my już straciliśmy bramek w pierwszym kwadransie w tym sezonie ..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jeśli chodzi o aborcje to najbardziej mi odpowiada możliwość jej w kilku wypadkach : zagrożenia życia matki lub dziecka, z powodu gwałtu lub ciężkich wad, które mogą sprawić że tuż po urodzeniu dziecko umrze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@anxted tragicznie nie, ale czy było lepiej niż teraz? Tez tak nie uważam

1

@derlysy1979 @macio_944 i w tym problem, żadnej alternatywy bo się tak dajemy okłamywać, okradać i manipulować jak banda idiotów od kilkudziesięciu lat. A zbagetelizowalem te partie które rządzą w Polsce od 20 lat i miały już szanse sprawić by żyło nam się lepiej.

8

>>Narzekaj, że w Polsce jest zle, drogo itd (tak, zgadzam się )

>> głosuj na PO,KO, Lewice czy inny twór i oczekuj że będzie inaczej i lepiej XD

0

Czyli nic się nie zmieni, jedni i drudzy będą rządzić na zmianę a nam będzie tylko gorzej.

2

Ah, gdzie te czasy, gdzie za ofertę na 20 mln za Cou, Dembele czy Umtiti nawet by nikt nie spojrzał ;)

0

@Lucassito nie było tu mowy o odesłaniu na trybuny, a o zostaniu przy przedłużeniu, a jeśli nie to od razu sprzedaż. Sytuacja z mieszkaniem nie jest do końca taka sama, tu Dembele zyskuje na odejściu za darmo grube miliony, podczas gdy klub traci. A od borussi czy realu mamy delikatnie gorsza sytuacje finansowa przez poprzedni zarząd

0

w końcu ostatnim czasem klub się zachowuje tak jak przystało. Twardo i konkretnie, bez cyckania się z kaprysami gwiazdeczek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wierbafcb jak dobrze, że Ty nasz guru z wyższej warstwy społecznej możesz nas reprezentować i być głosem tych wielkich

6

@wierbafcb idź spać bo odleciałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?