Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie sytuacja jest pogmatwana ale wydaje się, że nie wszystko jest stracone.
Fati.. szkoda, ale pozostaje liczyć, że wróci silniejszy, Messi również początki miał pełne kontuzji.
Z Dembele sytuacja może stanie się bardziej klarowna albo zostanie, a jeśli nie to może uda się na nim coś zarobić.
W pomocy i ataku sytuacja nie wydaje się zła, młodzi nabiorą doświadczenia, Ferran się zgra.
Najmniejszym optymizmem napawa mnie obrona, Alba poza wymachiwaniem rękoma nie wprowadza nic, poza zagrożeniem pod nasza bramka. Pique i Alves młodsi nie będą, a ich danych zmienników póki co nie widać. No i tez kwestia MATSA który w tym sezonie, No cóż.
Jeśli chodzi o klub, Xavi ma potencjał dobrze poprowadzić ta drużyna, a Lapcio i Alemany wydają się robić naprawdę fajna robotę.
0
Może trochę mniejsza presja na Kuleszę, ma jeszcze dużo czasu, a sam selekcjoner będzie miał cała kadrę dopiero przed barażami. Lepiej dobrać i przemyśleć wybór nowego trenera, żeby potem nie było klapy. A wy co uważacie ?
0
Przykry był wczorajszy wieczór.
Obrona kopała się po czole, busi alba i pique powinni zostać po meczu wywiezieni na taczkach. Pedri i Fati kontuzja.
0
Nie było mnie chwilkę, fati kontuzja czy został ściągnięty by nie ryzykować zbyt duża ilością minut ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Nie pasuje mi u Xaviego to, że jego ziomki, alba Busquets Pique i alves ( miał pomagać, a nie grać wszystki mecze) są nietykalne
1
Ten wolny alby to piękne jego podsumowanie dzisiaj
2
Nie oczekujcie wiele od naszej pomocy skoro każda próba wyprowadzenia piłki przez obrońców kończy się ratowaniem naszej bramki.
5
Radosław Majewski w studiu to ekspert taki jak ta nasza obrona
3
Szkoda że nie ma jeszcze z takich dwóch brylancików z LaMasii w stylu Pedri Fati itd. Tylko że do obrony ;)
4
Jak mamy prowadzić grę jak obrona od 30 minut kopie się po czole. Alba osrany krzyczy od 30 minut, Busquets i Pique spóźnieni i wolni.
Każde wyprowadzenie akcji przez nich wyglada jakby miało się skończyć bramka.. ale dla Basków
4
Inne troszkę ultimatum niż Dembele powinni dostać : Busquets Pique i Alba : albo sami odejdą albo wynieść. Dziekujemy za wszystko co daliście temu klubowi ale już starczy, dosyć
2
Z taka obrona to oni na jednej bramce dziś nie skończą, równie co napastnik potrzebny nam klasowy boczny obrońca.
3
Gdyby nie taka padaka w obronie alby i reszty dziadków co mecz, to by naprawdę zle nie było
0
Ile to my już straciliśmy bramek w pierwszym kwadransie w tym sezonie ..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jeśli chodzi o aborcje to najbardziej mi odpowiada możliwość jej w kilku wypadkach : zagrożenia życia matki lub dziecka, z powodu gwałtu lub ciężkich wad, które mogą sprawić że tuż po urodzeniu dziecko umrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@anxted tragicznie nie, ale czy było lepiej niż teraz? Tez tak nie uważam
1
@derlysy1979 @macio_944 i w tym problem, żadnej alternatywy bo się tak dajemy okłamywać, okradać i manipulować jak banda idiotów od kilkudziesięciu lat. A zbagetelizowalem te partie które rządzą w Polsce od 20 lat i miały już szanse sprawić by żyło nam się lepiej.
8
>>Narzekaj, że w Polsce jest zle, drogo itd (tak, zgadzam się )
>> głosuj na PO,KO, Lewice czy inny twór i oczekuj że będzie inaczej i lepiej XD
0
Czyli nic się nie zmieni, jedni i drudzy będą rządzić na zmianę a nam będzie tylko gorzej.
2
Ah, gdzie te czasy, gdzie za ofertę na 20 mln za Cou, Dembele czy Umtiti nawet by nikt nie spojrzał ;)
0
@Lucassito nie było tu mowy o odesłaniu na trybuny, a o zostaniu przy przedłużeniu, a jeśli nie to od razu sprzedaż. Sytuacja z mieszkaniem nie jest do końca taka sama, tu Dembele zyskuje na odejściu za darmo grube miliony, podczas gdy klub traci. A od borussi czy realu mamy delikatnie gorsza sytuacje finansowa przez poprzedni zarząd
0
w końcu ostatnim czasem klub się zachowuje tak jak przystało. Twardo i konkretnie, bez cyckania się z kaprysami gwiazdeczek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wierbafcb jak dobrze, że Ty nasz guru z wyższej warstwy społecznej możesz nas reprezentować i być głosem tych wielkich
6
@wierbafcb idź spać bo odleciałeś