2

@van Baster Xavi go zdjął bo chciał wzmocnić obronę:)

0

Xavi świetne zmiany, poukładał gre w drugiej połowie. Tylko nasz trener tak potrafi. Później zmiana chipu , kolejne spotkanie i już e następnym meczu będzie dobrze

0

@Mavcin1980 a temu te zmiany

4

Może Xavi jeszcze jedno spotkanie zorganizuje z piłkarzami

4

I kolejna swietna decyzja Xaviego, zdjęcie Christensena I zostawienie dalej srodka Martinez - Cubarsi. Pierwszy mecz 3 bramki stracone, teraz, już 1. Kounde zaszkodził przy straconej bramce, tylko gdzie byli nasi dwaj środkowi? Xavi jest ograniczony intelektualnie inaczej nie da się tego wytłumaczyć, robi błąd po czym popełnia ten sam błąd, a na koniec potwierdza ze nie zamierza korygować błędu

0

@KaroLOCO i ok to rozumiem, ale mamy Christensena którego można przesunąć do tyłu plus Martinez za młodego a nie powielenie tego samego błędu co poprzedni mecz. Xavi jest niesprawny intelektualnie, inaczej nie jestem w stanie zrozumiem popełnianie tych samych błędów

0

Brawo Xavi, cudowna decyzja że zmianą. Araujo jeśli wymuszona zmiana ok ale cholera jasna tak zestawiona obrona w ostatnim meczu straciła 3 bramki z jedną z najgorszych druzyn w lidze. Przy akcji w polu karnym nie było ani jednego środkowego obrońcy. Kolejny błąd do koszyczka Xaviego, ten koszyk to już tir wypchany koszykami.

2

Lewandowski w formie, pierwszy skład. Na chu.. xavi powołuje 30 raz Casado i nie mając opcji na DP znów chłopak siedzi na ławce. Na DP kolejny mecz zagra Christensen który nie daje na tej pozycji za wiele. Tu należy latać obronę i postawić na sprawdzony duet Araujo Christensen i zagrać mniej otwartą piłkę skoro co mecz dostajemy 3 bramki.

0

Mogą tak do końca sezonu się spotkać i nie wiele to zmieni. Żeby lepiej grać trzeba dobrze trenować, mieć jakiś pomysł na rozegranie, odpowiednie ustawienie drużyny I wypracowanie schematów. Nasza gra bazuje na podaj to Yamala może coś zrobi, nie mamy drużyny, każdy biega zagubiony, pięknym przykładem jest nasza rozsypana defensywa i kompletny brak odpowiedniego wsparcia na 16stce pomocników. Stałe grający Lewy czy w formie czy bez, dla Xaviego nie ma różnicy. Dzisiejszy mecz to kolejne męki i liczenie czy się uda w końcu wygrać. Niestety za brak decyzyjności że zwolnieniem Xaviego przyjdzie nam jeszcze więcej zapłacić niż do tej pory.

5

Każdy jest człowiekiem i jasne szanujmy trenerów. Rzecz w tym że wyniki same się nie zrobią a trenerzy nie pracują charytatywnie, więc wymagania są i będą. Idąc tu przykładem Xaviego to zawsze będę go szanował jako piłkarza ale im dłużej będzie trenerowal w takim sposób klub tym mój szacunek jako trenera będzie mniejszy. W tej sytuacji należy mieć trochę honoru i odejść jeśli doprowadza się klub do takiej nędzy sportowej. Xavi sam doprowadza do co raz większej frustracji kibiców i kompletnie nie ma co się dziwić nastawieniu na trenera, powinien odejść i pozostawić po sobie dobry zeszły sezon. Niech ktoś inny spróbuję choć podnieść zawodników i wyniki, już wiemy od dawna że Xavi nie jest w stanie tego zrobić a wręcz lecimy ku katastrofie.

0

Zawodnik który ma ogromne problemy z koncentracją. Nadal na rynku wydaje się być ceniony więc to dobry czas na odzyskanie zainwestowanych mln. Araujo to nasza przyszłość a posiadając, Christensena, Martinesa i młodego Cubarsiego to środek obrony jest zabezpieczony na przyszły sezon.

0

@JarekS ten świat taki nie funkcjonuje jak Ci się wydaje. Czy Frankie w momencie przejścia do Barcelony był wyceniany na 86 mln? Holender jest cały czas w topce pomocników jego wartość według trasfermarket to 80 mln i trzeba być frajerem żeby sprzedać gościa p9nizej 90 mln.

0

Za 60 baniek to niech oni Torresa biorą:). Holender nie jest dla nas niezbędny ale to świetny pomocnik i sprzedaż za poniżej 100mln nie powinna wchodzić w grę. My później musimy się wzmocnić

1

Idź pan lepiej pograj w FIFE.

1

Co ty pierdo.... człowieku, Granada jest dla ciebie nie osiagalna a co powiedzieć real czy Girona. Poczekajmy na najbliższe meczec z Bilbao, Atletico, Napoli . Cudowne tygodnie nas czekają, za tydzień znów Xavi wyjdzie i powie ze jesteśmy na dobrej drodze i liga nie jest przegrana

0

Mamy ogromny problem, dramatyczny trener i prezydent nie podejmujący ważnych decyzji

3

Obudź się Laporta bo to już nie ma co zbierać, czekasz na kolejną kompromitacje w LM?

1

Wyszarpalismy remis, brawo Xavi, gra na poziomie twoich umjejetnosci trenerskich. Świetnie wywalczony 1 punkty u siebie z 18 drużyna. Szacun za walkę i serce na boisku. Naprawdę Xaviemu powinni pomnik postawić napisem legendarny piłkarz i zenujacy trener

0

@lysy1015 tak szukam tych komentarzy o których piszesz i wiesz chyba dodajesz od siebie +100

0

Ciekawa zmiana, Pedriego który w drugiej połowie był najlepszy w pomocy i najpewniejszy a pozostawienie deJonga który jest najsłabszym

0

@Rupert_Haubica sorry źle to jest jedyny zawodnik który gra, więc jak może go ten pseudotrener zmienić. Dzięki Yamalowi jesteśmy nadal w walce o 3 miejsce

3

Xavi dalej nie widzisz że dzisiaj 16 latek w obronie gra adekwatnie na swój wiek i za chwilę będzie przy 4 bramce staconej również zaangazowany

2

Naprawdę boję się jak skończymy ten sezon, a z Napoli bez formy to już może być horror

21

Cały Madryt błaga o pozostanie Xaviego w Barcelonie

1

Dobrze ze laliga ma Barcelonę, każda drużyna ma możliwość poprawienia statystek nawet ta najgprsza

1

Buhaha, kur... Xavi czy ty jesteś ślepy czy głupi, Cubarsi dzisiaj jest tak nie pewny jak jego wiek. Zamieszany w 3 bramki ale co tam po co zmieniać

2

@Marcinasz nie rob sobie tego

1

@Sebolinho to wszystko wyjaśnia:)

2

Równy z równym się spotkał, sytuacji po 1nej w drugiej połowie. Eh żenujące, Lewy pewnie więcej zarabia niż cała Granada

2

@Patrycja117 nie uznać z powodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?