0

bedzie swiatowej klasy stoperem, jak nie w Barcelonie to gdzies indziej

0

Ronaldinho... pilkarz wg mnie kompletny ktorego szanowac powinien KAZDY fan Barcelony. ja jestem mu wdzieczny za wszystko a jednoczesnie mam zal, ze skonczylo sie to tak szybko... szkoda

0

jak nie thiago to sergi roberto!

0

Pedro > Alexis

0

mysle, ze nie tylko na papierze :)

0

wypalony? mysle ze nie. W manchesterze w tym sezonie był swego rodzaju zapchajdziurą iwlasnie z tego tez powodu jego forma była niezbyt stabilna. Zawodnik wybitny, silny, szybki, zwrotny, swietny technicznie. Jak najbardziej widziałbym go u nas

0

Jestem jak najbardziej za wymiana Thiago+dopłata - Rooney(jesli Thiago chce tak bardzo odejsc oczywiscie, bo jestem fanem jego talentu).

Przeciez atak Neymar Rooney Messi to byłoby zabójstwo!

0

dlaczego LE21 wiedzialby jak go prowadzic? Dlatego, ze byl trenerem Barcelony? Co za brednie

0

z tym, ze Song przewyzsza go o 2 klasy jesli chodzi o gre na def pomocy

0

Oczom nie wierze... jak mozna pisac, ze ten mlodzieniec jest lepszy niz Pedro? Idiotyzm

0

Sergi Roberto jest niemniej utalentowany niz Thiago. Co wiecej to w nim zawsze widzialem "nastepce" Xaviego. Thiago jest wg mnie bardziej ofensywny

0

uwielbiam te komentarze typu "w PL go połamią". jakim cudem zyja jeszcze silva mata nasri modric?

0

Xavi powoli widze robi sie swieta krowa. niech gra dalej nimo przecietnej formy a po Thiago jeszcze ucieknie rownie utalentowany sergi roberto

0

Cochise - po prostu jestem zdania, ze klub FC Barcelona zasluguje na trenera z prawdziwego zdarzenia, Villanova takim nie jest. Nikt tak dawno nie skompromitowal klubu jak Tito w dwumeczu Bayernem.
A to, ze uwazam, ze Guardiola jest wybitny oznacza, ze mam byc kibicem Bayernu? Moze ty masz takie podejscie, ja nie. Jestem fanem Guardioli, a przede wszystkim Barcelony. Idac twoim tokiem rozumowania mam byc rowniez kibicem City bo uwielbiam ogladac Davida Silve?

0

ile masz lat ze podniecasz sie takimi pytaniami? nie rozumiem co w tym takiego fascynujacego

0

mysle ze po badz co badz slabszym sezonie Messiego to Iniesta ma szanse zgarnac to trofeum. w kazdym razie w tym roku z calego serca zycze Iniescie zlota pilkr

0

to powinno byc tak:

bayern nie chcial grac w pilke :)

0

Guardiola stworzyl cos, czego nikt juz nigdy nie stworzy. Vilanova to marna imitacja Guardioli, niestety. Ciekawe kiedy to zrozumie Rossel

0

sergi roberto rowniez jest wybitny, tak wiec po co?

0

to jakis zart :)

0

To wlasnie jego lub Luisa Enrique chcialem jako 1 trenera.

0

moje male marzenie - zobaczyc Lewandowskiego i Piszczka w barwach Blaugrana! I nie, nie jest to moje marzenie od wczoraj bo juz niejednokrotnie o tym pisalem

0

Gallaret - "nawet taki Gundogan"? Gundogan to klasa swiatowa... malo sie o nim mowi ale jest genialny

0

expertem*

0

a co to, Laskowski teraz zostanie jakims ekxpertem fcbarca.com? haha

0

destro - VIlanova. Juz mozesz nie powtarzac do "usranej"

0

LovciamBarce - wyjdz chlopie i nie wracaj. "Kochasz" Barcelone ta? a kto wczoraj pisal, zeby Bayern strzelił na 5-0?

0

wookash94 - szkoda tylko, ze ta druzyna nie potrafi grac z wielkimi druzynami. Czy to z Realem czy to z Bayernem, a nawet z PSG - a to zlepek gwiazd.

0

kolejny baran :) sezonowiec bo pisze prawde i jestem obiektywny. Genialnie

0

najgorsze: Nie mamy trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?