Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I znowu to samo! Jeden blad i wielka fala krytyki, placz za Bravo. W nastepnym meczu niemiec bedzie bohaterem to komentarze beda zupelnie inne. CHORAGIEWKI, jestescie na tym samym poziomie co sezonowcy
3
Co ty dziecko bredzisz? Jak wymarudzil? Bravo odszedl bo chcial odejsc, sam o tym mowi
3
Ktory bramkarz tak czesto gra nogami? Zaden. Ile ter Stegen rozpoczal dobrych akcji nogami? Bardzo duzo wiec choragiewki cichutko bo nie da sie was czytac.
Pamietam jak Bravo fatalnie zadebiutowal w City to sie podniecaliscie, ze dobrze ze to on odszedl a nie Marc, a teraz juz czytam komentarze ze brakuje Bravo.
1
Neymar po prostu nie dorasta Messiemu do piet, co nie oznacza ze nie jest swietnym zawodnikiem :)
0
Nie tylko kwestie pilkarskie decyduja o powolaniach, to dla przypomnienia dla niektorych. Atmosfera jest bardzo wazna, a widocznie Turan ja psul.
No i w koncu moze Turana pochwalic, poprzedni sezon katastrofalny, najbardziej mnie bolal jego brak zaangazowania. W tym sezonie widac ze chce mu sie grac i sa rezultaty
0
Jak dla mnie absolutny ideał jesli chodzi o srodkowego/ofensywnego pomocnika. Nie bylo, i mysle, ze predko nie bedzie lepszego zawodnika na te pozycje
9
Przepraszam ale wole stopera grajacego na solidnym poziomie caly czas niz Mascherano ktory zaliczy jedna interwencje fenomenalna a potem 3 katastroficzne na poziomie juniorskim.
Poza tym narazie zbyt wvzesnie by oceniac jakkolwiek Umititiego. Potencjal ma i to ogromny, i ja bardzo na niego licze. Oby w koncu Mascherano w waznych meczach zasiadal na lawce bo juz powoli mam dosc jego nierownej formy
0
To ladnie zostalismy wydymani
2
Gdy odchodzil Thiago mowilem, ze Roberto ma wiekszy talent od braci Alcantara. Podtrzymuje to :)
0
Ja narzekalem na brak zaangazowania z jego strony, tak jakby nie chcialo mu sie grac. W tym sezonie wyglada to duzo lepiej
7
Juanfran jesli chodzi o gre w obronie jest z tej trojki jest najlepszy
1
Mam nadzieje ze Enrique zaufal w 100% ter Stegenowi i to on bedzie gral w lidze jak i w LM
1
Nie wiemy jak pracuje na treningach. Poza tym ciezko stawiac na goscia ktory tak nonszalancko gra w obronie. Juz nie pamietam ktory to byl mecz, chyba ostatni jaki rozegral, i wlasnie w tym meczu popelnil katastrofalny blad wynikajacy wlasnie z nonszalancji. Mysle, ze wlasnie brak powolan to kara za ten blad
3
Neymar nigdy nie zblizy sie nawet do poziomu Messiego, nie ma takiego przegladu pola i madrosci w rozgrywaniu akcji
0
Wygrywa najlepszy w danym roku, gdzie ru niesprawiedliwosc?
0
Nie, faule to tez czesc gry
0
Ja tylko zapytalem :) nie wiem czy masz 10 czy 40 lat dlatego tez bylem ciekaw czy to co piszesz jest oparte o mecze czy o kompilacje :)
2
To co Mascherano ostatnio gra wola o pomste do nieba, Pique - Umititi i oby tak jak najczesciej
0
Ogladales Ronaldinho w Barcelonie czy tylko filmiki na YT z jego udzialem? Nie ma w ogole porownania miedzy R10 a Neymarem jesli chodzi o technike i latwosc dryblingu
0
Czarowal Ronaldinho i nikt nawet nie zbliza sie w najmniejszym stopniu do niego
0
A nie mozna? Mozna ale to wiaze sie z karą :)
0
Przeciez Neymar to prowokator i nie o sama gre chodzi. Te jego usmieszki, pyskowki, takich zawodnikow obroncy tepia i wcale sie nie dziwie.
Zreszta Neymar pajacowac zaczyna dopiero gdy Barca wygrywa wysoko. Obronca jest juz sfrystrowany samym wynikiem wiec jak taki Nrymar zaczyna pajacowac to zaczynaja polowani na jego nogi i.ja to rozumiem.
Wiem ze Neymar to zawdonik Barcelony ale pomyslcie logicznie.
Neymar jeszcze wiele musi sie nauczyc od Suareza czy Messiego
0
Czarowac? Ja jakos tych "czarow" sobie nie przypominam. Chyba, ze dla ciebie holowanie pilki i jej zastawianie to czary
0
Moze, tak samo jak obronca moze go brutalnie sfaulowac. Nikt mu tego nie zabrania :)
0
Nie, to ty czlowieczku nie rozumiesz :) skoro mowisz, ze podejmuje czasem decyzje na poziomie wuefisty to wlansie do wuefisty go porownujesz. Logiczne chyba co? :)
0
Po meczu mozesz zgrywac wielkiego znawce, oczywiscie, ale juz porownywanie LE do wuefisty to z twojej strony po prostu debilizm :)
12
Szkoda tylko, ze to Xavi go zaczepil a nie odwrotnie. Xavi sie starzeje ale dalej widze lubi gadac glupoty
4
czlowieku oni nie chca pomocy, oni chca rzadzic swiatem. Zobac materialy na necie co ci "uchodzcy" wyrabiaja. Zwykla hołota i nic wiecej.
0
Pan Pacheco nie przeczyta twojego komentarza
0
Kazdy ma prawo wybołu jakby to powiedzial orlowski :)