0

szymonst - dlaczego dopiero jako 5 obronca?
Ma niesamowity talent i trzeba mu zaufac. Wiem, ze obronca to odpowiedzialna pozycja, ale tak samo pozycja defensywnego pomocnika jest wazna pozycją, a tam GUardiola zaufal mlodemu Busiemu.

0

Ja sie bede dalej upierał przy Bartrze.

0

dezkrit - Busi? Ma mase zalet, ale gra w powietrzu, mimo, ze jest wysoki ma słaba.

0

Sawik_10 - nie zmienia sie.

0

klauzula*

0

Pewnie niektorzy sobie nie zdaja z tego sprawy, ale gdy rzeczywiscie Abramowicz wylozy taka kase to klub nie ma nic do gadania bo zostala osiagnieta klauzura. Wtedy wszystko zalezy od Messiego, ktory jak sam powiedzial nie odejdzie, dopoki bedzie potrzebny i chciany w klubie. Chociaz gdyby Rosell sie dowiedzial o takiej ofercie to pewnie sam Messiego by naklanial do zmiany klubu... przeciez finanse najwazniejsze!

0

silver912 - czyli technika = drybling? Moim zdaniem nie.

0

Geble - w moim przypadku radosc, choc nawet nie bralem tych plotek na serio.

0

BarcaFAN_VEB - sezonowcow o zdanie nie pytalem, sorki.

0

constantine16 - Ja nigdy nic takiego nie mowilem. Co wiecej, jeszcze przed zmienieniem pozycji Mascherano sugerowalem, ze bedzie lepszy jako obronca niz pomocnik.

Tyle, ze widzialem jak Bale na obronie gra i nie chce go. Dodatkowo on w ogole do nas nie pasuje, to jest zawodnik idealny na lige angielska, a nie do kombinacyjnej ligi hiszpanskiej.

0

Minusy za co dzieciaki?

0

0

Dokladnie, przeciez z Barcelony wyjechal w 2007roku, od tego czasu troche minelo...

0

BarcaFAN_VEB - sie najpierw czlowieku zainteresuj czym podyktowane sa te zmiany, a potem komentuj.

0

powtarzam po raz setny tym, ktorzy nie maja pojecia o angielskiej pilce.
TO JEST POMOCNIK, NIE OBRONCA. dziekuje.

0

Tak samo ten Silva... Na co nam 4 swiatowej klasy stoperów? Puyol sie spokojnie wyleczy. Do tego mamy fantastycznego Bartrte i utalentowanego Muniese, ktorzy od przyszlego sezonu beda pelnoprawnymi zawodnikami 1 zespolu! To co, tak o sobie zostali przeniesieni do 1 zespolu?! Oni musza grac!

0

Media widze zrobily wam wode z mozgu. Po 1 Bale na obronie NIE gra od 2/3 sezonow! Po 2 jego glownym atutem jest szybkosc, co w Barcelonie srednio sie przydaje(nie bedzie mial tyle miejsca co w premiership). Po 3 jest za drogi i automatycznie mozemy kupic lepszego zawodnika za mniejsze pieniadze, do tego wychowanka - mowie oczywiscie o Albie.

ALBA > bejl

0

Bartel953 - Cristian Tello

0

A i pamietajcie, ze Tezio jest wciaz zawodnikiem rezerw i w przyszlym sezonie jesli nic sie nie zmieni nadal nim bedzie, wiec wypozyczac go w sumie nie trzeva, w razie czego.
Cuenca natomiast juz jest pelnoprawnym zawodnikiem 1 zespolu, podobnie jak Muniesa czy Bartra.

0

To taki jedyny typowy skrzydlowy w Barcelonie. Jako jedyny chyba ma porzadne dosrodkowanie i glownie tego rozwiazania szuka. W przypadku przyjscia takiego Llorente(czego bardzo nie chce) Cuenca bylby jeszcze bardziej pozyteczniejszy. Oby wolnego czasu nie zmarnowal w przerwie miedzy sezonami i spedzil sporo czasu na silce.

0

michal26 - Orlowski? Widze lubisz komentowanie bez emocji i pieprzenie o wszytskim, tylko nie o tym co sie dzieje na boisku. NAJGORSZY komentator jakiego mialem "przyjemnosc" i niestety mam, słuchać.

Sto razy wole jak komentuje juz Wolski z Przytułą.

0

to musza byc plotki...

0

zaczyna ustalac sklad*

0

City mialoby puscic zawodnika od ktorego Manicini ustala sklad? Nie zartujcie... On jest tam wazny jak u nas Xavi, Iniesta czy Messi

0

diego626 - jesli to prawda to szacunek dla jednego, jak i drugiego :)

0

Mateuszek - no to przeciez o tym mowi Laporta... Ze Rosell zmeczyl Guardiole.

0

niedobrze, niedobrze. Pamietam, ze wlasnie chociazby Abidalowi nie pasowal wczesniejszy trener od przygotowania fizycznego, przez ktorego nie wykorzystywal 100% swoich mozliwosci, wiec ten na pewno byl z najwyzszej polki

0

Armandi - Blanc bedzie idiota jak nie powola Ben Arfy. Chyba, ze chce zeby znow gra Francji byla nudna i bez jakiekolwiek zaskoczenia. A jeszcze trzeba pamietac, ze znaja sie doskonale z Benzema z Lyonu, wiec same plusy

0

dla niego i silvy ogladam City. Swoja droga pamietam jak kiedys chcialem silve i ben arfe u nas to kazano mi sie stuknac w glowe :)

0

Bale "najlepszy lewy obronca swiata" - ta, tyle ze szkoda, ze on na obronie nie gra juz chyba od 2 sezonow...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?