1

ale FIFA nas wyłącza...

0

Tylko czemu Pedro,a nie Sandro?

0

no właśnie tam gra Neymar.

0

To Celta zasłużyła na wygraną.Grali mądrze w obronie, a jak zbliżali się do naszej bramki to obrona robiła w gacie...
PS.:Kiedy ostatnio jakiś zespół w meczu miał 4 poprzeczki ?

0

a Neymar na LO?Hmm,ciekawie...

5

Jeśli ktoś uważa,że sędzią źle sędziował to niech sam zrobi to w tak ważnym meczu.

1

Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem.
Przegraliśmy- trudno.Trzeba się podnieść, pogratulować rywalowi,bo zagrał dobry mecz, a my musimy wyciągnąć wnioski...

2

Czerwone:Messi
Żółte: Pique
Zielone: Sędzia
Nie psioczcie na sędziego, bo mógł dać im 3 karne w 1. połowie...

2

co?Bo dla mnie Ancelotti zrobił to czego nie zrobił nikt przez 12 lat.
W rok osiągnął więcej niż śmieszny Mou,a do tego w lepszym stylu.
Czy w El Clasico z Carlo są jakieś wielkie spiny?

0

jak na ten sezon Pique zagrał świetnie,ale to nie ten obrońca,który strzelił bramkę na Bernabeu 2.05.2009

1

Zdjęcie oddaje sytuację Pique- łapie się za głowę pytając:"Co ja robię?"

0

Co tu dużo mówić, Barca traci gole albo po kontrach albo po stałych fragmentach.Co do meczu- Luis jako jeden z nielicznych grał cokolwiek.Na+ też Mathieu i Alves.Największy- to Pique,ale jak na siebie zagrał kapitalnie.Reasumując Real zniszczył nas przygotowaniem fizycznym

0

Ja też remis biorę w ciemno,bo nasi dwaj wychowankowie są obecnie w wybitnej formie i nic nie zapowiada,że z niej wypadną.Chodzi mi oczywiście o ''Piketa'' i ''Don Pedro''

0

w obecnej sytuacji musi zostać dwa sezony tak jak Pedro,ale oni nie nadają się na Eibar jak pokazał sobotni mecz

0

chyba, że to 3-4-3 Bayernu(Neuer jako obrońca)

0

Mam taką prośbę- niech Pique zacznie myśleć o grze w piłkę

0

Moim zdaniem tak powinien wyglądać skład na Real

BR:Bravo
PO:Alves
ŚO:Mathieu i Busquets
LO:Alba
DP: Mascherano
ŚP: Xavi Rakitić
OP:Iniesta
N:Neymar Messi

formacja 4-1-2-1-2 zaskoczyłaby Real,a wstawianie Suareza byłoby błędem.

0

Gdyby nie Ronaldo nikt by tak nie pisał...

0

Za tydzień skończą się dwa rekordy:
-Zarry
-Barcy(minut bez straconego gola)
Jeśli ktoś myśli,że nie stracimy na Bernabeu gola,to jest w błędzie.Możemy wygrać z każdym do zera,ale nie z Realem,który będzie walczył o dojście do nas na 1 punkt,a Gerrard im pomoże

0

Alves-dobry mecz(asysta,kiedy on dobrze wrzucił?)
Ale co do Pedro się zgadzam-padaczka,tak samo Pique,gdyby nie fart byłoby 0-2 do przerwy

1

Słaby sezon Messiego=świetny sezon Veli i Costy

1

1

Montoya>Alves
tylko trzeba dać mu czas...

1

Fajnie by było gdyby pobił rekord Zarry w El Clasico.

0

skład OK

:P Alexis jaka bramka jak z Atleti czy Realem

0

Dobry pomysł.Mniej będzie meczów świetnych drużyn z ogórasami

0

koleś obecnie zjada BPL na śniadanie,ale w reprze to Fred

0

De Gea,Casillas,Valdes,Reina,Lopez,Guaita.to tylko początek wiem,że niektórzy to już nie to co wcześniej,ale jednak...

1

Piłkarz Barcy który powinien to dostać to Mascherano- on był najlepszym zawodnikiem Argentyny

1

Z Szachtarem to ciężko bo Vladimirovich może jakiś zamach zrobić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?