7

ale Arsenal jest TRZECI

1

Rubio został wybrany z 5 pickiem w 2009 roku,a z 7 wybrany został Curry.To pokazuje,że ceni się graczy z Europy

1

Ogromna.
Jesteś dobrym piłkarzem.Wolisz grać w Barcie(NBA) czy Arsenalu(Barca)?

1

Dajmy ją El Pipicie

1

formalnie jest ich trzech.A Grali w reprezentacji w jednym czasie

1

ale który?

Ronaldo(Ronaldo/Ronaldao)

Ronaldo(Ronaldinho)

Ronaldo(Ronaldinho Gaucho)

1

Dostał ktoś MVP turnieju?

2

Gdyby nie Igła byłoby ich 6

1

Dziś w sklepach w Chile:
-Chcę kupić koszulkę Chile
-Piłkarską czy Sędziowską?

1

no był,ale U€FA i F$F$ to skorumpowane organizacje

1

Ligi Mistrzów nie wygrał,nie wiem jak jest z CdR,ale chyba to wygrał

1

2 okna transferowe-Zima 2015 i Lato 2015

2

Bronek też wygrał

3

Wygrali ten turniej z palcem w dupie

1

1.Może i Lavezzi źle podał,ale Tevez by to strzelił
2.Benega wiedział,że jeśli nie trafi to koniec,gdyby GH9 trafił,ten strzał nie były tak ważny

1

Argentyna w 2018 roku:
a/odpadnie z Niemcami
b/dojdzie do finału
-Di Maria złapie kontuzje
-GH9 coś spieprzy

3

Najlepszy zawodnik Chile w tym meczu?
GH9

1

Nie,bo nie ma Ligi Mistrzów...

1

Są gorsze niż złe

1

Lepszy byłby Jakub Wawrzyniak

1

Nie wiem,ale wygrał El Pipita

2

Gdzie sędzia nie może tam El Pipita dopomoże

5

MVP Copa Amercia 2015?
Higuain

1

2007-przegrany finał
2014-przegrany finał
2015-przegrany finał
Coś jeszcze?
Chodzi o reprezentacje seniorską oczywiście

3

Higuain challenge:
-World Cup Trophy X (&Palacio)
-Copa America Trophy X (&Banega)

1

Messi-zawsze drugi

1

Igła MISZCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
100 baniek za niego

3

Messi jak LeBron: Follow my lead

1

Współczuje di Marii.Koleś zagrał dwa bardzo dobre turnieje,a z obu wyeliminowała go kontuzja.Szczególnie jeśli Argentyna to przegra to nie wiem co zrobi...

1

Nie bronię Messiego,bo początek turnieju miał średni,ale gra dobrze.Ta akcja w 93.minucie czy wrzutka w I połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?