Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
ale Arsenal jest TRZECI
1
Rubio został wybrany z 5 pickiem w 2009 roku,a z 7 wybrany został Curry.To pokazuje,że ceni się graczy z Europy
1
Ogromna.
Jesteś dobrym piłkarzem.Wolisz grać w Barcie(NBA) czy Arsenalu(Barca)?
1
Dajmy ją El Pipicie
1
formalnie jest ich trzech.A Grali w reprezentacji w jednym czasie
1
ale który?
Ronaldo(Ronaldo/Ronaldao)
Ronaldo(Ronaldinho)
Ronaldo(Ronaldinho Gaucho)
1
Dostał ktoś MVP turnieju?
2
Gdyby nie Igła byłoby ich 6
1
Dziś w sklepach w Chile:
-Chcę kupić koszulkę Chile
-Piłkarską czy Sędziowską?
1
no był,ale U€FA i F$F$ to skorumpowane organizacje
1
Ligi Mistrzów nie wygrał,nie wiem jak jest z CdR,ale chyba to wygrał
1
2 okna transferowe-Zima 2015 i Lato 2015
2
Bronek też wygrał
3
Wygrali ten turniej z palcem w dupie
1
1.Może i Lavezzi źle podał,ale Tevez by to strzelił
2.Benega wiedział,że jeśli nie trafi to koniec,gdyby GH9 trafił,ten strzał nie były tak ważny
1
Argentyna w 2018 roku:
a/odpadnie z Niemcami
b/dojdzie do finału
-Di Maria złapie kontuzje
-GH9 coś spieprzy
3
Najlepszy zawodnik Chile w tym meczu?
GH9
1
Nie,bo nie ma Ligi Mistrzów...
1
Są gorsze niż złe
1
Lepszy byłby Jakub Wawrzyniak
1
Nie wiem,ale wygrał El Pipita
2
Gdzie sędzia nie może tam El Pipita dopomoże
5
MVP Copa Amercia 2015?
Higuain
1
2007-przegrany finał
2014-przegrany finał
2015-przegrany finał
Coś jeszcze?
Chodzi o reprezentacje seniorską oczywiście
3
Higuain challenge:
-World Cup Trophy X (&Palacio)
-Copa America Trophy X (&Banega)
1
Messi-zawsze drugi
1
Igła MISZCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
100 baniek za niego
3
Messi jak LeBron: Follow my lead
1
Współczuje di Marii.Koleś zagrał dwa bardzo dobre turnieje,a z obu wyeliminowała go kontuzja.Szczególnie jeśli Argentyna to przegra to nie wiem co zrobi...
1
Nie bronię Messiego,bo początek turnieju miał średni,ale gra dobrze.Ta akcja w 93.minucie czy wrzutka w I połowie