Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie Szczęsny,a Błaszczu
1
Ogólnie rzecz biorać słabe te grupy.Jest jeden ciekawy mecz i jedna zacięta grupa(D):PSG-Real,ale tak to nuda, a w szczególności ostatnia grupa.Spodziewałem się czegoś w stylu Chelsea-Real,czy Bayern-MU
1
Od Alvesa w formie z początku sezonu klasowych obrońców gorszych od niego jest mało...
1
Ja nagrodę UEFA dałbym...Suarezowi
Świetne wiele spotkań w fazie pucharowej, w szczególności z PSG
1
albo Macki Pereza
1
Możesz nie mieć,ale:
1
Wszystko fajnie,ale Ukraińcy byli przeciw Stalinowi,więc pierwsze zdanie nie na miejscu.Lepiej napisać,że właśnie sprzeciwili się ''obrony ludzi" przez Stalina(Musi być poprawne politycznie)
1
Tak naprawdę to Yarmolenko,tak jak kiedyś było z Shevchenko(Szewczenko)
1
Bardziej efekt hajsu Kataru[$ity/Chel$ea/P$G]
1
akurat na prawej obronie mamy Piszczka,więc nie grałby.
1
Akurat nie...W Brazylii złota generacja się skończyła i niezbyt mają kim grać
1
Alves w obecnej formie to do kadry Polski by się nie załapał
2
transfermarkt.de wycenia Leo na 120 baniek(CR11 też[?]),a Ney to 80 baniek,czyli płacą prawie równowartość Messiego i Neymara.
Co się dzieje z tym rynkiem...
1
190 baniek?Tyle to Messi nie jest wart.
1
Mi tam pasuje.Mecze do oglądania:
http://www.elevensports.pl/
1
Gol 2:Znajdź mi Alvesa w tej akcji
Gol 3:Alves drepta w środku,a Tremoulinasa kryje Rakitic...
1
Ale to prawy OBROŃCA,a nie prawy skrzydłowy i tu na miejscu 1. jest gra w obronie
1
Alba może jest w TOP 3:
1.Alaba
2.Marcelo
3.Azpilicueta/Alba/Luis/Gaya
2
Może i tak,ale z 9 bramek straconych w superpucharach 7 to architektura Alvesa
9
Może i to dobrze patrząc na jego ostatnią formę:
Sevilla-gol 2 i 3 to akcja skrzydłem Alvesa
Bilbao-wszystkie 4 gole Aduriza:
2-0:objechany jak dzieciak
3-0:bezsensowny faul
4-0:Wybicie piłki w poprzek
1-1: pół kilometra od niego był...
1
Jako,iż jest Polakiem ma prawo pisać nick w języku ojczystym.Zrozum też,że o ile karny był względny podobnie jak bramka(z kamery,której widziałem nie dało się ocenić w 100%),a koledze mogło chodzić o rajd skrzydłem CR11,kiedy nie dotknięty padł na ziemie jak rażony piorunem...
6
,,Co ciekawe Messi zmarnował też pierwszego karnego w sezonie 2011/12. Gwiazdora Barcelony zatrzymał wtedy golkiper Sevilli Javi Varas w spotkaniu dziewiątej kolejki ligowej, niespodziewanie zremisowanym przez Dumę Katalonii na Camp Nou 0:0."
I chyba też ostatniego,a na pewno najważniejszego- z Chelsea
1
Trochę za późno.MŚ w Kazaniu już było
1
GoalLine do Hiszpanii poproszę
1
W 91 Barca nie wygrała LM tylko Puchar Europy,bardziej by pasował rok 94 i 0-4
1
Można się pośmiać przynajmniej i czegoś nauczyć(geografii[Lichtensteiner])
2
Cóż teraz trzeba oglądać BBVA po francusku:
Sorry,ale taki mamy klimat
2
Jak Messi strzelał 1.bramkę dla Barcy w sezonie to wygrywaliśmy LM.Teraz nie trafił karnego,więc strzelam,że przegramy w finale
2
Ogólnie rzecz biorąc chciałbym,aby ElevenSports wykupiło licencję.Można by oglądać mecze u niech:
http://www.elevensports.pl/
1
Tak patrząc na początek sezonu to obrona w zeszłym sezonie była cudem