0

LL: Barca
PL: Arsenal/L'pool/MU
Bundesliga: Wszyscy, byle nie Bayern
Serie A: Milan
L1:Lyon
Ekstraklasa:Termalica, bo ŁKS w II lidze

0

Denis i Rafa na skrzydła, a Andres kończy karierę. Nie wiadomo co z Gomesem i Rakiticiem- bardzo możliwe, że dla jednego z nich to będzie ostatni sezon

2

Moim zdaniem podczas analiz VAR można byłoby zatrzymywać czas, bo to za każdym razem zajmie różny czas.

0

Doskonale wiem, ale osoby po tej drugiej stronie nigdy o tym nie powiedzą wprost. Już od XV wieku Hiszpania uzależniała się od Katalonii, jednego z bogatszych regionów. Później wojny, dążenia niepodległościowe, a gdy wszystko się uspokajało to do władzy doszedł Franco. Bycie Katalończykiem było zbrodnią, tak jak bycie Polakiem w XIX wieku. Katalonia jest bardziej francuska niż hiszpańska.A, że gość miał 14 lat i pewnie nie zna historii to pisze wszystko co tylko może, bo przecież w internetach jest "niezniszczalny"

0

15 mln€, jak się nie sprawdzi sprzedamy go za 30[ no chyba, że Bartek odda go za darmo]. Messi też byłby jednym z wielu?

0

Katalonia domaga się niepodległości, wziąłem przykład Śląska, który był przecież długo niepodległy,a potem pod Czechami, Austrią, Pruso-Niemcami i Polską. Więc to jest region sporny i niewykluczone, że mogłoby do tego dojść.

0

Wyobraźcie sobie sytuację, że na stadionie we Wrocławiu rozgrywany jest Finał Pucharu Polski/mecz kadry, i podczas śpiewania hymnu słychać gwizdy... Myślę, że wielu by zareagowali podobnie jak Ceballos. A, że miał 15 lat to nie potrafił być poprawny politycznie... Jest przyszłością futbolu i trzeba go próbować ściągnąć do nas.

0

Mamy 2 pozycje, i Pique z Umititim, starych Masche i Mathieu, których przyszłość jest niepewna i Marlona. To nie wygląda dobrze.

0

na tłitku z Pikejem to każdy się kłóci. Już chyba nawet Puyol czy Xavi mówili mu, żeby przestał.

0

A najgorsze jest to, że siłą Realu są Isco, Asensio i Morata- zawodnicy poniżej 26 roku życia

4

Ronaldo jest tak w cieniu Messiego, że i w seriach rzutów karnych każe Portugalczykom przebić Argentynę z finału Copa America Centenario

0

Ano temu, że za rok czy dwa będzie odwrotnie. To my wygramy w taki sposób. Gdyby nie myśleli po meczu z PSG, że Deportivo pokona się samo bylibyśmy mistrzami.

0

Ale co to ma za znaczenie. Jest kilku sędziów i oni też mogliby to zauważyć. Najlepiej jednak pokazuje to poziom sędziowania w Hiszpanii.

0

Będzie Paulinho i Deulofeu
PotwierdzoneInfo

0

Ale on tam się wtedy nawet na ławce nie mieścił

3

Bale, Aguero, wcześniej Aubameyang. Wszyscy łączeni z PSG. Prawdopodobieństwo transferu Verattiego wzrasta. Kupno dwóch z tej trójki to zapewne około 200 mln€, a FFP mogłoby nie pozwolić na taki wydatek. Muszą więc kogoś sprzedać- być może Marco

0

Portugalia wraca, Włosi/Niemcy również, a w półfinale Słowacy/Czesi. Moim zdaniem spora niespodzianka.

0

Zawsze warto pokazać, kto walczy i o co. Niech się mszczą, póki u władzy są ugrupowania prawicowe nic złego tu się nie stanie. Jakby politycy zachodni chcieli to by ISIS przestało istnieć w kilka dni. Pytanie więc, kto ich utrzymuje?

0

Jakby się nad tym zastanowić to wcale nie jest to dziwne. Ja mam dość podobnie. Lepiej gram lewą nogą, ale z karnych lepiej wychodzą mi strzały prawą nogą...

0

Do Xaviego można przyrównać tylko dwóch graczy. Pirlo i Kroosa. Jeden z nich jest rówieśnikiem Generała, a drugiego Zubi oddał Perezowi. Musimy więc znaleźć następcę Iniesty. Idealny byłby Isco bądź Asensio, ale zgadnijcie kto i komu oddał tych zawodników... Do wyboru zostają Eriksen i Coutinho.

0

Ale to chyba się tak czyta

7

Humany jak to humany, jak nie znasz 12 języków to nic nie jesteś dla nich wart

0

Sprzedać, dołożyć 20 i kupić Sancheza

0

Kiedy CR7 miał statystyki z kosmosu, a Messi sukcesy, to każdy wybierał drugiego. Dziś choć jest odwrotnie, a i przewaga w statystykach jest iluzoryczna to dla Was Messi powinien wygrać ZP. Trochę obiektywizmu

2

To wygrałby Mandzukic

3

To gdzie był Messi gdy zespół go potrzebował w LM? Bo Ronaldo stał w polu karnym i wykańczał akcje. Zjada w tym roku Messiego pod każdym względem

2

Eriksen+Deulofeu+ Semedo i Sanchez z Ajaxu

0

Lepszy nie jest, ale jest bardziej wszechstronny. Barcie Guardioli wystarczyło zamknąć środek. Real może wrzucać na BBC, a Barca na Messiego, Eto'O czy Henry'ego już nie za bardzo.

0

Z automatu po sukcesie Barcelony można wejść na rm.pl by zobaczyć kabaret. W drugą stronę jest podobnie, a i trzy razy czytelniej.

2

Dzisiejszy mecz pokazał, że Real ma jeden słaby punkt- Casemiro. Nacisk na niego powoduje, iż nie przód nie ma tlenu, dzięki czemu Juve udało się zdominować Real w 1. kwadransie i zyskać przewagę po golu Mandzukicia. Ale czemu dalej tego nie kontynuowali tylko cofnęli się broniąc przed najbardziej wszechstronną drużyną świata? Na to pytanie odpowiedź zna tylko Allegri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?