1

@kubix05 ta 4 to nieprzypadkowo; nasze miejsce w tabeli

0

@Xxxbarca4ever dlatego uwzględniłem też asysty, nie same bramki.

Dodatkowo "granie w 2 polowach" pomaga w takich rankingach. Jest więcej miejsca, i z reguły łatwiej o bramkę. W zeszłym sezonie, albo dwa lata temu, Marco Asensio uczestniczył w akcji bramkowej co ~60 minut, bo zawsze wchodził na końcówki.

0

@FcPortoFan1999 już czekam na to meczycho w niedzielę, o 12:30 ŁKS - Ruch.

4

@matirix20 To nie ma tak, że Intel jest lepszy, albo AMD.

Intel na ogół wydaj się lepszy. Ma te kilka % więcej w grach, czy benchmarkach. Ale AMD wygrywa kulturą pracy i zużyciem energii.

Osobiście uważam, że optymalne połączenie to CPU AMD i GPU Nvidii.

1

@Firestone
Ferran:
6 goli
3 asysty
995 minut
Gol/Asysta co ~ 110,5 minuty

Lewandowski:
9 goli
4 asysty
1484 minuty
Gol/Asysta co ~ 114,2 minuty

To by było na tyle jeśli chodzi o to, czy Ferran faktycznie jest lepszy/stabilniejszy niż Lewandowski. Liczby obu zawodników są bardzo podobne.

1

@Faro może dlatego, że Al Sadd to peryferia futbolu.

Nawet po tym klipie widać, że koordynacja pressingu leży, a odległości między liniami są stosunkowo duże.

1

@Pawci023x no i fajnie :) Zawsze lepiej stawiać na drużyny którym się nie kibicuje. Przegrany kupon zaboli mniej

3

Dostać u siebie 0-4 od rezerw Atalanty...

0

@Compadre Raków awansuje bramkami strzelonymi na wyjeździe (przy takim samym bilansie, nie takiej samej różnicy bramek)

2

Brawo Legia. Spodziewałem się, że dzisiaj Alkmaar wygra, a jutro poleci głowa trenera, pomimo naprawdę dobrej postawy w tej grupie.

Jest awans i teraz pozostaje trzymać kciuki za Sporting

1

@kubix05 bardziej z cyklu "Kiedyś to nie było czasów"

0

@blakkudium a co miał powiedzieć XD

Słuchaj Xavi, odpocząłbym? Chce pewnie osiągnąć 100 bramek w LM, i jest to w zasięgu dzięki takim meczom (zakładam, jeszcze jeden sezon w Barcelonie)

0

Ach, mecz o nic, więc gramy dalej starym Lewandowskim. WYTRZYMA.


Ale jak to Robert, kontuzja? Zmęczenie? Jak to możliwe, przecież Ty przez 10 lat w Bayernie miałeś 1 kontuzję. A zmęczenie? To poproś żonę by Cię wymasowala.

0

@Pawci023x no to o tym mówię. Nie ma żadnych boiskowych argumentów za Legią. Tylko:
- "Własny stadion"
- "Temperatura mniej korzystna dla Holendrów"
- "Legia w pucharach to inny zespół"

Brakuje jeszcze klasycznego "mecze derbowe rządzą się swoimi prawami", choć przez ostatnie zawirowania z kibicami pewnie można podciągnąć.

Ale nadal, to Alkmaar jest faworytem. Dla nich odpadnięcie z pucharów na tym etapie, to katastrofa. Więc będą gryźć trawę jutro, byle tylko ograć Legię. To zupełnie inna sytuacja niż Villarreal rok temu.

0

@insp1re jeszcze prime Fabregasa do pomocy trzeba ściągnąć...

Przypominam :
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi, Fermin na 3 pozycje. Każdy z nich może grać w klubie LM z top 5 lig. W razie co, zawsze może zagrać Inigo lub Cancelo, a i swoje minuty Oriol. dostanie

0

@Pawci023x Do 5 drużyny ligi polskiej, przyjeżdża 3 z ligi holenderskiej. Tak, do tej samej drużyny, która z ostatnich 6 meczów wygrała 1, po drodze remisując z takimi tuzami jak Warta Poznań, Korona Kielce, czy ŁKS Łódź, który to ma wszystko by być najgorszym beniaminkiem wszech czasów.

Uważanie Legii za faworyta w tym meczu jest niedorzeczne. Kadra Alkmaar jest warta prawie 3 razy więcej, a w zeszłym roku grali w półfinale LKE.

0

@FcPortoFan1999 gdyby nie ta murawa w Sosnowcu

0

@Pawci023x czysty Alkmaar

1

@FcPortoFan1999 aż się przypomina Wisła opadająca z Apoelem, który potem zagrał w ćwierćfinale


Gdyby nie ten nieszczęsny Pareiko

0

@ranger3120 namierzenie kradzionego telefonu, jest mniej więcej tak trudne, jak wyjście z naszej grupy LM

0

@IrekPOL no może właśnie dlatego, że w Sejmie nie ma miejsc, w których możesz odprawić nabożeństwo żydowskie.

Stąd też miało to miejsce na korytarzu, nie w kaplicy, jak to się dzieje w przypadku chrześcijańskich zwyczajów.

0

@IrekPOL Nic by się nie stało. Podejrzewam że w budynku sejmu jest co najmniej kilka kaplic, przeznaczonych do takich zachowań.

Nawet na stadionach piłkarskich znajdują się takie miejsca, a co dopiero w gmachu Sejmu.

0

@Pawlak1992 Jeden świetny sezon to wciąż więcej, niż 3 ostatnich szkoleniowców Barcelony.

+ praca selekcjonera rządzi się jednak innymi prawami. Nie masz jak rozwijać zawodników. A to bez wątpienia był największy atut Flicka w Bayernie

1

@Sulimo przeskok między ekstraklasą a pierwszą ligą jest olbrzymi. Rodado robi podobne liczby jak Pirulo w ŁKSie rok temu. A jak wygląda obecnie w Ekstraklasie każdy widzi...

Jeśli Lech zamierza sięgać po takie nazwisko, to jest źle, bardzo źle. Ten transfer byłby mniej więcej tak absurdalny, jak Braithwaite'a do Barcelony.

0

@Lionel_Messi10 Wincyj pomocników. A nasi najlepsi skrzydłowy to 16 latek i prawy obrońca

0

@Pawlak1992 Hansi Flick jest bez klubu.

0

@Sulimo Nie. Będzie lepszy od J5, ale to syf. Odwołam się do testów Antutu. Jest to narzędzie, które mierzy wydajność urządzeń w różnych kategoriach (procesor, układ graficzny, ram i pamięć)

Ten telefon ma około 103k punktów w Antutu. Wynik byłby niezły, w 2016 czy 2017 roku. Obecnie, jest to na tyle tragiczny wynik, że naprawdę ciężko znaleźć coś z gorszym wynikiem na sklepowych półkach.

Ciut lepiej wypada nawet Redmi 9C (110k punktów), dostępne za 349 zł.

Osobiście uważam, że obecnie zakup poniżej 500 zł jest bez sensu. W zasadzie ciężko nawet znaleźć coś ciekawszego do 1000. Nie mniej jednak, jeśli nie będzie przeszkadzał Ci wielki rozmiar, czy słaby jak na dzisiejsze standardy aparat to za 600-700 zł coś się znajdzie.

Redmi Note 12 Pro, Galaxy A14 czy Poco X5 dostępne w tych granicach to znacznie lepsze urządzenia niż A21, a i dłużej będą aktualizowane.

Co to za "prezent" ? Radziłbym się lepiej przyjrzeć, bo w najlepszym przypadku, jest to przedmiot z półki z "niechcianymi prezentami"

2

@Comentateiro 6 lub 7. Wszystko zależy czy wyjściowa jest 5, czy 6. Kasa sama w sobie jest niczym. Ale jak masz pieniądze, masz gdzie mieszkać, i co jeść. Masz za co dbać o swoje zdrowie.

To nie jest tak, że mając kasę masz wszystko. Ale nie mając żadnej kasy, nie masz nic.

0

@KrychaFCB Chad Real Madrid
(17-3-1) vs virgin Barcelona (14-4-2)

A przypominam, że to Barcelona pół października miała 12 piłkarzy do gry, z czego 6 obróńców

3

@Sulimo i pod koniec sezonu, cyk znowu telefon do Mendilibara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?