0

@mekston wtedy trenerem był Solari. Mourinho skończył przygodę w Realu 12/13

0

@mekston Chodziło o rewanż z Ajaxem, rewanż w wyniku którego Real odpadł ;)

@BORO_12 Ale taki przepis istnieje i należy brać to pod uwagę.

0

@P33ck Del Piero > Ronaldinho.

Biorąc pod uwagę sezon 2005/2006 w przypadku Włocha i 2001/2002 w przypadku Ronaldinho

0

@BORO_12 @FCBMati @PatrychoO Podobna sytuacja miała miejsce z Ramosem. Wprawdzie w rozgrywkach LM, ale jednak.

Po pierwszym meczu z Ajaxem w sezonie 18/19, Ramos przyznał się że celowo się wykartkował w związku z czym nie tylko nie zagrał w rewanżu, ale także opuścił pierwszym mecz kolejnego sezonu.

Taki przepis na pewno istnieje i może zostać wykorzystany. Nie sądzę jednak, że do tego dojdzie. Po pierwsze El Clasico lepiej się sprzeda z Lewandowskim, a po drugie ciężko udowodnić, że Lewandowski celowo się wykartkował.

0

@Emhyr jest, tylko statystyki które przytaczasz są wybiórcze z wybranych lat.

Te kilkadziesiąt lat temu też zdradzały się lata bez śniegu i ciepłe zimy. Jeżeli by odpowiednio dobrać lata i miesiące, moglibyśmy dojść do wniosku że nie ma żadnego globalnego ocieplenia.

0

@RoberDzik Polska - Szwajcaria

3

@Emhyr ahh, świetne zestawienie. Wzięto JEDEN rok zsumowano temperatury i policzono średnią...

A pewnie February 1939 względem February 1940 był na + 8-10

0

@4drian0 herb jest git, tylko numer w drugą stronę

0

@Criss18Barca Antyfutbol? Chłop chyba nie oglądał nas na mundialu XD

1

@Adriano99 @Kinginiesta już nie macie co czekać, wszedłem o 14:20, udało mi się dodać nawet bilet do koszyka,ale cały czas odrzucało płatność. Podejrzewam,że ktoś te bilety kupił wcześniej

0

@lntrowertyk Weź dysk 1 TB, dopłata 700 zł jest absurdalna. A tak to konfiguracja sensowna, choć pewnie samemu składając urwałbyś kilka stówek. Dodajesz do koszyka komponenty, a potem wybierasz usługę złożenia.

1

@QQL5 tak. Zastanawiam się nad biletem na Austrię lub Francję.

0

@michal26 W czym Walia jest gorsza od Czech albo Albanii?

Są wyżej w rankingu FIFA (29 miejsce, Czechy są 40, a Albania 64) ich kadra jest też warta więcej (175 milionów, Czechy 150, a Albania 125). To nie jest Walia z 2016, ale to wciąż drużyna która grała w 1/8 na Euro 2021, i na mundialu w Katarze.

Już bez Bale'a, ta Walia pokonała Chorwację

0

@QQL5 First come, first served czyli kto pierwszy ten lepszy

PS: Dziś są dla Ukrainy i Gruzji. Zastanawiam się jak wpuściło Cię do kolejki, bo ja nigdzie nie widzę takiej opcji.

0

@michal26 to było po stałych fragmentach gry. Z akcji nie potrafili wykreować nic. A w meczach z Czechami, czy Albanią jak tylko rywal przekraczał połowę to był pożar.


Nie był to wybitny mecz, ale nasz najlepszy od czasów mundialu, a może i od barażu ze Szwecją. Efekt był podobny jak w meczu z Meksykiem, ale styl choć pozostawiał wiele do życzenia to jak dla mnie był lepszy.

1

0

@QQL5 W portalu mam napisane, że bilety na Polskę od jutra od 14:00

0

@michal26 Ile Walia miała sytuacji z gry? 0

Odnosząc to do poprzednich meczów, gdzie każde przejście rywala na naszą połowę kończyło się sytuacją to postęp jest wyraźny. W czym moim zdaniem pomógło głównie zagęszczenie w środku pola. Bo nawet te straty które miał Piotrowski czy Kiwior nie kończył się sytuacjami. Zawsze ktoś był i zdążył z asekuracją.

0

@michal26 widać poprawę. Może nie z przodu, ale z tyłu na pewno, a przede wszystkim w środku pola. Nie dopuszczamy rywali do tyłu sytuacji

Jest dużo lepiej niż było na jesieni.

0

@clyde będzie można, ale przez Google Pay, nie ich aplikację

0

@Emhyr może przewrotką strzelać?

2

Dzwońcie do Laskowskiego. Potrzebne klątwy na karne

1

@Sulimo Będzie wprost przeciwnie. Awansujemy, Probierz i Kulesza będą noszeni na rękach, balonik przed Euro pompowany,a tam klasycznie 0-3 z Holandią, 0-5 z Francją i na koniec jakieś 1-1 z Austrią

1

@Popitek12 Abby Anderson z TLOU II

3

@Hosh to ja znałem odmianę o faraonach w Egipcie:

Rosjanie i Amerykanie odkrywają grób faraona. Jeden z Rosjan mówi:
- To jest Ramzes XIII
Amerykanie odpowiadają:
- Skąd wiesz?
- Sam się przyznał

@MesQueUnClub96 chyba musisz poczytać o historii XX wiecznej Rosji i Związku Radzieckiego

0

@tomek8756 niedobry. Typowe boomerskie podejście, w stylu kiedyś to było, a teraz to nie ma.

Zamiast zakazywać, należy edukowac, jak korzystać z takich portali.

21

@tomek8756 wycofajmy obowiązek zdawania matury...

Oh wait, przecież go nie ma.

0

@MesQueUnClub96 Za nikogo nie wejdą do Top 10. Dwie wygrane ciężko im będzie odrobić, szczególnie że terminarz Warriors nie jest specjalnie trudny.

I też trzeba patrzeć przez palce na formę Rockets. 9-1 zrobione na czterech winach ze Spurs i Wizards

0

@Sinirsey PS pod exclusivy.

2

@FcPortoFan1999 Nie mówię że nie, ale chodzi o fakt, że Karaś startuje głównie na dystansach X-krotnego IronMana.

To trochę tak jakby ktoś bił rekordy świata na dystansie podwójnego maratonu, albo jakby zrobić podwójny Tour De France.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?