1

https://instagram.com/alexmorgan13/
macie jej instragrama :D

2

nie potrzebnie się tak kontrowersyjnie na każdym kroku jest podkreślane że Katalonia i Barcelona pod każdym względem zrobi wszystko lepiej. Alba to w dodatku taki burak że nie potrafi się zachowac

0

Spoko tylko nie pojmiecie że Casillas sam chciał taki sposób pożegnania... tylko Perez przekonał go by wyszedł na murawę dzień po konferencji. I teraz przypomnijcie sb jak był żegnany np Valdes? Lepiej? Nie sądzę...

5

niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!

0

no sezonowcow ostatnio przybyło :D

2

Polityka Barcy przypomina politykę transferową Bayernu... obskubywanie rywali z tej samej ligi ;) poza tym pamiętam jak 3/4 z was wyklinało Turana za jego chamską i agresywną grę... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

0

i co mam z tego jak będą mogli grać dopiero w styczniu...

0

gdzie można dostać takie koszule?

1

Więcej tu stania niż biegania ;)

1

dokładnie. Stosunkowo w liczbach to katastrof samolotowych jest stosunkowo mało. Więcej jest wypadków samochodowych, lecz gdy już wystę[uje jakaś awaria samolotu to najczęściej ginie setki ludzi.

0

łatwo mówi się jak jak jest się wygrywającym ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

0

no najlepiej bo buraki... jakbyś wiedział że cały twój wysiłek poszedł na nic i straciłeś szanse na trofeum to nie wkurzyłbyś się jak ktoś ośmiesza cię w taki sposób? Dla mnie jest to przykład braku szacunku do rywala i dobijania i wywyższania się. Trik może i ładny ale wcale nie musiał go robić popisując się nim.

0

Podobnie było jak CR uderzył w biegu z rabony podczas KMŚ.

0

hahaha nie wierze... ;D gosc kiedys prezentowal konkretny poziom a teraz to szklo na jakie naprawde ciezko trafic

0

Lucho bije kolejne rekordy :D

0

http://picco.pl/pol_pl_Masc-na-bol-dupy-1341_1.jpg
polecam :) ja prowokuje? ja tylko pisze co widziałem
i nie spinaj sie bo majtek nie dopierzesz

0

i już wysyła swoje ojca do klubu żeby negocjował mu podwyżke :D

0

nie ośmieszaj sie... przeczytaj swoją pierwotną odpowiedz i sieć cicho

0

spoko rozumiem ale niestety trzeba być skupionym przez cały mecz. zawodnikom tego zabrakło szczegolnie przy bramce. tym bardziej że została ona strzelona w 7 minucie
jest praweie cały mecz do odrobienia a oni tego nie potrafili zrobić

0

autobus? chyba nie widziałeś jak grali zawodnicy malagi. grali blisko sb i zagęścili środek tak że barca musiała grać skrzydłami, posyłać długie piłki czy na hura jechać w środek. bardzo umiejetnie przesuwali sie w formacji. ale że gracze barcy są nie skuteczni to i tak obwinisz przez swoją pseudoteorie

1

spokojnie przecież to barca. jakby to był pepe to by bylo pisanie że 10 meczy zawieszenia... hipokrycja ten strony nie raz naprawde mnie przezaża :) nie koniecznie strony co poszczególnych użytkowników

0

widziałeś to co chciałeś zobaczyć :)

0

haha to sie zdecyduj wygrała by ale nie wiadomo :D

0

Alba już pare razy pokazywał jak panuje nad sobą gdy sytuacja jest napięta... żałosne zachowanie

1

a teraz sie uczyć na sprawdzian z przyry

0

zolta? zatakie cos wiele sedziow dalo by czerwien

0

to wina sedziego :(

1

dobrze gra głową? haha gość nw czy ma 170 :D co do innych umiejętności to się zgodzę

0

widac ze chwile w niemczech siedzi bo juz sie nauczyc tej niemieckiej bezczeslosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?