Powq1
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://instagram.com/alexmorgan13/
macie jej instragrama :D
2
nie potrzebnie się tak kontrowersyjnie na każdym kroku jest podkreślane że Katalonia i Barcelona pod każdym względem zrobi wszystko lepiej. Alba to w dodatku taki burak że nie potrafi się zachowac
0
Spoko tylko nie pojmiecie że Casillas sam chciał taki sposób pożegnania... tylko Perez przekonał go by wyszedł na murawę dzień po konferencji. I teraz przypomnijcie sb jak był żegnany np Valdes? Lepiej? Nie sądzę...
5
niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!
0
no sezonowcow ostatnio przybyło :D
2
Polityka Barcy przypomina politykę transferową Bayernu... obskubywanie rywali z tej samej ligi ;) poza tym pamiętam jak 3/4 z was wyklinało Turana za jego chamską i agresywną grę... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
0
i co mam z tego jak będą mogli grać dopiero w styczniu...
0
gdzie można dostać takie koszule?
1
Więcej tu stania niż biegania ;)
1
dokładnie. Stosunkowo w liczbach to katastrof samolotowych jest stosunkowo mało. Więcej jest wypadków samochodowych, lecz gdy już wystę[uje jakaś awaria samolotu to najczęściej ginie setki ludzi.
0
łatwo mówi się jak jak jest się wygrywającym ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
0
no najlepiej bo buraki... jakbyś wiedział że cały twój wysiłek poszedł na nic i straciłeś szanse na trofeum to nie wkurzyłbyś się jak ktoś ośmiesza cię w taki sposób? Dla mnie jest to przykład braku szacunku do rywala i dobijania i wywyższania się. Trik może i ładny ale wcale nie musiał go robić popisując się nim.
0
Podobnie było jak CR uderzył w biegu z rabony podczas KMŚ.
0
hahaha nie wierze... ;D gosc kiedys prezentowal konkretny poziom a teraz to szklo na jakie naprawde ciezko trafic
0
Lucho bije kolejne rekordy :D
0
http://picco.pl/pol_pl_Masc-na-bol-dupy-1341_1.jpg
polecam :) ja prowokuje? ja tylko pisze co widziałem
i nie spinaj sie bo majtek nie dopierzesz
0
http://picco.pl/pol_pl_Masc-na-bol-dupy-1341_1.jpg
0
i już wysyła swoje ojca do klubu żeby negocjował mu podwyżke :D
0
nie ośmieszaj sie... przeczytaj swoją pierwotną odpowiedz i sieć cicho
0
spoko rozumiem ale niestety trzeba być skupionym przez cały mecz. zawodnikom tego zabrakło szczegolnie przy bramce. tym bardziej że została ona strzelona w 7 minucie
jest praweie cały mecz do odrobienia a oni tego nie potrafili zrobić
0
autobus? chyba nie widziałeś jak grali zawodnicy malagi. grali blisko sb i zagęścili środek tak że barca musiała grać skrzydłami, posyłać długie piłki czy na hura jechać w środek. bardzo umiejetnie przesuwali sie w formacji. ale że gracze barcy są nie skuteczni to i tak obwinisz przez swoją pseudoteorie
1
spokojnie przecież to barca. jakby to był pepe to by bylo pisanie że 10 meczy zawieszenia... hipokrycja ten strony nie raz naprawde mnie przezaża :) nie koniecznie strony co poszczególnych użytkowników
0
widziałeś to co chciałeś zobaczyć :)
0
haha to sie zdecyduj wygrała by ale nie wiadomo :D
0
Alba już pare razy pokazywał jak panuje nad sobą gdy sytuacja jest napięta... żałosne zachowanie
1
a teraz sie uczyć na sprawdzian z przyry
0
zolta? zatakie cos wiele sedziow dalo by czerwien
0
to wina sedziego :(
1
dobrze gra głową? haha gość nw czy ma 170 :D co do innych umiejętności to się zgodzę
0
widac ze chwile w niemczech siedzi bo juz sie nauczyc tej niemieckiej bezczeslosci