3

@majkiii wszystkie filmy, różne gatunki bo znam się na filmach
@PatrychoO tylko nie TV
@MessiForeverTheBest wujek Czarna owca rodziny, nikt go nie lubi

0

Jaka platforma najlepsza do oglądania filmów?

3

@blakkudium nie oglądam ligi włoskiej. Wiem że Inter niszczy każdego.

1

@FcPortoFan1999 bardzo dobrze szkoła życia jest potrzebna

4

Zamiast tych całych igrzysk powinien być dobry meczyk. Taki z Argentyną najlepiej, bez Cristiano Ronaldo oczywiście

0

@Stinger_ pozdro oglądamy wszyscy. Dobrze że Portugalia bez medalów. Kiedy następny medal Polski? Czy Argentyna ma szanse medalowe?

3

@Jakchcesz szewczyka mi założyli

7

Najgorzej to jak jesteś doświadczonym szachistą i wyzywasz początkującego który nie wie nawet jak rusza się skoczek, a i tak z nim przegrywasz... Szach mat

0

@FcPortoFan1999 a Lech raptem 11. Xdddd. Czym tu się podniecać, za rok wszystko wraca do normy

3

Xdddd. Super Raków na tylko 10 punktów przewagi nad najgorszą Legią w historii...

3

Jeśli mój pionek dojdzie do końca to wygram zaraz mecz. Jeśli nie to będzie remis bo nie dam rady zmatować

1

Dopiero co KuPS jestem kibicem i już innych drużyn w Finlandia nie lubię

3

@agaFCB niestety żubrówka zasłania mi twarz... Dramat

3

Chyba fotoradar zrobił mi zdjęcie... Dramat

1

@gumaz steka zamawiam

0

@zadafcb Niby tak, ale Marynie chyba wychodzi lepiej atakowanie z dalszych miejsc niż obrona dobrego miejsca po pierwszym przejeździe

1

Najgorzej to jak idziesz do restauracji i kelnerem jest chłopak twojej byłej i musisz zamówić wszystko najdroższe z karty dań....

0

KuPS i Fiorentina. Jestem z wami za tydzień chłopaki. Wygrajcie swoje mecze

2

@partymaker zdałem za 17 razem.

3

@Jakchcesz ja kiedyś jechałem autostradą a znalazłem się na wiejskiej drodze.

0

@MichuZ44 jak będzie Norys to nie oglądam

3

@gumaz kiedyś mój kolega Damian w walentynki poszedł na pizzę. Wrócił z burgerem.

5

@Jakchcesz bloodborne w 2026? Normalny gracz to odpala Sekiro pozdro

10

Pamiętajcie drogie Ramblwiczki. Jesteście piękne ale nigdy nie będziecie piękniejsze niż Messi.Hahaha. zapisuj to @mekston

0

@Arden gol w fazie pucharowej mundialu

0

Walentynki z PSG. Tak czy nie

0

@Bernard777 Lookman jest lepszy od wszystkich piłkarzy u nas.

2

@Comentateiro z Niemcem

1

Da się pokonać Magnusa Carlsena na szewczyka?

1

@tbas nie wiem jak jest obecnie w biegach ale Maciek był przyzwoitym sprinterem zawsze. Jak na warunki polskie, więcej niż przyzwoite. A inne starty zawsze nie miały znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?