Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@majkiii wszystkie filmy, różne gatunki bo znam się na filmach
@PatrychoO tylko nie TV
@MessiForeverTheBest wujek Czarna owca rodziny, nikt go nie lubi
0
Jaka platforma najlepsza do oglądania filmów?
3
@blakkudium nie oglądam ligi włoskiej. Wiem że Inter niszczy każdego.
1
@FcPortoFan1999 bardzo dobrze szkoła życia jest potrzebna
4
Zamiast tych całych igrzysk powinien być dobry meczyk. Taki z Argentyną najlepiej, bez Cristiano Ronaldo oczywiście
0
@Stinger_ pozdro oglądamy wszyscy. Dobrze że Portugalia bez medalów. Kiedy następny medal Polski? Czy Argentyna ma szanse medalowe?
3
@Jakchcesz szewczyka mi założyli
7
Najgorzej to jak jesteś doświadczonym szachistą i wyzywasz początkującego który nie wie nawet jak rusza się skoczek, a i tak z nim przegrywasz... Szach mat
0
@FcPortoFan1999 a Lech raptem 11. Xdddd. Czym tu się podniecać, za rok wszystko wraca do normy
3
Xdddd. Super Raków na tylko 10 punktów przewagi nad najgorszą Legią w historii...
3
Jeśli mój pionek dojdzie do końca to wygram zaraz mecz. Jeśli nie to będzie remis bo nie dam rady zmatować
1
Dopiero co KuPS jestem kibicem i już innych drużyn w Finlandia nie lubię
3
@agaFCB niestety żubrówka zasłania mi twarz... Dramat
3
Chyba fotoradar zrobił mi zdjęcie... Dramat
1
@gumaz steka zamawiam
0
@zadafcb Niby tak, ale Marynie chyba wychodzi lepiej atakowanie z dalszych miejsc niż obrona dobrego miejsca po pierwszym przejeździe
1
Najgorzej to jak idziesz do restauracji i kelnerem jest chłopak twojej byłej i musisz zamówić wszystko najdroższe z karty dań....
0
KuPS i Fiorentina. Jestem z wami za tydzień chłopaki. Wygrajcie swoje mecze
2
@partymaker zdałem za 17 razem.
3
@Jakchcesz ja kiedyś jechałem autostradą a znalazłem się na wiejskiej drodze.
0
@MichuZ44 jak będzie Norys to nie oglądam
3
@gumaz kiedyś mój kolega Damian w walentynki poszedł na pizzę. Wrócił z burgerem.
5
@Jakchcesz bloodborne w 2026? Normalny gracz to odpala Sekiro pozdro
10
Pamiętajcie drogie Ramblwiczki. Jesteście piękne ale nigdy nie będziecie piękniejsze niż Messi.Hahaha. zapisuj to @mekston
0
@Arden gol w fazie pucharowej mundialu
0
Walentynki z PSG. Tak czy nie
0
@Bernard777 Lookman jest lepszy od wszystkich piłkarzy u nas.
2
@Comentateiro z Niemcem
1
Da się pokonać Magnusa Carlsena na szewczyka?
1
@tbas nie wiem jak jest obecnie w biegach ale Maciek był przyzwoitym sprinterem zawsze. Jak na warunki polskie, więcej niż przyzwoite. A inne starty zawsze nie miały znaczenia