0

No to kolejna szansa na once in a Lifetime match

0

@Cotutajsiedzieje Niestety za gapienie się wywalili mnie z siłowni, a innej sensownej w mojej dziurze nie ma

0

Bublik w finale co się z tym sportem dzieje

0

@TheNekro94 zapowiada się na 24

0

@Sergio_Devils Nie wiem czy wszędzie jest tak samo, ale ja byłem rok temu zdjąłem koszulkę, spodnie, buty i skarpetki, mierzenie ważenie, jakieś pytania i dostajesz kategorię ib tyle

0

Jeszcze Grek to wygra, Badosa dobrze wybrała

3

Rywali Murray miał jakich miał, ale wciąż nie jednemu next genowi mógłby spuścić wpier*** na trawie

0

@VegetaPolska matko co oni zrobili z tym serialem po 3 sezonie..

0

Niech Hurkacz dziś wygra, a w finale Tjafu do pokonania

0

@FcPortoFan1999 Piękny to zawsze na trawie musi skilla pokazać, przynajmniej ma Badose

0

Niestety tenis to sport dla buców, nie miłych nudziarzy jak Ruud

0

@mekston ja po prostu nie rozumiem jak ktoś taki może 3 razy być w finale GS

1

Może jednak faktycznie to Roger jest goatem, mimi gorszego h2h i mniej liczby wielkich szlemów, ale z drugiej strony nigdy nie grał finału z kimś takim jak Ruud

48

Ale im zazdroszczę tego Rodriego, jakość i w ataku i w obronie

1

@Popitek12 Tego nie wiem, ale Rune i Zverev w formie byliby znacznie trudniejszymi przeciwnikami dla Serba

0

Zverev jeszcze nie wrócił do formy, czyli 23 wielki szlem brawo... Ruud w finale, a więc może rację mają, że to Federer jest goatem

0

@FcPortoFan1999 tylko Cwelew

0

Oby tylko Zverev nie okazał się nowym Wawrinko dla Novaka

0

@ranger3120 Ruuda by pokonała z top 500, ale to tyle

1

Oby Novak odpalił tryb zbrodniarza wojennego

0

@Kapiczek Jorginho był w top 5 to i Martinez powinien tam być, ale maks 3 miejsce oczywiście

0

Fajny byłby pojedynek Świątek vs Ruud

2

@koziar dobra jest, ale wkura swoim jeczeniem

0

Młody błagam ratuj nas przed najludniejszym tenisistą w top 100 w historii

0

Cieszę się że mój rocznik ma tak miłego reprezentanta jak Rune, fajny chłopak

0

Jeśli Rune wygra to będzie można powiedzieć że w półfinałach 4 najlepszych graczy turnieju

1

Piękny staje się bohaterem publiczności

1

Błagam byle Serb nie dostał jakiegoś bolesnego wpier****, który by go osłabił mentalnie przed Wimbledonem

0

Nie ma co osądzać jeszcze, ale zapowiada się na stracone pokolenie tenisistów urodzonych w latach 90, choć Med po roku słabej gry jakoś se radzi, Zverev powoli wraca, ale i tak ciężko im będzie z Carlitosem

0

Grek nawet nie udaje chęci wygrania tego pojedynku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?