Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ramos czy Puyol, kto z tych piłkarzy jest lepszym obrońcą?
0
@LM10GOAT gość chyba psychologię skończył, to wiele wyjasnia
0
@Herato Hernandez Theo
0
@FcPortoFan1999 ja lubię Huberta
2
I to jest właśnie ta słynna liga Negreiry @mekston
3
Jeśli chodzi o f1 to zwycięstwo w tym sezonie będą walczyć Max i Verstappen. @mekston
0
@P33ck Nie no @mekston trzym mnie, posprzedawalem wszystkich żeby bana nie dostać i jeszcze piszą że ktoś lepszy od Nadala
0
@FcPortoFan1999 ale gra tam Porto i chyba Gyokeres goat ligi
0
@FcPortoFan1999 czy Szwed jest najlepszym piłkarzem w lidze twojego ulubionego zespołu?
0
@FcPortoFan1999 stawu skokowego
0
@FcPortoFan1999 Dla Carlitosa może być źle jak Rune wejdzie na wyższy poziom, albo jak Zverev wyleczy kontuzje
0
Alcaraz może i ma słabszy okres, ale wciąż jest dużo lepszym graczem niż Sinner
0
@FcPortoFan1999 Niespodzianka to że w ogóle grał w tym finale. Szkoda Zvereva
0
@mekston No Mekston tyle punktów to ciężko byłoby im odrobić, moim zdaniem na koniec będzie 2 pkt różnicy nie wiem na czyją korzyść
1
@MesQueUnClub96 ich problem jest taki że nie potrafią grać
0
@Pawlak1992 ja wolę na ciepło z herbatem. Ale ogólnie bez niż z cola, jak nie za duża ilość
1
Bayern chyba zaraz przegra bundeslige
0
W końcu Drew traktowany jest tak jak powinien
0
Out of Time, so say goodbye. What is yours nie is mine. Uwielbiam Ortona, ale Drew musi to wziąć i dostać w końcu swój moment przed pełną publicznością.
2
@July_6_BcN Niestety w obliczu bana zapomina się o zasadach i trzeba sprzedawać wszystkich nawet @mekston Niestety koniec również kontrowersyjnych pytań :(
3
Miłej nocy wszystkim. :)
0
@FcPortoFan1999 ja wolę Rune z nowej wielkiej trójki, Sinnnner najsłabszy
0
@FcPortoFan1999 dodaj Hubciego i De Minotaura
0
@FcPortoFan1999 wciąż lepszy niż Sinnnner. Wygracie dziś mecza?
0
@Popitek12 Spoto oczywiście
0
Czy sporo press może mi pomóc w wyciskaniu?
0
Czy może być gorzej niż jak syn nie chce trenować piłki nożnej?
5
Rambla to oszukała z tym Interem prawie tak jak ja kobiety
0
@gumaz może bierze śluby
0
@mekston lubisz Rodri?