1

@AFA Dlaczego jak jakiś skandal to zawsze musi być reprezentacja na A?

1

@Culer9002 Powinien mu DD powiedzieć zeby nie wracał się do obrony..

0

Jaki macie stosunek do Dembele? Ja niezbyt lubię, za Liverpool i finał mundialu

1

@barcelonaLM Barcelona miała być. Zgłoszone ;)

2

@zodiak_10 Haaland to się nadaje do złotych piłek...

0

i kto w końcu wygra ligę mistrzów?

1

@barcelonaLM czyli jedna drużyna zniszczyła drugą?

0

Foden vs Saka?....

0

@mekston Gvardiol nie grał z Portugalią.

0

@mekston Obaj widać, że są ludźmi Cristiano

0

Guardiola z golem.

0

Rodri, Norwegia, Grealish, Kovacic, Bernardo out.

0

Rudiger z Norwegami dziś tak jak Araujo niegdyś z panem z Brazylia.

0

@macio_944 CR7 - Cristiano Ronaldo 7

3

@MesQueUnClub96 No tak, Mbappe to uczeń goata.

0

@mekston w tym połowa dzięki goatowi

0

Dobra Guardiola czas skończyć stare spory i dzwonić po Cristiano.

1

@Culer9002 nie jestem fanem Brazylii nie lubię go.

0

Trochę odkupił swoje winy Bernardo. Trochę

4

Hahaha ten strzelił, ale to są slabiaki

1

Błagam niech ten parodysta niczego dziś nie zepsuje wyjątkowo

0

Sabotażysta w pierwszym ech.

3

Największy koszmar 18 letniego mężczyzny - tzw Łuk
- Dzień dobry panie Popitek proszę przygotować się do jazdy. Już. Jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu proszę wykonać. Po minucie- ale w którą stronę pan kręcisz?
Aż za 17 razem pokonałem tego demona

0

Jakiego meczu dzisiaj nie oglądacie?

1

@Encore no jeśli zagra to kilka goli Edersonowi wpakuje

0

Jeśli Pep dobrze zrobi taktykę. Real 0 - City 6. Jeśli zrobi źle Real 5 - City 1

2

@Rust_Cohle posadzi sabotażyste z Portugalii

0

City wygra jeśli sabotażysta będzie na ławce

8

@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale wiem że zrobiłby tak żeby było dobrze

1

@AFA Nie dał rady samemu załatwić to goacik pomógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?