Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japończyk nie umi grać
1
@NeroTFP1 mój rekord na 10 km to 31.07 ale ja sprinterem jestem i setka poniżej 10 sekund jest w moim zasięgu
1
@MesQueUnClub96 Humbert to taki Hubert który nie potrafi grać, nawet ksywkę kopiuje
2
@MesQueUnClub96 drugie największe stracie tego turnieju
0
@MesQueUnClub96 Zverev Hurkacz albo Nadal
0
French Open może być dobre dla tenisisty o pseudonimie Herbert. Również Eubanks może zaliczyć dobry turniej. problemy za to będą mieć Japończycy
1
@mekston Kompromitacja Mekston. Ja rozumiem nie znać drużyny Freiburg, ale Modricia, jednego z największych zdrajców goata.?
1
@Stinger_ ciekawostka na 5 miejscu giro skończy gość który zastrzelił kota
2
@Arden Oczywiście że tak o De Ligt celnie ocenił Cristiano, szacuneczek
1
To jest powód dlaczego Holender jest najlepszym środkowym obrońcą ostatnich 2/3 lat
0
Dopiero co rozstrzygnęła się kwestia goata w piłce nożnej na korzyść Messiego, a wczoraj Ten Hag wyjaśnił kwestię goata trenerki, Pep nie mógł nic zrobić
2
@mekston cwaniaki
3
Garnacho młody goat Szacuneczek, w przyszłości drugi najlepszy piłkarz w historii. @AFA @mekston
1
@AFA Pep świetny strateg, ale takiej taktyki jak ten Hag by najlepszego na ławce posadzić to nie da rady zrobić
0
Ten Hag, ale to jest strateg doskonały
2
@Kessie
1. Max
2. Max
3. Red Bull
4. Max
5. Max i cwaniaki Norris i Sainz
1. Max
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulk
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris cwajiak
0
@Sysia11 celnie o Ten Hagu
0
Ten Hag vs Guardiola, dwóch wielkich mistrzów trenerki, tylko jeden z nich może być najlepszy. To może być najlepszy mecz w historii, a wszystko skończy się zwycięstwem drużyny Goata
1
To jest powód dlaczego Wade to mój ulubiony komentator i najlepszy członek Nexus. @zadafcb
6
Ale afera w gorących, chyba sam nie dam rady zgłosić
1
@AFA mam ogromny szacunek do Leo, świetny piłkarz
7
Co by nie było Xavi zawsze będzie jedną z największych legend Barcelony. Szacunek Panie Generale
0
Xavi zostań, przepraszamy
0
@Joe_Barbaro Portugalia, Cristiano, Szkocja, Chorwacja, 4 miejsce xd
4
@mekston o co tu chodzi Mekston
1
@barcelonaLM ale pensja za wygraną trafia do mnie.
1
Obrona złota mistrzostw świata przez Messiego. Tak czy nie?
7
@PatrychoO @mekston czemu oni mnie tak atakują?
4
Liczby nie kłamią
3
@AFA ale bym zobaczył taki Luksemburg w takim turnieju