PlemiennySzaman
Dołączył/a: czerwiec 2014
Jastrzębie-Zdrój
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O SRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ALVES
0
nie wierzę, za głupotę powinni banować z marszu
1
i był jeszcze Dida
0
Jest chyba Kameni, co?
0
Nie karmić trolla...
2
A śmialismy się rok temu z Bale'a, że niby szklany...
0
60 mln za Di Marię...
0
szkoda go, tak się super zapowiadał...
1
Chciałbym żeby ktoś mi coś wytłumaczył. Jakim prawem Di Maria (11 goli, 26 asyst) jest wyceniany przez klub na 50 mln (do tego daje dupy na mundialu), a Alexis (21 bramek, 17 asyst) grający świetny turniej jest wyceniany na 25?:O