Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
jego wypowiedzi sa genialne, skromny do samego konca
9
Jak Andres juz usiadl to bylo widac lzy w jego oczach wiec decyzja, ktora zapadla juz jakis czas temu jak sam to powiedzial, musial w koncu ujrzec swiatlo dzienne. Prawda jest taka ze Andres to jeden z ostatnich przedstawicieli wymierajacego gatunku wsrod pilkarzy, dla ktory honor, zaszczyt i skromnosc to byly wartosci wiadace, a nie pieniadze. Przez cala swoja kariere druzynowa wygral wszystko, pokazujac ze mozna byc przy tym wszystkim normalnym, skromnym czlowiekiem. Brawa tez dla jego rodzicow, bo wychowali swietego czlowieka i przyczynili sie do jego rozwoju. Wszysyc wiedza co Andres zrobl dla pilki noznej, napewno zostanie zapamietany jako jeden z wielkich. Dzieki za wszystko i powodzenia dalej, VeB !!!
1
juz widze jak santos peeeedzi zeby negocjowac z Barca
0
definitywnie to sie okaze jak oficjalnie potwierdza jego odjescie,
4
maja juz gomesa, a wiecej takich nie potrzeba, nam od odejscia Xaviego brakuje rozgrywajacego, generala srodka pola, nad czym tu sie zastanawiac?
24
Iniesta zaslynal w swiecie futbolu nie tylko magia i kontrola pilki ale rowniez i skromnoscia i sposobem zachowania, kultury. Przyklad dla mlodych pokolen
0
ciekawe jak on chcialby teraz zeby cala reprezentacja sie spotkala 65 dni przed mundialem, obecnie to niewykonalne, a poza tym Barcelona placi Messiemu wiec teoretycznie nie ma zadnego obowiazku zwlaniania go z jakiegokolwiek meczu
10
to powiedzcie to trenerowi, ktory z uporem ciagle wystawia tych samych pilkarzy pomijajac rotacje, to nie beda tak wyekploatowani
1
no szkoda tego miny i vidala, wlasnie w takich meczach powinni grac zeby odciazyc podstawowa 11
0
tylko ze Cou znowu bedzie po prawej stronie, ktora ewidentnie mu nie lezy
1
Roberto jest tak uniwersalny ze spokojnie by sie mogl znalezc w tym gornie
0
Czy kogos to jesscze dziwi?
3
czy ten facet naprawde jest taki tępy czy tylko takiego udaje?
2
Dobre info, przydyłaby sie też takie jak Vermallen, Munir, Arda + ktos jeszcze z pomoicy został sprzedany, wtedy byłoy super
1
Skoro nie chcieli za 100 mln trzeba bylo sobie dac spokoj, moje zdanie
0
i znowu z reka w nocniku
0
Prawda jest tez taka, dramatyczna, ze jak leo nie przedluzy konraktu to za rok papa i to za darmo, wierze ze podpisze, ale glupota zarzadu jest ze nie zrobil tego min pol roku temu
0
zachowanie dembele pomimo wszystko jest bardzo nieprofesjonalne, zawsze mozna negocjowac, albo w kontrakcie ze ak Barca sie mna zaintereuje i złozy oferte min na tyle a tyle to ide, a nie takie bawienie sie w dziecko
0
Gadac kazdy. Moze, kupic kogos nie koniecznie rowna siemęża wzmocnienie
0
Cala wina za taka a nie inna dyspozycje druzyny odpowiada zarzad, ktory do tej pory nie zagwarantowal pelnego skladu, ney odszedl a ono sie obudzili ze trzeba kogos kupic, dramat
4
Dramat, rece opadaja, jak w zeszlym letnim okienku kupili 23/24 latkoe tak teraz boooooom 29, nie liczsc samedo i deou
0
Kupic go jak nic, to az sie prosi to zrobic
5
Jest mlodszy, lepszy i tanszy od paulinho, czemu on jeszcze nie jestznam pilkarzem Barcy? Juz powinien dawno trenowac znie druzyna, a tu dupa
0
Tak to jest jak sie biora za toco tak poznonie, na wlasne zyczenie
1
to moze najpierw pozbyc sie Vermalena??? bo tak tylko dokladamy a ze sprzedaza, oczywiscie sensowna, to słabiutko
1
pieeeeeeeeeeeeeerdu pieeeeeeeeeerdu, chlastu chlastu, niezła gadka
0
Niecg nie narzekaja, a jesli juz to nie z opcja a obowiazkiem wykupu
0
Klub powinien wymusic jakas ofiicjalba odp neymara na te ploty o transferze, byloby po tym szumie, jeden jak i drugi leci na kase i tylko tyle
0
Ney czasami naprawdę zachowuje sie jak gowniaz, jak ma odchodzic w tym okienku to jak najszybciej
0
Ten ojciec caaaaaaly czas cos miesza i kombinuje