5

jego wypowiedzi sa genialne, skromny do samego konca

9

Jak Andres juz usiadl to bylo widac lzy w jego oczach wiec decyzja, ktora zapadla juz jakis czas temu jak sam to powiedzial, musial w koncu ujrzec swiatlo dzienne. Prawda jest taka ze Andres to jeden z ostatnich przedstawicieli wymierajacego gatunku wsrod pilkarzy, dla ktory honor, zaszczyt i skromnosc to byly wartosci wiadace, a nie pieniadze. Przez cala swoja kariere druzynowa wygral wszystko, pokazujac ze mozna byc przy tym wszystkim normalnym, skromnym czlowiekiem. Brawa tez dla jego rodzicow, bo wychowali swietego czlowieka i przyczynili sie do jego rozwoju. Wszysyc wiedza co Andres zrobl dla pilki noznej, napewno zostanie zapamietany jako jeden z wielkich. Dzieki za wszystko i powodzenia dalej, VeB !!!

1

juz widze jak santos peeeedzi zeby negocjowac z Barca

0

definitywnie to sie okaze jak oficjalnie potwierdza jego odjescie,

4

maja juz gomesa, a wiecej takich nie potrzeba, nam od odejscia Xaviego brakuje rozgrywajacego, generala srodka pola, nad czym tu sie zastanawiac?

24

Iniesta zaslynal w swiecie futbolu nie tylko magia i kontrola pilki ale rowniez i skromnoscia i sposobem zachowania, kultury. Przyklad dla mlodych pokolen

0

ciekawe jak on chcialby teraz zeby cala reprezentacja sie spotkala 65 dni przed mundialem, obecnie to niewykonalne, a poza tym Barcelona placi Messiemu wiec teoretycznie nie ma zadnego obowiazku zwlaniania go z jakiegokolwiek meczu

10

to powiedzcie to trenerowi, ktory z uporem ciagle wystawia tych samych pilkarzy pomijajac rotacje, to nie beda tak wyekploatowani

1

no szkoda tego miny i vidala, wlasnie w takich meczach powinni grac zeby odciazyc podstawowa 11

0

tylko ze Cou znowu bedzie po prawej stronie, ktora ewidentnie mu nie lezy

1

Roberto jest tak uniwersalny ze spokojnie by sie mogl znalezc w tym gornie

0

Czy kogos to jesscze dziwi?

3

czy ten facet naprawde jest taki tępy czy tylko takiego udaje?

2

Dobre info, przydyłaby sie też takie jak Vermallen, Munir, Arda + ktos jeszcze z pomoicy został sprzedany, wtedy byłoy super

1

Skoro nie chcieli za 100 mln trzeba bylo sobie dac spokoj, moje zdanie

0

i znowu z reka w nocniku

0

Prawda jest tez taka, dramatyczna, ze jak leo nie przedluzy konraktu to za rok papa i to za darmo, wierze ze podpisze, ale glupota zarzadu jest ze nie zrobil tego min pol roku temu

0

zachowanie dembele pomimo wszystko jest bardzo nieprofesjonalne, zawsze mozna negocjowac, albo w kontrakcie ze ak Barca sie mna zaintereuje i złozy oferte min na tyle a tyle to ide, a nie takie bawienie sie w dziecko

0

Gadac kazdy. Moze, kupic kogos nie koniecznie rowna siemęża wzmocnienie

0

Cala wina za taka a nie inna dyspozycje druzyny odpowiada zarzad, ktory do tej pory nie zagwarantowal pelnego skladu, ney odszedl a ono sie obudzili ze trzeba kogos kupic, dramat

4

Dramat, rece opadaja, jak w zeszlym letnim okienku kupili 23/24 latkoe tak teraz boooooom 29, nie liczsc samedo i deou

0

Kupic go jak nic, to az sie prosi to zrobic

5

Jest mlodszy, lepszy i tanszy od paulinho, czemu on jeszcze nie jestznam pilkarzem Barcy? Juz powinien dawno trenowac znie druzyna, a tu dupa

0

Tak to jest jak sie biora za toco tak poznonie, na wlasne zyczenie

1

to moze najpierw pozbyc sie Vermalena??? bo tak tylko dokladamy a ze sprzedaza, oczywiscie sensowna, to słabiutko

1

pieeeeeeeeeeeeeerdu pieeeeeeeeeerdu, chlastu chlastu, niezła gadka

0

Niecg nie narzekaja, a jesli juz to nie z opcja a obowiazkiem wykupu

0

Klub powinien wymusic jakas ofiicjalba odp neymara na te ploty o transferze, byloby po tym szumie, jeden jak i drugi leci na kase i tylko tyle

0

Ney czasami naprawdę zachowuje sie jak gowniaz, jak ma odchodzic w tym okienku to jak najszybciej

0

Ten ojciec caaaaaaly czas cos miesza i kombinuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?