Piotrasz10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kasa może być za niego zawrotna :0\
0
Extra gra całego zespołu, od Pinto po Messiego. Jeden z najlepszych zawodników - Keita, cieszą gole Pedro, a najbardziej powrót IBIEGO poza zwycięstwem oczywiście :)
0
Jak zwykle Realowcy zawsze mają swoje teorie. (ŚMIECH) To nie jest historia tylko życie, poza tym prawda jest taka że jak Pep odchodzi to ma godnego następce, który zna styl jakim gra Barca, a jeśli Mou odejdzie (moim zdaniem max za 2 lata - jak Ferguson przejdzie na emeryturę) to Real ZGINIE !!!. Taka jest prawda, w Realu musi być bardzo charyzmatyczny i charakterny trener,a po Mou innego takiego nie ma.
0
Oni wszyscy byli gotowi stanąć murem za Pepem, ale to jego i decyzja i trzeba to uszanować, dał Barcelonie to czego potrzebowała. Widocznie musi odpocząć, ale ja jestem pewien że kiedyś wróci :D Visca el Barca !!! Vamos Pep !!!
0
Popieram DonPablo1899, taka jest prawda, chociaż trzeba przygotowywać różne warianty to grajmy tym dla nas najlepszym
0
po prostu spieprzyli na całej lini
0
Sranie w banie i gówno na tapczanie, zmęczenie materiału i tyle. Mogą już nie mieć takiej motywacji, a wiele klubów już wie jak grać z Barcą, musza się wzmocnić przed następnym sezonem i tyle. Potrzeba klasycznej "9" i obrońcy
0
Guardiola znowu kombinuje, oby maił nosa, :)
0
Chelsea postawi autobus, ale nie da rady TIR-owi jakim będzie Barca!!! Muszą ich rozjechać i zmyć z murawy. Musi być dobrze !!! Visca el Barca !!!
0
Wcześniejsze porażki to inna sprawa, inny trener i inne możliwości, jutro trzeba maksymalnie spiąć poślady w obronie (jak Chelsea strzeli pierwszą bramę będzie cholernie trudno jak nigdy wygrać), i trzeba poprawić skuteczność, przede wszystkim :) VeB !!!
0
Strzelenie pierwszej bramki będzie najważniejsze, Chelsea musi się wtedy otworzyć a to już prosta droga do kolejnych bramek otwarta :)
0
Zgadza się :)
0
Ważne żeby kibice też dali rade. Czasami przydałoby się ich nauczyć naszego dopingu. Drzeć ryje na maksa i się nie oszczędzać. Doping musi być pierwsza klasa
0
We wtorek będzie prawdziwa rzeźnia, w moim mniemaniu 11:
VV
Alves Pique Masche Puyol
Xavi Busi Iniesta
Alexis Messi Adriano
W drugiej połowie Fabs i Pedro i Monachium nasze !!!
0
Teraz impulsem napędowym musi być złość i chęć pokazania swoich nieprzeciętnych zdolności. La Liga przegrana, już po ptokach, o tym trzeba zapomnieć, ważne żeby teraz skupić się na LM I CdR. Zwycięstwa czekają Panowie, samo się nie wygra :)
0
Przegrali, nerwy biorą, ale trudno się mówi, takie życie i taka piłka, miejmy nadzieje że z Chelsea zagrają jak za starych dobrych czasów :)
0
BarcaForever24 ma świętą rację :)
0
Trzeba się modlić o awans i tyle pozostaje. Miejmy nadzieje że zagraja jak prawdziwi mistrzowie, a sędziemu życze powodzenia :)
0
Zawodnicy potrzebują odpoczynku i nabrania świeżych sił, niech te wakacje im służą, dobrze że nie jadą na żadne tourne, trzeba kupić jednego obrońce i napadziora
0
Niektórzy za bardzo zachwycili się Tello, musi jeszcze trochę poćwiczyć chłopak i dopiero wtedy do pierwszej drużyny
0
Skałda pierwszej 11 na wtorek:
VV
Alves Pique (Adriano, ale wtedy Puol na środek) Mascherano Puyol
Xavi Busi Iniesta
Alexis Messi Fabs (Pedro)
0
robią się problemy. niestety :)
0
Trzeba liczyć że się wku...wią izagrają z Chelsea jak przystało, dzisiaj spier...olili ale miejmy nadzieję że jakoś pójdzie, mistrza nie ma i tyle, najwyżej zostanie Copa del Rey, a Real będzie miał lige
0
Spieprzyli na całej linii, gówno grali gówno wygrają jak tak będą grać to czelsewa nie będzie musiała się duzo napracować. Po tym meczu widać że Real zasłużył w pełni na mistrza, mimo wielu kontrowersji, po prostu w tym sezonie są lepsi. Ale jak Barca ma grać jak dzisiaj to będzie dupa blada i obudzimy się z ręką w nocniku. Nasza ławka nie jest tak silna jak Realu i to też trzeba powiedzieć, niech wraca Villa, i Pep się ogarnie z tą młodzieżówką, oni nie zawsze mają na tylę silną psychę żeby grać Z Realem
0
Ale będzie jazda, bez trzymanki
0
Czemu nawet na ławce nie było Tello, to był bład. Jednak trzeba wierzyć że wygrają. Camp Nou daję im zawsze kopa !!!
0
Mourinho jak nie wie jak wytłumaczyć się z porażki zmienia temat na Barcelone. Kretyn i tyle, dobry taktyk, ale kretyn :D
0
A czemu zszedł Xavi? Jakaś kontuzja?
0
Real największe szanse na straty ma z Athletic i Sevillą poza Barcą oczywiście, Barca musi wygrać wszystko :) VISCA EL BARCA !!!
0
I kto tu jest symulancikiem, łośki z Realu, Pepe też odwalił :D