3

Nie no Xavi idziesz do domu. Nie no to siwy dym

7

@macio_944 ja się spotkałem z opinią, że Ronaldo NADAL jest najlepszym piłkarzem na świecie razem z Messim. Ci ludzie są po prostu głupi. I oni chcą tacy być, po tym co się odwala w ostatnim czasie jestem tego pewny.

Jeszcze ktoś pisze, że era Messiego i Ronaldo dobiegła końca i że Leo nie gra już tak samo jak dawniej. Chciałbym się tak kończyć zawodowo za X lat jak Messi obecnie. Głupcy i nic więcej.

6

@mekston Figo to nie powinien mieć prawa głosu. Malutki człowiek, tfu mu na łeb

4

@kubix05 czyli mecz o 3 miejsce bez głosu

0

@AbelKabel no jak jeździsz jak cipa za rękę z mamusią to nie XD

0

@A4ron praktycznie każda gala tak wygląda, nic specjalnego

0

@Transu96 bez kitu XDDD Co to w ogóle było

0

@AbelKabel Piłkarze z reguły mają zapisany zakaz uprawiania sportów ekstremalnych.

1

@agaFCB imo kara ze strony Bayernu powinna być sroga, bo osłabia ich przed najważniejszą częścią sezonu, a na 99% ma zapis w kontrakcie, że ma zakaz uprawiania sportów ekstremalnych do których zaliczają się narty wg mnie.

1

@LaRoja ciekawe jak się czuli ludzie mając w 2010 roku wuwuzele obok siebie z każdej strony XD

1

Wiedziałem, że ten sędzia i jego ekipa coś odwali, ale żeby tak szybko? XD

0

@demsi1707 najlepszego zawodnika na świecie XDD

1

@gacper finał dostanie coś czuję

0

To ten sam sędzia co nam sędziował z Arabią? Jeśli tak to będzie ciekawie xD

2

A ci dalej klękają, hahaha nie mogę

8

@Awtameok_Klana ten 37 latek był porównywany do innego wiekowego już piłkarza, który nadal gasi praktycznie każdą ekipę na świecie. Mówić dalej czy wystarczy?

9

@Cule1234 ja bym mu dał jeszcze jeden turniej, taki bez tego płaczka. Może bez niego ulepi coś więcej, a nie zawsze z tyłu głowy musi mieć, że ktoś mu focha strzeli xD

2

@hayek Beka, że teraz jest taka narracja, a jak ktoś powie, że piłka jest winna Messiemu puchar MŚ to jest wyzywany XDD

1

@barcelonaLM Tylko głupi weźmie kogoś bez formy, z wysokimi oczekiwaniami (pensja, pierwszy skład) i ego takim, że jest w stanie rozwalić każdą szatnię. Będzie źle w nowym klubie to znów pójdzie płakać do mediów.

20

Ronaldo nic nie zrobił, co więcej, popsuł taką że prawie setkę. Miód na moje oczy, upadek tego ego to jedna z piękniejszych rzeczy na tym mundialu.

2

@Bartas7VeB ciekawe czy Bayern go ukarze za jazdę na nartach w czasie wolnym.

0

@DonMatteo901 Ale Ci ludzie i tak powiedzą, że Holendrzy do nich podchodzili żeby życzyć powodzenia albo złożyć życzenia świąteczne. Nie ma co głupim nawet tłumaczyć, bo i tak nie zrozumieją.

27

Ale się szambo wylało na Messiego XD Kocham tych ludzi co dodatkowo piszą, że nie gra fenomenalnego turnieju :D

Tutaj też widzę, że niektórym tylna część ciała pęka i to mocno. Graliście kiedyś w piłkę? Wiecie czym są emocje? Jeszcze takie kiedy was ktoś prowokuje przed meczem i w trakcie meczu?

Nie usprawiedliwiam Leo, ale w pełni go rozumiem, tak jak paru innych Argentyńczyków ( na przykład gest Otamendiego do Dumfriesa po wygranych karnych kiedy Holender podbiegał co chwilę do nich i im coś gadał. Z kolei Paredesa za to kopnięcie piłki w ławkę sam bym wyniósł z boiska).

Messi od dawna nie jest grzecznym chłopcem i każdy kto go śledzi powinien to wiedzieć. Ale każdy kto szanuje samego siebie to zachowałby się wczoraj tak samo jak on. Bo trzeba być niezłym lamusem żeby siedzieć cicho w takich sytuacjach.

2

@Sysia11 w fifie takie podania są niemożliwe do wykonania, a gość co chwile takie ciasteczko daje. Nie zobaczę nikogo lepszego za mojego życia. Z jego odejściem pewnie umrze w dużym stopniu moja miłość do piłki.

3

No mam nadzieję, że Collina podziela zdanie większości i Lahoz jedzie do domu po tym meczu.

Oby polski akcent w finale 18 grudnia.

1

@takisobiektos Argentyna z Rosji, a ta dzisiejsza to kompletnie inne drużyny.

3

Argentyna lepszego półfinału sobie wymarzyć nie mogła. Zagrają z Chorwacją, która z gry jest tragiczna. Tylko muszą poprawić koncentrację w końcówkach i wymasować De Paula żeby był w stanie biegać nawet 150 minut, bo bez niego środek pola w destrukcji praktycznie nie istnieje jeśli drużyna przeciwna podejdzie wyżej.

6

@Kgorecki2500 Przeciętny mecz Argentyny? To co powiedzieć o Holendrach

1

@bartas97 Ja jutro będę ogromnym fanem Maroko, pierwszy raz w życiu ;p

4

Tak myślałem, że Argentyna się zesra. Już z Australią było blisko. Dzisiaj Holendrzy zrobili to czego Australijczycy nie zrobili w doliczonym czasie. Wykorzystali sytuację 200%.

De Paul zszedł i siadła kompletnie gra w środku pola. Holendrzy wyjdą tak naładowani, że jak Argentyna to przetrwa i koniec końców wygra to będę w dużym szoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?