1

Liverpool ma chyba nawet gorsza obrone niz Bayern xD

1

Ribery, dziadek na skrzydle najlepszy w Bayernie, tragedia

1

A idz w pi*** z tym Bayernem

1

Alez stronniczy jest ten sedzia, wywiezc go na taczce powinni z tego Monachium

2

Oni prawie w kazdym meczu to robia

0

XDDDDDD

0

I ten czlowiek zapewne bedzie komentowal najlepsze mecze na najwazniejszej pilkarskiej imprezie. Ciekawe czy Maradona znowu zawita na boisko

0

Eksperci w TVP: "Szybki Bale i BENZEMA beda grozni dla Bayernu jesli wejda z lawki" XDDDDD

1

Benatia zrobil to samo z Realem i sedzia dal karnego, po co sa Ci bramkowi w takim razie? Ehh

0

Typical xdddd

0

No fajnie, ze chlop z premedytacja zatrzymuje akcje i nic nie dostaje

0

RIBERY SERIO

0

Alez szklany jest ten Bayern, omg

0

W odroznieniu od Bayernu to Liverpool nie ma drewnianego ataku, wiec powinni cos trafic o ile dojda do finalu.

2

I niektorzy tu chca Thiago w Barcelonie?

15

No ta, a Real to ma juz milion akcji

0

Co ten Szpakowski gada XD Gubi watek co chwile

0

100-150 mln, na pewno nie ponizej 100, rynek jest chory w obecnych czasach

37

I po co te prowokacje? I naucz sie czytac ze zrozumieniem. DZISIAJ, slowo klucz

0

Dzisiaj mi sie marzy wygrana Bayernu z czystym kontem albo bezbramkowy remis.

0

Jesli Egipt cos zdziala na MŚ, a Salah zagra dobre zawody to wg mnie powinien zgarnac ZP. Trzeba w koncu jakiejs zmiany, niech dostanie ja ktos kto sie najbardziej wyroznia w tym roku, ale pewnie skonczy sie jak zawsze

0

Co to jest za Liga Mistrzow w tym sezonie xD

1

Ale glupota. Nie usprawiedliwiajmy tego wstydu i kompromitacji jaka odwalilismy w Rzymie, prosze. My na Camp Nou z nimi mielismy problem i mase szczescia, a w Rzymie srednia Roma zweryfikowala nasza forme w tamtym okresie.

1

To co, miejmy nadzieje, ze final Liverpool vs Bayern xD

3

Dembele mial 2 kontuzje w pierwszym sezonie, w nowym otoczeniu, z nowymi ludzmi, z innym stylem i innej hierarchii. Gdyby sprzedawac zawodnika po 1 sezonie to nawet Neymar by wypadl, bo jego pierwszy sezon tez nie byl najwyzszych lotow. Nie pograzaj sie juz xd A na Antka stac nas tak czy inaczej i mysle, ze znalazloby sie miejsce w skladzie.

3

To co sie dzieje w Neapolu to jest smieszne jak dla mnie xD Wygrali z Juve rzutem na tasme, maja dalej 1 punkt straty, a normalnie jakby wygrali LM. Rozumiem, ze sie ciesza, ale do mistrzostwa jeszcze dluga droga tak na prawde.

0

Zaden problem zeby sie wymienial z Coutinho podczas meczu pozycjami, miedzy innymi na tym polega gra Barcy, bardzo duza wymiennosc pozycji

29

Odszedl Puyol, Xavi, odchodzi Iniesta, nastepny bedzie Messi, Pique i Busquets... Mozemy swiecic triumfy, wygrane klasyki z Realem, ale kazdy z najblizszych sezonow moze byc cholernie smutny i trudny do zaakceptowania przez takie pozegnania.

3

Tylko czekac na jakies full HD i mozna dawac na tapete

0

Gigi to bramkarz, wiec nic dziwnego, ze dalej gra i mimo wszystko nadal jest swietny jak na swoj wiek, nie jego wina, ze zawsze trafia na rozpedzona Barce czy Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?