PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W środę w końcu leci nasz mecz w TVP czy nie? Bo Flashscore pokazuje, że C+ i TVP.
18
@norbi77 nie no tu akurat Rapha za dużo od siebie dodał, ale nie powinno w ogóle być tej sytuacji, bo przed tym był faul na Ferranie, a tam już 100% karny, którego nie sprawdzili haha
1
Jurek jaki smutny, że Barca ma szansę na tryplet XD
1
@norbi77 ja się nie zdziwię jak mi sąsiadka powie żebym był ciszej w nocy xd
2
Ja to już serio wolałem Ramose i Pepe niż tych dwóch troglodytów Rudigera i Viniciusa XD
0
@parpe Raphinha też mógł dwie sety wykorzystać albo umieć podawać do wolnego Yamala.
3
Tu akurat nie było karnego XD Ale w poprzedniej akcji gdzie Rudiger kopnął Ferrana już był
0
Czemu oni kurwa nic nie sprawdzają?
0
Więcej niech z przodu psują. Zamiast 3:0 jest 1:1.
0
Kurwa ten Raphinha, nie mogę no
0
@Kuchar Ci co tak piszą pewnie zaraz bany tam dostaną na 30 lat XD
6
I BIEGNĄ DO SĘDZIEGO XD NIE MOGE
1
@Hosh z taką psychiką to gościa by przerosło wydanie reszty za zakupy
6
Typ go trzyma za szmaty i ściąga na ziemie i ten VAR nic nie sprawdza. A idz pan w chuj z takim meczem
0
@pawlacz6 bo nie nazywa się Lewandowski, niestety
0
Jazda z nimi jak najwyżej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Inclusus coś mi świta, że jak nie zda za 1 razem to robi cały kurs od nowa, ale nie dam sobie ręki uciąć
1
Dla tak wielkiego klubu to i tak nic nie znaczący puchar przecież, ale w przypadku wygranej byłaby feta w Madrycie
0
Nigdy nie grałem w Obliviona, od Skyrima się odbiłem kilka razy. Warte to jest tych pieniędzy, które chcą za odświeżoną wersję czy skipnąć jak Skyrim nie podszedł? xD
Dodam, że kocham Wiedźmina i Kingdom Come jeśli chodzi o gatunek RPG, bo to może być ważna informacja :D
1
@Misiusessi jeśli nie miałeś długów z tym związanych to raczej nie powinni robić problemów. Najlepiej umówić się do doradcy kredytowego i porozmawiać sobie z kimś kto ogarnia te tematy już od strony banku.
0
@Misiusessi @Majkmajki grałem bardzo dużo na każdym popularnym buku w ostatnich latach z innego banku niż brałem kredyt, ale historię przelewów musiałem dostarczyć i żadnego problemu z kredytem. Tyle, że miałem wkład własny + zawsze jak brałem coś droższego jak telefon czy konsola to na raty i robiłem sobie historię kredytową i dowód, że jestem wypłacalny.
0
@marcin62 BF zawsze miał fajną destrukcję otoczenia, ale overall na dłuższą metę straszy syf jak dla mnie jeśli chodzi o nowsze wersje. BF3/4 topka, może BF5 jeszcze, ale to już bardziej ze względu na Ray Tracing i wow graficzny.
0
@Merton może rano Ci się uda
2
Do budy madrycioki, jeszcze obskoczycie wpierdol w PK i koniec sezonu
0
@Xaviball ostatnie lata widzę nikogo nie nauczyły pokory jeśli chodzi o mecze Realu xD Nieważne ile oni mają do odrobienia, w ich meczach, a szczególnie w LM potrafią dziać się takie cuda jakie nam się nie śniły i dopóki mecz się nie skończy to Arsenal NIE JEST w półfinale.
1
@gumaz expiłem w tibii jak dowiedziałem się o katastrofie, potem cały dzień oglądałem z rodzicami TV
0
@KrychaFCB w sumie racja, zapomniałem o tym
0
@Encore szkoda tego Niko, ale sam chciał, pewnie dostał taką ofertę, którą ciężko było odrzucić. Najgorsze, że całkiem prawdopodobne jest, że pójdzie tam też Monesy, a z tymi bolcami tak czy inaczej nic nie wygrają imo, a co to za gra jak w głowie masz, że praktycznie od Ciebie zależy każda runda XD
4
Wzrok Reinildo tęskniący za rozumem w każdej sytuacji kiedy te dzbany faulują xD