0

Jesli im motywacji zabraklo kiedy stracili pierwsza czy druga bramke to gratulacje. W takim razie mogli w ogole na ten mecz nie wychodzic. Druga sprawa, ze ciezko mi uwierzyc, ze bedac w sytuacji kiedy ma sie realna szanse w koncu wygrac LM zabraklo im motywacji w dazeniu do celu. Glupie tlumaczenie trenera i jego wyborow. W bardzo duzej mierze to wina Valverde, ze tak ten mecz wygladal.

0

Szejk pewnie wolalby Neymara wyslac na trybuny niz sprzedac go za jakies smieszne 375M i ryzykowac, ze jeszcze Neymar wysle jego druzyne do domu w LM. Dla mnie pojscie do P$G to troche jak pojscie do niewoli.

0

Zdobywajac LM masz szanse jeszcze na dwa inne puchary, Superpuchar Europy i potem KMŚ, co prawda to drugie to jak Puchar Tymbarka, ale jednak wazne trofeum pokazujace druzyne w zupelnie innym swietle. My musimy wygrac w koncu LM jesli chcemy wrocic na szczyt, wygrywanie rok w rok ligi i pucharu krajowego daje nam tylko dominacje na swoim podworku, a nie w Europie i na swiecie. Mielismy w tym roku ogromna szanse na tryplet, komfort w lidze, moglismy grac sporo meczow pol rezerwowym skladem, a Valverde zajechal caly sklad i bylismy bez sil w najwazniejszej czesci sezonu. Jesli trener wyciagnie wnioski to mozemy powalczyc o wszystko, tym razem z lepszym skutkiem.

1

Tym bardziej, ze jest tylko 2 lata mlodszy od Busiego, wiec kompletna glupota by bylo kupic Kante, a tani to on na pewno nie bedzie. Juz lepiej Oriola Busquetsa wprowadzac, a moze wypali i bedzie godnym nastepca, jest mlody, wiele moglby sie nauczyc przez te 2-3 sezony bedac nawet zmiennikiem swojego "brata".

1

Messi to juz śpo, nie kwalifikowalbym go jako skrzydlowego czy napastnika. Urok grania w Barcelonie jest taki, ze musisz miec swiadomosc, ze tam musza grac najlepsi na kazdej pozycji i musisz z nimi rywalizowac. Lepiej miec 2 bardzo mocnych zawodnikow na skrzydle niz jednego, ktory w kazdej chwili moze wypasc i cala koncepcja sie sypie.

1

Gosciu, ktory byl zwalniany z klubu w naszej Ekstraklasie ma byc DOBRYM selekcjonerem? Oj panie Boniek, zebysmy sie ostro nie przejechali. Mam nadzieje, ze sa jakies argumenty stojace za nowym selekcjonerem i nie jest to posada na zasadzie znajomosci.

0

Nie wiem co gorsze, Jerzy Brzęczek jako selekcjoner czy wlasnie Andre Gomes u nas

0

I bardzo dobrze, ze smieje sie z tego caly swiat :D

Tak odbiegajac od tematu filmiku, mi sie wydaje czy Alba przytyl i to ostro? xD

12

Messiemu umniejszaja, ale jak zapytasz o Tottiego to dla nich Bóg, najbardziej lojalny pilkarz jaki istnial i szacunek za to, ze nie polecial na hajs. To samo pewnie jak zapytasz o Gerrarda.. Niektorzy na prawde sa ograniczeni umyslowo, najlepiej ignorowac takie komentarze i posty

4

Dlatego trzeba trzymac kciuki za Chorwacje w finale, jesli Modrić wygra MŚ to dla mnie przyznanie jemu ZP bedzie obowiazkiem. Bez niego ani Real ani Chorwacja teraz nie grala by takiej pilki, facet jest niesamowity i powinno to byc docenione, kiedy jak nie teraz?

0

Ja bym chcial wygrana Chorwacji i mimo wszystko zlota pilke dla Modricia. Mam nadzieje, ze tak sie stanie.

0

Nie musisz czytac moich komentarzy, zablokuj mnie czy cos i nie placz mi tu xD

0

Chce zobaczyc jak takie Chievo bedzie go kopac po nogach, a on tam bedzie plakal co mecz xd

0

Watch Dogs 2 zdecydowanie, Mafia 3 i FC 5 to typowe gry, ktore nalezy omijac szerokim lukiem, a na pewno za nie nie placic :D

0

Wspolczujesz Realowi? Real moze kupic sobie teraz kogo chce, odeszla najwieksza gwiazda, zawodnik pod ktorego tam bylo wszystko i od ktorego sie wszystko zaczynalo. Bardzo duzo zawodnikow w tym momencie byloby chetne zeby zajac jego miejsce. Tu nie ma co wspolczuc, tu mozna, a nawet trzeba zazdroscic z perspektywy kibica, szczegolnie Barcelony, ktora ma tragiczny zarzad.

1

Ostatnio bylem w Playu i pytalem o internet to gosciu proponowal miesiac za darmo dla przetestowania. Tylko nie pamietam co dokladnie mowil i na jakiej zasadzie to mialoby sie odbywac. Ewentualnie mozesz sobie udostepnic internet z telefonu na laptopa.

2

Przeciez gra reprezentacyjna nie ma nic wspolnego z klubowa, po co zwracac uwage na takie rzeczy? Hiszpanskie zespoly wygrywaja wszystkie trofea ostatnio na szczeblu europejskim i to liga hiszpanska jest najlepsza. Angielska jest najbardziej wyrownana i tyle.

0

Ale ten Alli jest mierny xD

0

Lód

2

Przeciez to logiczne, ze oni tam sa dlatego, ze maja wyswietlenia i duze zasiegi. Przeciez ten Lachu tam to jest kompletne nieporozumienie dla mnie. To juz nie sa ludzie tylko produkty. Tak samo jak Izak, kiedys gamer, komentator esportowy, a teraz? Produkt z ogromem kontraktow i zaproszen tylko dlatego, bo jest medialny. Oni zarabiaja na tym duzo, a ktos inny jeszcze zarabia 3x tyle. I swiat sie kreci ;d

3

A zaraz przyjdzie kolejna kicia w worku, Arthur xD

5

Wlasnie fajny ten Mundial, nie ma murowanego faworyta, wszystko moze sie zdarzyc. Nawet Szwecja moze wygrac caly turniej. Jest ciekawie i tak ma byc do konca :D

0

No nie wiem czy tylko Francja. Chorwacja wyrosla na faworyta od pierwszego dnia fazy grupowej. Dla mnie final Francja-Chorwacja bardzo mozliwy i na taki licze. Oczywiscie z pozytywnym rezultatem dla Chorwatow. Sa swietni na tym turnieju, graja rowno, solidnie, bardzo dobrze od poczatku. Zasluguja na ten tytul.

14

Czasem sie zastanawiam jak mozna takie informacje publikowac przez "przypadek" XD

1

Ja juz zapomnialem w ogole, ze cos takiego mialo wejsc

6

Mina, przez Ciebie do roboty sie nie wyspie..xD

5

Przeciez LM to europejskie rozgrywki, wygrali je 3x pod rzad, wiec dominuja w europejskim futbolu ;d Rozumiem, ze boli i to mocno niektorych, ale taka kolej rzeczy.

2

Niby na jakiej podstawie? U nas by gral na 100%, a tam maja kim grac w srodku pola. Bylby to bardzo idiotyczny ruch z jego strony.

1

Breaking Bad

2

Zalezy ile w siebie wlejesz, nie zawsze wszystko po alko fajnie wchodzi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?