PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Gdyby Chelsea miała takiego Kane'a to byłaby ekipa kompletna. Werner mógł zabić ten mecz w pierwszej połowie, ale cóż, nie zdziwiło mnie to, że nic nie trafił XD
0
@Criss18Barca Budowanie drużyny na 32 letnim piłkarzu w pomocy też nie jest zbyt mądre. Nawet obecnie budowanie drużyny pod Messiego jest głupie, bo oprócz jakości Leo ma też swój wiek. No zlitujcie się, tu trzeba coś działać, a nie wierzyć, że tacy piłkarze wrócą do swojego prime i każdy mecz zagrają na poziomie sprzed kilku lat.
1
@Kozinho. Tuchel ograł City 3x w krótkim czasie. Dostosował się po prostu do tego jak gra drużyna Guardioli. Nie ma w tym żadnego przypadku. To Guardiola nie wyciągnął wniosków, znowu przekombinował ze składem. Gdyby Werner umiał trafić w piłkę to mecz byłby zamknięty już w pierwszej połowie. Szanuje Tuchela za tą cierpliwość do Niemca, który kompletnie sobie nie radzi psychicznie na tym poziomie. Mając taką kulę u nogi w drużynie i wygrać LM? Top.
1
@amanter tak jak reszta drużyny. Takie umniejszanie trochę. Tam każdy miał ogromny wkład w sukces tak jak obecnie w Chelsea. Ciężko wymienić słabsze ogniwo oprócz Wernera
0
@Ojciec5tkidzieci Kante poraz kolejny dla mnie.
1
Co oni z tym Messim? Tak jakby Leo sam te LM wygrywał w Barcelonie, a Guardiola mu asystował przy golach
3
Tuchel wygrał podwójnie. A City zagrało tragiczny mecz od bramki Chelsea, a Chelsea świetny w obronie. Niestety tego się obawiałem, że praktycznie zamurują się i wyczekaja. Kolejny angielski finał okazał się nudny przez większość czasu.
Na uznanie zasługuje Lahoz. Świetny mecz w jego wykonaniu, jak nie on. Żadnych kontrowersji, w końcu można rozmawiać tylko o piłce.
0
@ptrx porównanie jakiejkolwiek drużyny do tamtej Barcy jest bez sensu
0
@Foro może to i lepiej bo jak już dojdzie do słowa to mówi jakby po wojaku był.
0
@Joe_Barbaro ciężko, Chelsea świetna w obronie
10
Na Kante brakuje słów jest tak femomenalny
0
@izabella z sentymentu chce żeby Pep wygrał LM. Tak to mi w sumie obojętne, byle dobry mecz obejrzeć
2
Pep dawaj napastnika, bo lipa jest z przodu
2
@Barwindg bez kitu, ciężko się tego słucha.
3
Werner psychicznie nie nadaje sie do gry na takim poziomie. Tak trzymaj Timo, Vamos Pep
0
@barcowy1899 jak dasz dostęp kierowniku złoty
3
Foden by ogarnął
0
Serio nawet tutaj...
1
Mam nadzieję, że przynajmniej mecz będzie ciekawy, bo o komentarzu nie wspomnę. Czemu Szpakowski komentuje takie mecze? Legendą w swoim fachu jest, owszem, ale jego czas przeminął. Taki Borek na finał LM byłby idealny wg mnie.
3
@DonMatteo901 On dostał w bark i po chwili zakumał żeby przyaktorzyć przy kilkudziesięciu kamerach na stadionie?XD
1
Szykuje się fajna końcówka roku dla graczy. Znowu można powiedzieć. 2020 przyniósł nam Valhalle i Cyberpunka, 2021 da nam Far Cry 6 i Dying Light 2. Oby tym razem ta polska produkcja była w 100% dopracowana :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@IronSanHybrid No ale za 4 dni już można normalnie w środku. Wiele się kurła zmieni przez te dni XDD Debilizm w czystej postaci
1
@FafitFCB Pyszotka ;_;
1
@Mns21 Z zoo uciekła
2
@Azi Ale obecnie trzeba ściągać solidnych graczy za małe pieniądze. Nikt do Barcelony z wyższego szczebla nie przyjdzie, bo raz, że Barcy na to nie stać, a dwa, że taki Mbappe czy Hochland mają ciekawsze projekty sportowe do wyboru.
3
@Encore Utrzymywać go przy życiu w kompletnej izolacji, dawać jeść tylko tyle ile musi żeby przeżyć, ale żeby jednocześnie czuł się głodny i odwodniony. I oczywiście na to jedzenie sam musi zapracować, a nie z podatków obywateli. Gnoić takich śmieci się powinno jak najbardziej. Przede wszystkim nie dać umrzeć i popełnić samobójstwa.
0
Chelsea to ma pecha XDXD W ostatnim meczu chyba też 2 gole anulowane przez VAR
0
Chelsea robi nauraaa
0
Oj ale Chelsea sobie komplikuje sytuacje