0

AS Roma 5-0 proszę bardzo

0

Boże ile strat i niecelnych podań ja pierdziele

5

kosz na głowe hahah

1

Wystarczy brak Iniesty i nasza gra jest 100 razy gorsza. jeden zawodnik a tak potrafi naszą drużynę rozbujać,że głowa mała

0

Whate?

1

akurat piątki to on nie przybił

0

"lepiej mądrze stać niż głupio biegać"

5

Roberto bardziej przeszkadza na boisku niż pomaga

0

Słaba pierwsza połowa

1

Ney to już taka gwiazda,że go dotknąć nie można?

0

Neymar jaki agresor

1

Strasznie się meczą z Apoelem myślałem,że po bramce będzie sztorm na bramke

1

Xavi tyle niecelnych podań

0

dajcie jakis normalny steam bo mnie chuj zaraz strzeli

0

teraz sie zacznie strzelanina

0

Brawo Piket

2

zawsze jak gra Barca i leci Hymn mam ciary

2

Hymn LM nigdy mi się nie znudzi. Arcydzieło

9

Anubis93-Aut

0

Macie jakąś dobra stronkę co nie tnie na mecz Barcy?

0

A faktycznie nie zwróciłem uwagi. Dzięki

0

mecz jest na Canal+ Family 2?

0

Brawo za Bartre i Xaviego!

3

Może tak poniżej karku?

1

Panowie wygrajcie wysoko dla Tito!

0

Brawo POLSKA!! Jesteście świetni jutro 3-0 Rosja z Brazylią i wchodzimy do półfinałów!!

1

1000 bramek dobry jest...

0

Ale ten sędzia z meczu Polska-Brazylia ma wielkie gały :D

0

Polska dawać co się dzieje

0

nie chce mi sie nawet właczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?