Patrykesko
Dołączył/a: wrzesień 2013
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bo chciały dać fory słabszej drużynie ;)
1
I Grzmotek znów na paluszkach stoi..
0
Może nie na 6, ale na 7 lecę ;)
1
Ja bardzo nie lubię RMF Maxxxx. To jest radio reklamowe, z rozmowami prezenterów, a w przerwie pięciominutowej na reklamy- leci muzyka. Non stop ta sama... Dlatego też puszczam z transmiterka ;)
8
Niby Douglas, niby Rakitić... :D
1
A skąd wiesz? Cały świat pisze do piłkarzy, osoby zajmujące się ich wizerunkiem wysyłają wcześniej przygotowane, czy nawet skserowane podpisy. Jeden z użytkowników, niestety już nie pamiętam który, pisał do wielu piłkarzy i chwalił się od kogo ma podpisy ;)
0
Działa, oglądam właśnie Atleti ;)
1
Spróbuj napisać do http://www.fcbarca.com/user/robertinho
2
Dobrze, że Roberto nie ma takiej fryzury, bo jakby się pomylił i dał jego na bramkę? W sumie i tak Sergi dałby radę :D
2
Zapisałem już do zakładek, wieczorkiem będę się bawić kamerkami, dzięki! ;)
4
Mieszkałbym tam... :D
3
Przecież na dnie Rowu Mariańskiego jest Atlantyda, a Ty mówisz, że niewiadomo... :D
1
Co do niesfornych sąsiadów.. Mieszka pode mną rodzina emerytów. Przysłowiowa babka i dziadek. Słychać, jak babka krzyczy na faceta, żeby się za robotę wziął, bo tylko siedzi przed telewizorem i nic nie robi. Ferdek kiepski się przypomina od razu.
Ta sama babka, chyba na złość mężowi, co któryś dzień, włącza pralkę po 5 rano.. Mi to w sumie aż tak nie przeszkadza, bo o 5 wstaję, ale co mają powiedzieć sąsiedzi mieszkający pod nimi? Komedia, można się pośmiać czasem :D
2
Nie, po prostu parę metrów wcześniej zawodnik Wilków dotknął go przypadkiem w plecy i Ronaldo cały czas o tym myślał, rozkojarzył się i hycnął na tyłek..
1
Bo UEFA stwierdziła, że mają bodajże takie same spodenki i mogą się mylić. Coś podobnego było..
2
O tym samym sobie myślałem przeglądając komentarze wyżej. Układałem sobie już w głowie treść wypowiedzi i trafiłem na Twoją :D
0
Zza długo trzyma kółko, bodajże... :D
1
Oblak najwięcej, drażnił mnie niemiłosiernie. Dobrze, że pamiętał żeby wstać z piłki albo wykopać.
1
Oblak jak uwali się na piłce, to go dźwigiem trzeba podnosić.
1
Mathieu nie gra, pewnie był na papierosku z jakimś redaktorem.. :D
1
Obowiązkowo urodź dwójkę dzieciaczków, na drugie dostaniesz 500+ :D
1
Ubiegłoroczna, ta pomarańczowa, istne cuda dla mnie ;)
2
Życzę chłopakowi jak najlepiej, fajnie byłoby mieć "swojego" w barwach blaugrana ;)
13
Śmierć Cruyffa w jakiś sposób na pewno mnie dotknęła, ale nie w taki żeby mi się zaszkliły oczy. Oczywiście wiedziałem, że był to wielki piłkarz, trener, wizjoner i ówczesna Barca nie byłaby tutaj, gdzie jest teraz. Wychodziłem z przekonania, że zmarło się facetowi, niestety trudno, wieczny odpoczynek..
Ale po obejrzeniu tego filmu od Dominika z Futbolove oczy się zaszkliły.
Jeżeli widzieliście, to przepraszam za spam ;))
5
Oglądałem, na zielone trzeba zasłużyć jakimś zabawnym, czy merytorycznym komentarzem ;)
1
Tragedia dla bliskich, szkoda chłopaków..
1
Siadła idealnie
0
Pewnie gniazdo ładowania do wymiany, ale "szpecem" :D nie jestem
1
Barcelona potencjalnie interesuje się Laporte i Marquinhosem, kogo z nich byście woleli i dlaczego?
3
http://m.se.pl/wiadomosci/polska/czy-messi-pomoze-lence-widziec_797704.html
Przed chwilą widziałem w tvn24 program, czy jakiś skrót wiadomości właśnie o tej sprawie. Podobno brakuje już "tylko" 80.000zł na wylot małej do USA. Naprawdę byłoby miło, gdyby Barca pomogła dzieciaczkowi ;)