5

Bo chciały dać fory słabszej drużynie ;)

1

I Grzmotek znów na paluszkach stoi..

0

Może nie na 6, ale na 7 lecę ;)

1

Ja bardzo nie lubię RMF Maxxxx. To jest radio reklamowe, z rozmowami prezenterów, a w przerwie pięciominutowej na reklamy- leci muzyka. Non stop ta sama... Dlatego też puszczam z transmiterka ;)

8

Niby Douglas, niby Rakitić... :D

1

A skąd wiesz? Cały świat pisze do piłkarzy, osoby zajmujące się ich wizerunkiem wysyłają wcześniej przygotowane, czy nawet skserowane podpisy. Jeden z użytkowników, niestety już nie pamiętam który, pisał do wielu piłkarzy i chwalił się od kogo ma podpisy ;)

0

Działa, oglądam właśnie Atleti ;)

1

2

Dobrze, że Roberto nie ma takiej fryzury, bo jakby się pomylił i dał jego na bramkę? W sumie i tak Sergi dałby radę :D

2

Zapisałem już do zakładek, wieczorkiem będę się bawić kamerkami, dzięki! ;)

4

Mieszkałbym tam... :D

3

Przecież na dnie Rowu Mariańskiego jest Atlantyda, a Ty mówisz, że niewiadomo... :D

1

Co do niesfornych sąsiadów.. Mieszka pode mną rodzina emerytów. Przysłowiowa babka i dziadek. Słychać, jak babka krzyczy na faceta, żeby się za robotę wziął, bo tylko siedzi przed telewizorem i nic nie robi. Ferdek kiepski się przypomina od razu.
Ta sama babka, chyba na złość mężowi, co któryś dzień, włącza pralkę po 5 rano.. Mi to w sumie aż tak nie przeszkadza, bo o 5 wstaję, ale co mają powiedzieć sąsiedzi mieszkający pod nimi? Komedia, można się pośmiać czasem :D

2

Nie, po prostu parę metrów wcześniej zawodnik Wilków dotknął go przypadkiem w plecy i Ronaldo cały czas o tym myślał, rozkojarzył się i hycnął na tyłek..

1

Bo UEFA stwierdziła, że mają bodajże takie same spodenki i mogą się mylić. Coś podobnego było..

2

O tym samym sobie myślałem przeglądając komentarze wyżej. Układałem sobie już w głowie treść wypowiedzi i trafiłem na Twoją :D

0

Zza długo trzyma kółko, bodajże... :D

1

Oblak najwięcej, drażnił mnie niemiłosiernie. Dobrze, że pamiętał żeby wstać z piłki albo wykopać.

1

Oblak jak uwali się na piłce, to go dźwigiem trzeba podnosić.

1

Mathieu nie gra, pewnie był na papierosku z jakimś redaktorem.. :D

1

Obowiązkowo urodź dwójkę dzieciaczków, na drugie dostaniesz 500+ :D

1

Ubiegłoroczna, ta pomarańczowa, istne cuda dla mnie ;)

2

Życzę chłopakowi jak najlepiej, fajnie byłoby mieć "swojego" w barwach blaugrana ;)

13


Śmierć Cruyffa w jakiś sposób na pewno mnie dotknęła, ale nie w taki żeby mi się zaszkliły oczy. Oczywiście wiedziałem, że był to wielki piłkarz, trener, wizjoner i ówczesna Barca nie byłaby tutaj, gdzie jest teraz. Wychodziłem z przekonania, że zmarło się facetowi, niestety trudno, wieczny odpoczynek..
Ale po obejrzeniu tego filmu od Dominika z Futbolove oczy się zaszkliły.
Jeżeli widzieliście, to przepraszam za spam ;))

5

Oglądałem, na zielone trzeba zasłużyć jakimś zabawnym, czy merytorycznym komentarzem ;)

1

Tragedia dla bliskich, szkoda chłopaków..

1

Siadła idealnie

0

Pewnie gniazdo ładowania do wymiany, ale "szpecem" :D nie jestem

1

Barcelona potencjalnie interesuje się Laporte i Marquinhosem, kogo z nich byście woleli i dlaczego?

3

http://m.se.pl/wiadomosci/polska/czy-messi-pomoze-lence-widziec_797704.html
Przed chwilą widziałem w tvn24 program, czy jakiś skrót wiadomości właśnie o tej sprawie. Podobno brakuje już "tylko" 80.000zł na wylot małej do USA. Naprawdę byłoby miło, gdyby Barca pomogła dzieciaczkowi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?