1

@norbi77 nie żebym bronił pisu, ale tam nie jest napisane "Wesprzyj zbiórkę Cancer Fighters" i kod prowadzący do zbiórki na pis, tylko "Wesprzyj nas" i kod prowadzący do zbiórki na pis.

2

@jacobFCB A Rafa Alcantara zakończył karierę rok temu

1

A ja se jem kotleta mielonego, a Wy se nie jecie.

1

Bellingham i Vinicjusz to pewniaki

26

Kane zmarnował sobie 13 lat kariery w Tottenhamie

0

PSG też dobre. Strzel 5 goli i miej jedną bramkę zaliczki przed rewanżem na wyjeździe xd

0

@Majdi no był, za 70mln lub więcej

0

Wiecie, jak to będzie chodziło, jak w sezonie 27/28 Enrique będzie miał na dziewiątce Kane'a w Barcelonie?

1

Szczerze to w szoku jestem, że w PSG broni jakiś Safonov z jakimś Chevalierem

0

I właśnie tyle goli przyjęliśmy od Bayernu ile padło w dzisiejszym meczu.

1

@blakkudium i git, lubię ten kolorek

4

Śmieszniej będzie, jak Dembele obroni też ZP, bo mu mundial wyjdzie xD

5

PSG obroni LM, pora zamykać futbol

0

@Filipem no ta, niech Khelafi wygrywa kolejne LM i zbliża się do Barcy

3

Finał Bayern - Arsenal byłby chyba najbardziej znośnym od dawna. I dlatego pewnie będzie PSG - Atletico

3

@Pedri16Future zupełnym przypadkiem karani będą tylko biali zawodnicy w starciach z czarnymi

0

hahahahahahahahahahahaha

2

Jednak robi się trochę przykro, że odpadliśmy z drabinki, w której do finału dojdzie albo Arsenal z łatką wiecznych przegrywów, albo Atletico z jednym trofeum w 10 lat

0

@Chimera ale chodzi mi o plotki, że LaLiga ma być tylko w Canal+

0

Gdyby mieć LaLigę i LM w jednym miejscu, to chyba nawet bym przebolał tego Orłowskiego

4

Robercik pójdzie do Juventusu po to, żeby odebrać Bońkowi wszystko

0

@Chimera nie no, od razu bym szedł, bo prędzej bym to zgubił :D

1

Powiedzcie mi państwo, jak to jest z tym obsranym systemem kaucyjnym. Powiedzmy, że Biedra ma automat. Wrzucę tam butelki i otrzymuję jakiś papierek, tak? Mogę go normalnie bez kombinowania wymienić potem na gotówkę?

3

@agaFCB no i to :D

0

@Encore ale banda uja

2

@Giwera Dracz i ona to cisi bohaterowie tego serialu. I jeszcze mi się podobało, że często występowali aktorzy Pierwszej Miłości :D @agaFCB

2

@Popitek12 pokazują obje strony Hogana

1

@Szklaner kiedyś bodajże było 40 ileś. Ewolucja.

0

@Chada mi się podoba rasizm oraz uniwersum Greedy'ego i Muzammila

0

@Ilka ja mam tak z reelsami na instagramie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?