0

Krolewski94, aerodynamika, opływowy kształt głowy w tym pomaga ;D

Nie no, chciałbym, żeby po którejś nocy za chwilę powiedział to samo, byłbym bardzo szczęśliwy tak jak z przedłużenia kontraktu Villi.

0

Mam jedno pytanie, wie ktoś może, gdzie przebywa Karel Poborsky? Jest gdzieś trenerem, działaczem?

0

No, szkoda mi Benzemy, jego oraz Higuaina, Ramosa i Ikera jako jedynych lubię z Realu i szkoda,, że gość jest wygwizdywany dlatego, że mu nie idzie strzelanie, jakoś Lewandowski co by nie zrobił to i tak zostawał zawodikiem meczu zawsze...

0

Co masz buraku do czarnych? Do Abidala, Songa, Alvesa też coś masz? Czy nie, bo gra w drużynie, której kibicujesz?

0

i Manita ;)

0

Ale kontra, ja pierdziele :D Boruc!

0

Boruc co ma piłkę przy nodze to dostaje brawa.

0

Dla tych co pytają o wyniki itp. Polecam stronę livescore, tam macie wszystkie wyniki live meczów wszystkiech praktycznie rozgrywek. I nie trzeba spamówać na forum ;)

0

Lewandowski zawodnikiem meczu według widzów TVP, haha, śmiech na sali. Za co, za dwa karne? Łaski nie zrobił, że strzelił, a z akcji to kompletne 0, nawet nie umie pocelować konkretnie w piłkę.

0

Fernando Torres, poproś, to może coś dostaniesz. Takie trudne jest poszukaie dobrej relacji, kiedy masz do dyspozycji cały internet?

0

okter22 - Alexis 'raz na jakis czas coś strzeli' Sanchez. Ja tam nic oczywiście do niego nie mam, tylko żarty ;)

0

Widzieliście gwiazdę Lewego? Baran w Dortmundzie dawno by strzelił, a te karne to on może sobie wsadzić...

0

Jest 0-1, ale mój błąd, coś mi się pomyliło, że jest 1-1.

0

1-0? Co Ty ćpiesz RoXik? :D

0

Espana!!!

0

Gościu z SM zwija się z bólu, a Ci grają dalej jakby liczyła się każda minuta i był to mecz o finał...

0

Wie ktoś, czy Aellay zosał powołany do Holandii? Czy nadal leczy kontuzję?

0

mikiFCB, raczej fryzjer ;)

0

lunek97, o co Ci niby chodzi?

0

Ładna akcja i 4:0, marzenie, żeby tak było z Ukrainą lub chociaż Czarnogórą.

0

A dla Włoch nikt inny jak Super Mario.

0

Tymczasem bramki dla Niemiec - Gundogan, Goetze, Reus.

0

Ja jeśli oglądam Argentynę to oprócz Messiego, także ze względu na Maschaerano i Aguero.

0

Luki, pisałem, strzelił Banega.

0

Z karnego strzelił, ale przed chwilą biegł z piłką jakieś 20metrów z powodzeniem i na piątym metrze nie wiadomo, czy strzelił, czy podał, to cały Lewy...

0

dla nas

0

i karniak ;p

0

Jakby co, to bramę zdobył Ever Banega.

0

piachuFCB, zgadzam się, ale zeby było 3,4,5,6,7:0 musi być najpierw 2:0 ;)

0

Piszczu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?