Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh ale trzeba przyznać że coś drgnęło w polskiej lidze zwanej ekstraklasą. 4 bańki Ojro to są spore pieniążki jak na Europę środkowo wschodnią.
2
HERE WE GO – Sam Greenwood przenosi się z Leeds United do Pogoni Szczecin za 4 mln €!
23-letni ofensywny pomocnik Leeds United jest już na testach medycznych i wkrótce podpisze kontrakt z Pogonią Szczecin. Anglik zwiąże się z klubem 3-letnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok i będzie to najwyższy kontrakt w historii
Profil zawodnika (sezon 2024/25)
Klub: Preston North End [wypożyczenie]
Pozycja: Napastnik / Ofensywny pomocnik
Wiek: 23 lata
Wartość rynkowa: 4,5 mln €
Występy: 45
Gole: 7
Asysty: 3
Fabrizio Romano – Szymon Janczyk [Weszło]
0
@Azazel_Pazuzu tak spokojne że aż jednego z najlepszych pomocników ostatnich lat oddadzą za frytki.
4
@Rastafarnianin Panie w tym roku lipiec pachniał październikiem.
6
Tzrba przyznać że ogląda się Wisłę bardzo dobrze. 12 bramek i żadnej straconej w tym tygodniu.
3
@blakkudium w takim razie jestem spokojny xD
0
@Joint21 podlali celowo :)
0
@osa91 ale i tak był ojcem trzeciej bramki dla nas ;)
0
@osa91 mam nieodparte wrażenie że wszyscy co tak mówią kompletnie nie rozumieją piłki nożnej, a już na pewno nie rozumieją ze skrzydłowy tak już ma, musi szarpać i zawsze będzie tracił cześć piłek. Zobacz jego staty na Majorce.
0
@Joint21 miałeś wyjaśnienie na początku meczu.
4
Nie da się czytać niektórych niedowiarków:
"Trochę zabraknie"
"Będzie remis"
"Yamal do zmiany"
Ludzie małej wiary, ta Barcelona już nie raz pokazywała że odrobić straty to jak splunąć, a ta maszyna będzie tylko lepsza.
1
I cyk niedowiarki ! Wstydźcie się!
0
@Xxxbarca4ever xD xD xD
1
@HypeR gdzie autobusów sześć tam nie ma co jeść
0
Ten słowacki bobek umie w piłkę nożną
0
@FcPortoFan1999 w sumie głupi ruch, lepiej grają niż wyniki na to wskazują
1
@Eto'o9 R10 że mało?
0
Jagiello schodzi z boiska tak jakby to Lech prowadził...
0
@tbas to po co się zgadzał? Dzieckiem jest żeby myśleć, że na ładne oczy można mieć pierwszy skład? Formy i zdrowia zero, a oczekiwania jakby mu się wszystko należało. Słabe to.
1
@JanZagloba no na tym polega mecz Janek, raz ktoś zagra lepiej, a raz gorzej. Idź na jakość a nie ilość komentarzy.
0
@Chucky szukaj diselka 3.0 v6 240 koników xD
3
Tak gra mistrz 13-stej ligi w Europie (aktualnie)
2
@macio_944 istnieje taka możliwość
4
Teraz już wiem czemu Czesi nie zgodzili się na zapis wykupu tego Oumy. Bardzo fajny młody grajek.
1
@Ryoumen no racja nie zagra, co nie zmienia faktu, że Crvena jest za mocna.
7
@Popitek12 gdzie się podziały pieniądze z komuni
0
@Matt_i1992 raczej Serbowie to przeszkoda nie do przejścia chociaż będę trzymał kciuki za każdy polski zespół
5
Można powiedzieć że mamy minimum 1 zespół na jesień w europejskich pucharach
2
Wydaje się że w przypadku Pogoni to chyba pierwsze oznaki zmęczenia sezonem xD
4
To o jakieś 320 mln Euro za dużo