Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Zieliński już kontuzje wyleczył ? Miał na 2-3 pierwsze kolejki jeszcze nie być
0
Bo kolega na siłę pisze, że Ronaldo przyszedł to porazka z Chievo od 2010 pierwsza xd
To tak jakby powiedzieć, że WHU przegrało 2 mecze na 2 bo Fabiański tam jest xd
Jakby ktoś inny przyszedłdo Juve to by tak nie napisał :P Dla mnie Messi jest lepszy, ale za to co CR7 zrobił (pomimo tego nurkowania itp) to szanuje :P
0
Ney w Barcy w cieniu Messiego, teraz może być w cieniu Mbappe xd Chłopak popadnie w kompleksy xd
1
Tylko dlatego, że Ronaldo w składzie xd Bo jego jest 11 a ci pozostali za linia biegają :P
1
Ja bym wolał w tym sezonie najlepiej do niego oddać jeszcze 2 :P A szczególnie ten z WandaMetropolitano ( finał LM 2019) :P
0
Jakieś 2-3 worki takie 120 l xd Pierwszy raz za jego życia bo maj 2017 mój owczarek :)
0
Co on tam miał w 1 kolejce za jakiś bonus ? Jak patrzyłem po składach. Teraz też ma ?
0
Na flashscore niby dziś Barca i w C+ i w Eleven - ciekawe jak to wyjdzie
1
Cieszmy się, że Strejlał komentuje tylko Puchar Niemiec .... 20 min z hakiem oglądam i aż zatęskniłem za Szpakowskim xd
0
Zaczyna się "sędziowanie" xd
1
http://satkurier.pl/news/172458/pilkarski-sezon-201819-w-sportowych-kanalach.html
Tak ku potwierdzeniu
2
Mieli do końca 17/18 a teraz nie wiem, może jeszcze przetargu nie było
1
Ten komentarz tak bardzo mi się kojarzy z PK, ale przeciez nie tak dawno LaLiga była w C+ i ich właśnie w miare lubiłem co Betis komentują xd
0
Ktoś jeszcze C+ ? :P
0
Eleven też mam, ale na horizonie a tam faktury i inne dane konta UPC, więc nie podaje :(
1
ALe jak coś mogę komuś C+ podać i tak xd
0
Ja eleven mam swoje z horizona, ale napisz pw dam ci C+ :P
0
Lech po tych ostatnich transferach to nie wiem czy Legii nie przegonił juz z hajsem xd
2
Przeżywacie jak mrówki okres to co pokazały polskie ekipy w LE i LM xd
Przecież one grały piach już rok dwa 3 lata temu xd Sukcesy jakiekolwiek w trakcie tego okresu to przypadek :)
Nie wiem jak można to oglądac wgl w tygodniu, czy nawet na stadionie xd
A juz tym bardziej to przeżywać. Wiem, że to nasza rodzima liga itd, ale tutaj problem jest tak głęboki, że szkoda zachodu xd
0
Myślę, że minimum 10 będziemy za niego mieli
1
Tym bardziej, że go cholo zmienił xd
1
1/2 w C+ 1/2 w eleven
SERIE a i bundesliga w 11
A PL tradycyjnie C+
0
Czemu ma nie komentować ? Bo jest kibicem realu ? Poza tym to sensowny koleś jest bardzo
0
Ale on się nie kryje z sympatią do Realu
1
Ale on nie obiecuje LM tylko obiecuje że w LM bd grali 2x to co w lidze (tak rozumiem to jego "wszystko") :)
0
Tylko na stream'ach, szczególnie tych najlepszych, dochodzi też kwestia opóźnienia, ktróego w serialu jak wiadomo nie będzie :P
0
Tak, oczywiście :) Ale za Netflixa, Canal +, Eleven, PS Premium, NC+ i inne to na nic innego by człowiek nie zarabiał tylko na oglądanie tv czy serialu, na to by szła duża kasa. A na fili masz w dosyć dobrej jakości seriale, czego nie można powiedzieć o stream'ach, które często, gęsto przy ważniejszych meczach maja obciążeń duzo :P
0
Nie opłaca się kupować netfilxa :P Wszystko masz w 720p tego samego dnia jeszcze na fili - lepiej w jakiś pakiecik sportowy zainwestować (tak wiem, że pytałeś czy 1 za free, ale mogą Cię seriale wciągnąć, bo robią berdzo dobre ) :P
0
Przejście Ronaldo do Juve, Aliss]on najdroższym bramkarzem na chwile, potem Kepa. Wielkie zakupy tym razem Liverpoolu. Thibout w Realu, kto wie czy nie Hazard (choć małe szanse). Powrót syna marnotrawnego do Juve na obronę xd
Pogba na celowniku Barcelony, a wcześniej Rabiot.
Teraz też ciekawie, choć sprawa z Pogba mega irytująca, bo miliom komentów :)
I też się bd fajnie do tego wracać :)
0
Jakie sex tape ? .....