O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik NeymarJr.
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od 5 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4470
  • Liczba komentarzy 42
  • Polecenia 21

Komentarze

0

Przeciez on teraz nie wymusza zeszlym sezonie , ale w zeszlym sezonie wymusza.po patrz sobie na CR7 w tym sezonie co chwile nurkuje

0

3 bramki roznicy miedzy leo a ronaldem ,widac ze leo wraca do swojej formy z sezonu 2011/2012

0

czyzby pedro jako prawy obronca?

0

Moze też tak być ze alba, na prawej a, mathieu na lewej

0

Tylko ze suarez wogule nie gral a alexis co mecz gra

Zobacz wszystkie

6

Bawi mnie yo ze taki david luiz kosztuje 50milionow a Cesc 33miliony brawa dla zaradu

5

Jezeli w srode beda grali swoja pilke czyli tiki take to wygraja

2

2

Szczerze to by mogliby kupic Mandzukicia i tak w Bayernie go nie chca a u nas by sie przydal w ataku jak i obronie

1

ale ty jebiety przeciez Neymar nie i takze Suarez a messi itp. Dopiero co wrocili z wakacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?