Dojrzale z twojej strony by bylo poprostu to ze sprawdzilbys czy moja teoria sie zgadza..Jezeli zyjesz w normalnej szczesliwej rodzinie to chyba szczera rozmowa nie jest niczym zlym.
Słyszeliście że Isco nazwał psa Messi?
''Nazwałem mojego psa Messi, bo Messi jest najlepszy na świecie, tak jak mój pies - tłumaczy 21-letni gwiazdor.''
Niedlugo jak Thiago Silva nazwie swojego krolika Casillas to nie bedzie mogl dolaczyc do Barcy bo to nie pasuje...Valdes pobije go na starcie prawda?
Komentarze
0
a drewno callejon idzie z Realu za 10 milionow
0
NeymarGod12, 0 sekund temu:
Czytajac twoja wypowiedz mozna stwierdzic ze pierwsze zdanie jest kluczem do calosci.Lepiej dla ciebie gdybys rzeczywiscie sie nei wypowiadal.
0
Czytajac twoja wypowiedz mozna stwierdzic ze pierwsze zdanie jest kluczem do calosci.Lepiej dla ciebie gdybys rzeczywiscie sie nei wypowiadal.
0
Dojrzale z twojej strony by bylo poprostu to ze sprawdzilbys czy moja teoria sie zgadza..Jezeli zyjesz w normalnej szczesliwej rodzinie to chyba szczera rozmowa nie jest niczym zlym.
0
0
Alexis nawet jakby byl sam na boisku to by nie trafil w te pusta bramke..
0
Jak jestes kibiem Manchesteru to lepiej wyjdz..nie potrzebne nam kolejne sezonowe dziecko bo po twoich wpisach nikim innym nie jestes....
0
MESSIah16, 1 godzinę temu:
Słyszeliście że Isco nazwał psa Messi?
''Nazwałem mojego psa Messi, bo Messi jest najlepszy na świecie, tak jak mój pies - tłumaczy 21-letni gwiazdor.''
Niedlugo jak Thiago Silva nazwie swojego krolika Casillas to nie bedzie mogl dolaczyc do Barcy bo to nie pasuje...Valdes pobije go na starcie prawda?
0
Jeszcze pike powinien zdjac,wtedy obrona bylaby szczelna.
0
A Alba to moze lepiej gra?..jzu nie wspomne o kalece Pique...