31 maja 2015, 19:03
0
No to może powinien zejść z boiska żeby nie przypadkiem nie zdenerwować rywali -,-
10 maja 2015, 19:59
To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D
28 marca 2015, 11:52
Marca... i dalej nie trzeba czytać xD
8 marca 2015, 15:35
1
Właściwy zespół na właściwym miejscu :D
7 marca 2015, 18:50
Na pewno będzie próbował ^^
11 lutego 2015, 22:27
4
I już Neymara na ławkę chcą niektórzy posadzić bo karnego nie strzelił -,- Bo przecież on nie może mieć gorszego dnia xD
10 lutego 2015, 14:34
Na ławkę i może do tego na mecz z Villarealem ? No to naprawdę byłoby ''mądre'' posunięcie. Neymar nie jest na boisku za kare żeby nie mógł cieszyć się grą xD
21 lutego 2015, 18:25
No nie oszukujmy się, każdemu by nerwy puściły ^^ odpocznie sobie i będzie dobrze ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No to może powinien zejść z boiska żeby nie przypadkiem nie zdenerwować rywali -,-
0
To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D
0
Marca... i dalej nie trzeba czytać xD
1
Właściwy zespół na właściwym miejscu :D
0
Na pewno będzie próbował ^^
4
I już Neymara na ławkę chcą niektórzy posadzić bo karnego nie strzelił -,- Bo przecież on nie może mieć gorszego dnia xD
1
Na ławkę i może do tego na mecz z Villarealem ? No to naprawdę byłoby ''mądre'' posunięcie. Neymar nie jest na boisku za kare żeby nie mógł cieszyć się grą xD
1
Właściwy zespół na właściwym miejscu :D
1
No nie oszukujmy się, każdemu by nerwy puściły ^^ odpocznie sobie i będzie dobrze ;)
0
To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D