O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4153
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 7

Komentarze

0

No to może powinien zejść z boiska żeby nie przypadkiem nie zdenerwować rywali -,-

0

To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D

0

Marca... i dalej nie trzeba czytać xD

1

Właściwy zespół na właściwym miejscu :D

0

Na pewno będzie próbował ^^

Zobacz wszystkie

4

I już Neymara na ławkę chcą niektórzy posadzić bo karnego nie strzelił -,- Bo przecież on nie może mieć gorszego dnia xD

1

Na ławkę i może do tego na mecz z Villarealem ? No to naprawdę byłoby ''mądre'' posunięcie. Neymar nie jest na boisku za kare żeby nie mógł cieszyć się grą xD

1

Właściwy zespół na właściwym miejscu :D

1

No nie oszukujmy się, każdemu by nerwy puściły ^^ odpocznie sobie i będzie dobrze ;)

0

To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?