Powiedz mi jak Messi ma błyszczeć skoro pozostali grają taką bryndzę?Jak Leo sam nie wypracuje sobie sytuacji to nikt mu jej nie wypracuje.On sam musi się wracać do pomocy,kiwać,dawać otwierające podania.Zauważ,że to on wypracowuje te wszystkie okazje dla kolegów,a oni jemu takowych nie potrafią wypracować.
Nie rozumiem czemu ludzie cię zminusowali.Taka jest prawda,że Barca klepie piłkę przez cały mecz na trzydziestym metrze i nic z tego nie wynika.Rywale tylko stoją w dziesięciu w swoim polu karnym i czekają na odpowiedni moment do kontry.Co jakiś czas Messi wraca się do pomocy,żeby sklecić coś konstruktywnego,ale samemu nie da się niczego zrobić.Trzeba coś zmienić,wprowadzić jakieś zmiany w grze np:Szybsze akcje,dalekie przerzuty,strzały z dystansu,CELNE dośrodkowania.
Nie chodzi o to,że uparłem na Busquetsa,po prostu nie podoba mi się jego styl(może się mylę).A co do jego gry myślę,że taki İlkay Gündoğan,Yaya Toure,Bastian Schweinsteiger czy Paul Pogba są lepsi na tej pozycji.Javier Mascherano kiedy przechodził do Barcelony był światowej klasy defensywnym pomocnikiem( moim zdaniem lepszym od Busiego).
Komentarze
0
Bardzo dobrze walczył,wygrywał pojedynki powietrzne i ogólnie trzymał defensywę.
0
Pique trzyma obronę Barcelony,więc nie gadaj tutaj,że to parodia obrońcy!
0
Song powinien grać z City.Twardy i przede wszystkim ma doświadczenie w starciach z angielskimi drużynami.Za ten mecz duży plus dla Alexa.
0
Powiedz mi jak Messi ma błyszczeć skoro pozostali grają taką bryndzę?Jak Leo sam nie wypracuje sobie sytuacji to nikt mu jej nie wypracuje.On sam musi się wracać do pomocy,kiwać,dawać otwierające podania.Zauważ,że to on wypracowuje te wszystkie okazje dla kolegów,a oni jemu takowych nie potrafią wypracować.
0
Nie tylko w tym meczu ;)
0
Bronek?
0
Jak Messi sam nie weźmie piłki to nikt tego nie zrobi.Po prostu on próbuje jakiegoś niekonwencjonalnego zagrania ;)
0
Nie rozumiem czemu ludzie cię zminusowali.Taka jest prawda,że Barca klepie piłkę przez cały mecz na trzydziestym metrze i nic z tego nie wynika.Rywale tylko stoją w dziesięciu w swoim polu karnym i czekają na odpowiedni moment do kontry.Co jakiś czas Messi wraca się do pomocy,żeby sklecić coś konstruktywnego,ale samemu nie da się niczego zrobić.Trzeba coś zmienić,wprowadzić jakieś zmiany w grze np:Szybsze akcje,dalekie przerzuty,strzały z dystansu,CELNE dośrodkowania.
0
Nie chodzi o to,że uparłem na Busquetsa,po prostu nie podoba mi się jego styl(może się mylę).A co do jego gry myślę,że taki İlkay Gündoğan,Yaya Toure,Bastian Schweinsteiger czy Paul Pogba są lepsi na tej pozycji.Javier Mascherano kiedy przechodził do Barcelony był światowej klasy defensywnym pomocnikiem( moim zdaniem lepszym od Busiego).
0
PINTO
Bartra Pique
Alves Adriano
Song
Xavi Iniesta
Alexis Tello
Messi
Moim zdaniem takie ustawienie byłoby najlepsze :P